Kako birate mobilni telefon?

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Gledam koji je "fizički" najjači, najizdržljiviji, da "podnosi" udarce, grebanje, polivanje, ne treba mi ni muzika, ni net, ni kamera...
 
Član
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
18
prvo cena,zatim funkcije,odma je tu i izgled a proizvodjac je naravno nokia

sad imam m95 8gb ali ne zadugo jer sledeci je e72
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2010
Poruka
9
Ja sam jako izbirljiv u vezi s' telefonima. Telefon biram mesecima sve dok ne naidjem na onaj pravi. Telefon mora da ima jedinstven izgled koji ga izdvaja od drugih (primer moj sadasnji WG3 King Series - HTC Hero kopija), veliki ekran od najmanje 3,2", 2.5 ili 3.5mm audio izlaz, miniSD slot i WiFi.

Nije potrebno da bude smart phone, jer i sa Javom odradim veci deo posla. Dok cena nije bitna jer ono sta zelim to i kupim, mada bi bilo lepo da je sto niza smile3
 
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
1.858
Ma samo da mogu da se javim,koji ce mi moj sve one silne funkcije kada ih ne koristim i onako.Nemam nameru da spavam sa telefonom niti sa fejsbukom,malo mi je sto me po ceo dan cimaju na poslu jos i da sam sebi pravim problem sa nekim poswbnim telefonom...Samo neka radi.
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2010
Poruka
22
Tipicno sam zensko najbitniji mi je izgled i dizajn telefona,ako mi se dopadne na oko model nije bitan.
 
Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
156
Koristio sam preko 30 telefona, pre svega zbog preprodaje i sitne zarade, mada sad imam Nokiu e51, prednost niklovana, symbian, kamera mi je nebitna, samo kvalitet izrade i symbian, nista drugo...
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
2
Koristio sam preko 30 telefona, pre svega zbog preprodaje i sitne zarade, mada sad imam Nokiu e51, prednost niklovana, symbian, kamera mi je nebitna, samo kvalitet izrade i symbian, nista drugo...

Symbian? On je prevazidjen.

Kad biram prvo karakteristike i da je SE jer su mi najbolji.Sad koristim Nokiu X6 ali samo privremeno dok ne dodje xperia x10 i ne mogu nikako da se naviknem na nokiu nekako su mi "pusti" al' to je samo moje misljenje.
 
Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
156
Pa pazi brate nije problem drugi OS al moras pljunuti i vishe kesha...
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Nikad ne dajem za telefon više od 150e, mora da bude Nokia (ja sam Nokia-maneken, imam tri komada i sve su Nokie), jer za mene postoje "mobilni telefoni" i "Nokia". Više ne kupujem ništa na preklop, čak ni slajdere, znači, samo monoblok. Mora da ima internet, relativno dobru kameru, u poslednje vreme i dosta memorije, i mp3 plejer, jer mi je lakše da sve to imam u jednom aparatu, pošto sam godinama nosila punu tašnu gedžeta. I to je otprilike to. :)

Isto to,samo što je kod mene u pitanju SonyEricsson! ;)

Mada mi se dopada E52 Nokia koju ima ćale,ali ajde...
 
Natrag
Top