Kako birate mobilni telefon?

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Kako birate mobilni telefon? Sta Vam je najvaznije da taj telefon poseduje? Neke napredne funkcije, ili jednostavnost i sustina? :)
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
funkcije ... izgled ... proizvodjac ... i naravno cena !!!
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
323
Od "funkcija/izgleda" mi je najbitnije da ima veliki i pregledan ekran, to je prvo što gledam kod telefona, onda karakteristike uklopam po potrebama svojim.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Nikad ne dajem za telefon više od 150e, mora da bude Nokia (ja sam Nokia-maneken, imam tri komada i sve su Nokie), jer za mene postoje "mobilni telefoni" i "Nokia". Više ne kupujem ništa na preklop, čak ni slajdere, znači, samo monoblok. Mora da ima internet, relativno dobru kameru, u poslednje vreme i dosta memorije, i mp3 plejer, jer mi je lakše da sve to imam u jednom aparatu, pošto sam godinama nosila punu tašnu gedžeta. I to je otprilike to. :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Za mene je prvenstveno najvazniji izgled, da ima veliki ekran, pa onda specifikacije..
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Nikad ne dajem za telefon više od 150e, mora da bude Nokia (ja sam Nokia-maneken, imam tri komada i sve su Nokie), jer za mene postoje "mobilni telefoni" i "Nokia". Više ne kupujem ništa na preklop, čak ni slajdere, znači, samo monoblok. Mora da ima internet, relativno dobru kameru, u poslednje vreme i dosta memorije, i mp3 plejer, jer mi je lakše da sve to imam u jednom aparatu, pošto sam godinama nosila punu tašnu gedžeta. I to je otprilike to. :)

Skoro se u svemu slazemo samo sto su kod mene dva SonyEricson-a i jedna Nokia.....kad pustim ona dva SE da sviraju istu stvar...istovremeno dobijam stereo efekat.....
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
Nikad ne dajem za telefon više od 150e, mora da bude Nokia (ja sam Nokia-maneken, imam tri komada i sve su Nokie), jer za mene postoje "mobilni telefoni" i "Nokia". Više ne kupujem ništa na preklop, čak ni slajdere, znači, samo monoblok. Mora da ima internet, relativno dobru kameru, u poslednje vreme i dosta memorije, i mp3 plejer, jer mi je lakše da sve to imam u jednom aparatu, pošto sam godinama nosila punu tašnu gedžeta. I to je otprilike to. :)



isti slucaj,osim sto ja vise volim Soni Erikson,imao sam i Nokije,ali ih ne volim.
jedini mobilni koji sam skuplje platio (300e) kada je izasao je k850i i prezadovoljan sam! posle toliko vremena radi kao nov,najbolji SE koji sam do sada imao,bez ikakvih bag-ova(sto je boljka Sonija),cak sam i eksperimentisao sa njim,menjao drajvere i gomilu stvari. Zaista je prepun mogucnosti.
Najvise volim program preko kog moze da sluzi kao daljinac preko bluetooth-a,to je standardni program za SE.
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Ja udjem u prodavnicu i kazem izvadi najboljih 5 telefona koje imas u radnji. I kada on izvadi tih 5 telefona. Ja kazem daces mi onaj sesti :D i tako to uvewk bIdne :p
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Sati i sati blesenja na mobilnisvet.com, hiljade pregledanih slika i procitanih komentara (ne)zadovoljnih vlasnika i konacno svodjenje izbora na dve ili tri opcije. Tada odem u radnju, pogledam sva tri telefona, malo ih cackam i kupim cetvrti koji mi prodavac preporuci. Inace, nikada nokiu i njene samrtphone konfekcijske krseve, samo samsung -i serije, eventualno Blackberry.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top