Jehovini svedoci!

Član
Učlanjen(a)
26.02.2010
Poruka
8
Imao sam samo jedan susret sa njima. Nadam se da više nikad neću. Daleko im lepa kuća.
 
Član
Učlanjen(a)
12.11.2009
Poruka
31
aaaa...imala sam i ja susret sa njima,dosli su na moja vrata da im otvorim,ala su bas dosadni...pitala sam sta hoce od mene,trazili su gluvu osobu (to sam ja) da se pridruzim sa njima,...kazem: aha,a zasto?!? kazu da ce mi pomoci da se osecam bolje...(mislili su na isceljenje).. aaa tako,samo na trenutak...(zvizdim mog Rokija) ... uplaseno su pogledali mog dobermana i otisli....do sad nisu dosli!!! velike budale!!!! rodila sam se hriscansko! ovo i ono mi ne treba!
 
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
535
aaaa...imala sam i ja susret sa njima,dosli su na moja vrata da im otvorim,ala su bas dosadni...pitala sam sta hoce od mene,trazili su gluvu osobu (to sam ja) da se pridruzim sa njima,...kazem: aha,a zasto?!? kazu da ce mi pomoci da se osecam bolje...(mislili su na isceljenje).. aaa tako,samo na trenutak...(zvizdim mog Rokija) ... uplaseno su pogledali mog dobermana i otisli....do sad nisu dosli!!! velike budale!!!! rodila sam se hriscansko! ovo i ono mi ne treba!

Da li znaš zašto Jehovini svedoci propovedaju od kuće do kuće?
 
Član
Učlanjen(a)
24.01.2010
Poruka
667
Organizacija koja je :


Protiv krsta kao simbola Hrišćanstva.



Protiv Svete Trojice.



Protiv deset Božijih zapovesti.



Ne slavi rođenje i uskrsnuće Hristovo.



Slavi smrt Isusa Hrista.



Za Isusa Hrista tvrdi da je anđeo,a ne Bog.



Štampa Bibliju koju ni jedan teolog ne priznaje .



Ne priznaju nijednu Hrišćansku zajednicu.


Ovo su najbolji pokazatelji ko stoji iza ove organizacije.

Da li znate ko?

Onaj koji ima puno imena Sotona,Satana,Đavo,Vrag Šejtan Lucifer

Kad ih sretnete na ulici pokažite im krst ,prekrstite se i viknite :"Beži Sotono od mene"
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
3.957
Malecki pitanje za tebe:
Pro 8:23 Pre vekova postavljena sam, pre početka, pre postanja zemlje.
Pro 8:24 Kad još ne beše bezdana, rodila sam se, kad još ne beše izvora obilatih vodom.
Pro 8:25 Pre nego se gore osnovaše, pre humova ja sam se rodila;

O kome ovde pise Solomun?

Da li znaš zašto Jehovini svedoci propovedaju od kuće do kuće?

Malecki preskocio si moje pitanje pa da te podsetim
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
YHWH Svedoci su ništa drugo do našminkani satanisti. Prvo Zakon kazuje ne uzimaj ime Božije uzalud. Jevreji kada nađu na njegovo ime čitaju Adonaj , El Šadaj, Elohim Gibor ili Alah kao ja što znači Bog. Drugo - Svedok znači onaj koji je lično bio prisutan - očevidac. Mene zanima čemu su oni bili očevici da svedoče? Jednom rečju oni su laže u kome nema istine. Amen!

P:S Ja ih obožavam, da im cedim mast samo... retko ih više srećem. Plačem dajte mi svedoke da ih cedim dosadno je bez njih.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Retardirana skupina za idiote bez imalo inspiracije, duha, kreativnosti itd..
"You don't have brain? No problem! :) We got solution for you! Become a witness! But, not a regular one, the Yehowa Witness! Spread your word with the help of our dumb and retarded shitosophy, and you may end your life with a smile on your face, quickly and without miss or mistake! Join us today, so we can make complete retard of you! Enroll for your place with our Illusive Jesus today, and save up to 10% of your monthly fee! Isn't that great?" :D

A baš bi voleo da mi pozvone na vratanca...
 
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
535
Ima jedna veoma poznata poslovica koja ide ovako: "Pas laje, vetar nosi!" Božja reč obećava sledeće:"
Jer Jehova ljubi pravdu
i neće ostaviti one koji su mu vjerni.ע [ajin]
Dovijeka će oni biti zaštićeni,
a potomstvo zlih bit će istrijebljeno.

Pravednici će posjedovati zemlju

i živjet će na njoj zauvijek.[/b] (Psalam 37:28,29)

Dobro je biti realan i razmisliti, kome treba više verovati, ljudima koji ne "razlikuju levicu od svoje desnice" ili svemogućem, jedinom i istinitom, živom Bogu Jehovi!

;)

 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.01.2010
Poruka
667
Dobro je biti realan i razmisliti zašto u prevodu Biblije Jehovinih svedoka piše:

Prevod Novi svet

Jevanđelje po Jovanu

Glava 3.

16.Jer Bog je toliko voleo svet da je dao svog jednorođenog Sina,da niko ko iskazuje veru u njega ne bude uništen,nego da ima večni život.

U svim ostalim prevodima sveta i u manuskriptima piše lepo VERUJE u Njega.

Šta je to ISKAZIVANJE vere i zašto nije prevedeno onako kako piše u manuskriptima?

Ja verujem i to je činjenica,a kad neko kaže "iskazujem veru" to je samo prenemaganje a ne činjenica!!!

Kao što Malecki reče:Treba biti realan :) i razmisliti kome verovati.Ljudima koji veruju ili ljudima koji "iskazuju veru"(prave se da veruju)
 
Natrag
Top