Jehovini svedoci!

Član
Učlanjen(a)
13.11.2010
Poruka
317
trinity.jpg



Dragi moj budi ljubazan pa obijasni ko je tu Svemogući Bog Sin a ko Svevišnji EHOHIM množine što prestavlja jedninu Sveti Duh?
Ako neznaš ponesi na filološki fakultet pa se raspitaj
Brukas se decko,jer nije ENOHIM vec ELOHIM,tako da ti predlazem da malo pitas pismenije osim one koji su se skolovali 2 nedelje u Bruklinu eventualnu u Gijardu 3 meseca,pa ih pitaj sta ja plural mazesti
 
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
535
Па не проповједате само ви по цијелом свијету, многе друге религије проповједају по цијелом свијету и још више од вас. Нисте ви једини. А рекли сте да се само 140.000 људи спашава, па шта је то за 8 милиона.

Navedi samo jednu religiju koja propoveda dobru vest o Božjem Kraljevstvu od kuće do kuće! Ko je tebi doneo dobru vest i zakucao na tvoja vrata izuzev Jehovinih svedoka?
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
4
sve jesu samo nisu fini,u sveto pismo koje oni tumace svako dijete u prvomn razredu osnovne skole bolje zna,
 
Član
Učlanjen(a)
28.01.2011
Poruka
620
Ma oni neshvataju da su oni ti vukovi u jagnjecoj kozi baz zato sto idu od vrata do vrata, oni nepropovedaju isusa kao gospoda a kao smrtnog andjela tj slugu.

Cisto zidovski isto kao zidovski talmud isusa i krst nemoe da smisle.
 
Član
Učlanjen(a)
24.01.2010
Poruka
667
Isus je u Mateju 24:14 rekao i ova dobra vest o kraljevstvu ce se propovedati po celom svetu za svedocanstvo svim narodima i tada ce doci kraj...

Ko propoveda hriscanstvo po citavom svetu u svim gradovima,selima,ulicama.... taj postupa po Bozijoj reci

Draga vexyyyy dobro došla na forum.
Nadam se da ćeš se uključiti u diskusiju.
Ako odlučiš da se uključiš,voleo bih da mi objasniš šta je za tebe hrišćanstvo.
Da li znaš kakva je razlika između islama i hrišćanstva?
Šta misliš o ljudima koji neće da napišu npr "trista godina pre Hrista" ili "sto godina posle Hrista" nego pišu "stota godina nove ere".
Zašto oni tako pišu i govore ?
Da li ove odgovore možeš da daš iz svoje glave ili moraš da konsultuješ literaturu Jehovinih svedoka?
 
Član
Učlanjen(a)
28.01.2011
Poruka
620
Pa poel buster oni misle isto kao zidovi njihova vera je zidomasonska ili yudo masonska a njihova doktrina je osnovana na talmudu sta je talmud oni sigurno neznaju ali njihov carles t russel je odlicno znao ovo su stihovi iz talmuda unistiti hrista i krst po svaku cenu.

Stihovi iz talmuda:

TALMUD

UNIŠTENJE KRŠĆANSTVA

"Za Židova postoji zakon da sve ono, što je u vezi s kršćanskom crkvom, uništi." (Šulhan aruh, Joreh deah 146).

BOGOHULJENJE

"Krist je sin prostitutke. On je kopile." (Tokdoš Ježu).

"Krist je bio luda. On je mađioničar. On se zove Ben shtada (sin prostitutke)." (Talmud, Sabat 104b).

"Krist je sin jedne menstruacije. On je: Ben pandreat, (Ben pandera) tj. sin nečiste životinje." (Tokdoš Ježu).

"Krist je na jednom đubrištu sahranjeno crknuto pseto." (Sahar).

MESIJA

Setite se kako se oni ponasaju k svetoj mariji oni je svakako nazivaju samo ne bogorodica.


DaDa oni se samo prividno pokrivaju s isusom a u stvari su gori od zidova.

Dodato posle 16 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Auuuuu a sta je ovo dragi moj AApockets nisam znao da vi imate boginju kule strazare.


Is the Watchtower of pagan origin?
The expression “Watch Tower” is not unique to Russell’s writings or to Jehovah’s Witnesses. George Storrs published a book in the 1850’s called The Watch Tower: Or, Man in Death; and the Hope for a Future Life. The name was also incorporated in the title of various religious periodicals. It stems from the idea of keeping on the watch for the outworking of God’s purposes.—Isa. 21:8, 11, 12; Ezek. 3:17; Hab. 2:1.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Evo uredniče da se ne skrene teme. JS sebe smatraju za hrišćanima. Oni su daleko od istinskog hrišćanstva. U njihovim vjerovanjima Isus je tek spomenut onako usput. Isus Hristos je centralna ličnost Biblije, kod JS nije.

Njihov osnivač je sahranjen ispod piramide, valjda su JS mislili da je neki potomak faraona. JS su puni okultnih i masonskih simbola. Isusa smatraju za prvo stvoreno biće što je LAŽ, jasno u Bibliji stoji da je prvo stvoreno biće Lucifer i da je on najmoćnije stvoreno biće Jezekilj kaže pečat savršenstva naravno stvaranja Božijeg.
JS nekad smataju da je Isus Bog, a nekada da nije, valjda kako im odgovara. JS su bliže drugim religijama (koje takođe smatraju da je Isus samo stvorenje) nego hrišćanstvu.
To što su se raširili po svijetu ne znači ništa i Satana itekako svoju religiju širi svugdje po svijetu.
U JS ulazi najveći dio onih ljudi koji ili slabo znaju Bibliju ili nikako. A takvih je ljudi danas dosta. JS ima sve više i meni je to drago, zna se da piše u Bibliji koga će biti najviše. JS nisu tu sami, postoje i druge vjere veoma sličnih shvatanja npr. New Age koji takođe smatraju da je Isus stvoren. Takođe masoni i drugi.
 
Član
Učlanjen(a)
28.01.2011
Poruka
620
russel piramida.jpg Auuu Apocketz a tek piramidice to je pravda o vasoj organizaciji.

Dodato posle 7 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

c t rusel armag..jpg Lazno prorokovanje od laznih proroka. unistenje crkve.jpg ovo je vasa brosura ovako vi vidite isusove crkve.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
21.01.2010
Poruka
1
meni se jednom pojavili pred vratima, jedva sam ih od psa odbranio :D

vise mi nisu ni dolazili haha
 
Član
Učlanjen(a)
05.11.2010
Poruka
1.246
U zadnjim decenijama ime istinitog boga čije je ime JEHOVA polako izlazi na površinu da se obznani celom svetu. Nemojte misliti da je to slučajno.To je priprema za kraj ovakvog poredka.Imate stari zavet i pročitajte šta se desilo sa narodima u to vreme koji su se protivili JEHOVI. To ime je može se reći bilo sakriveno niz vekova ali u zadnje vreme je obznanjeno celom svetu da se desi u velikom obimu ono što je se nekad desilo u starom zavetu. Jedni će da hule na to ime a drugi će da ga obznanjuju to je priprema a JEHOVA će pokazati ko je Bog.

Ima više razloga što ovo govorimo.Jedan od njih je da budete upozoreni.

JEZEKILJ 2.7. Govori im moje reči bez obzira da li će slušati ili neće jer su buntovnici.
 
Natrag
Top