Jehovini svedoci!

Učlanjen(a)
22.10.2016
Poruka
122
PREVISE LAGANJA I MRZNJE PROTIV JEHOVINIH SVEDOKA

Hajdemo redom.
1.Razvod roditelja i Otac koji ih je napustio kad je ona imala 7 a brat 3 godina i nije ga bilo briga za decu 12 GODINA.
2.Ko se brinuo o njima 12 godina?Majka i Ocuh.
3.JS ne uce o "paklu" Bog ne muci ljude u paklu ,tako da je Ocu to nikako nije mogao nauciti niti bilo koji drugi JS,dakle cura laze u startu.
4."Brata i Mene je gledao kao svoju decu"??? Cak nigde ne pise da je imao svoju licnu decu bilo iz prethodnog braka ,bilo sa njihovom majkom...
5.„Nećeš u školu, nego u crkvenu portu“ je sledeca laz jer JS imaju sasvim druge reci.umesto crkve koristi se rec "hriscanska skupstina",a porta se nikada ne spominje.Takodje JS ne brane nikome daljnje skolovanje ,cak sta vise potsticu skolovanje,narocito srednju skolu i zanate,a kome dobro ide i fakultet. to je vec sledeca laz ove cure.
6.Umesto u školu, poslao me je u obližnju crkvu; moj zadatak bio je da sedim u porti i razgovaram sa ljudima koji dolaze da se mole. Ovo je takodje laz jer JS slede isusovu zapoved i salju svedoke po dvoje da propovedaju po kucama,a ne u "obliznju crkvu", i da sede "u porti"
Crkva i crkvena porta je poslednje mesto gde idu JS.,tj ne znam ni jednoga da ide tamo i radi to sto rece ova cura koja laze do suza za smejanje.
7.Operacija je bila jedini način da preživi....JS prihvataju operaciju kao nesto neizbezno,ali imaju pravo na izbor nacina operacije,tako da mala nastavlja sistematski da laze i da siri svoju mrznju prema JS.
Posle ogromnog broja operacija nad JS i to bez transfuzije krvi i to uspesnih,zalosno je i zabadava ovoliko pljuvanje po JS.
8.Povratak kod tate nakon 12 godina koji im nije davao ni dinara,vec ocuh i...kad mu je rekla da je počela da izlazi sa mladićem iz kraja, bio je presrećan.....,pa kad je poceo sex pre braka pa to je za takozvane hriscane nesto sasvim normalno....
I da vidimo sta je to bio pakao kroz koji su prosli ona i njen brat???
Ocuh koji im je pritekao kad je bilo najpotrebnije ,koji se brinuo za njih kao o svojoj deci?
Mozda je bio pakao sto im nije dozvoljavao da se druze sa barabama,da se ne drogiraju ne puse ne pijance,ne kradu,da ne idu na bogohulne praznike i igranke ....
Da ih mozda nije tukao?,da ih nije seksualno zlostavljao?Jel ih terao na drogu,alkohol,cigare,kocku?jel ih nije hranio i oblacio???
Njen Otac je zeleo operaciju sa TRANSFUZIJOM krvi,dok je OCUH predlagao alternativu kao sto je bezbroj JS operisano bez transfuzije krvi.
Cura laze ko pseto.


Na kraju njegovog izlaganja - citiram - : "Cura laže ko pseto"

Nitko, ama baš nitko ne može okarakterizirati tzv, jehovine svjedoke kao oni sami sebe ...

E, pa gospodo tzv "jehovini svjedci" sad ću vam priopćiti nešto što će za vas sve biti nadasve zaprepašćujuće u najmanju ruku:

Mi koji nismo vjerski, mentalno i životno zastranili kao vi, volimo ljude, volimo životinje ...
Ne vrijeđamo neistomišljenike i ne uspoređujemo ih sa životinjama ...
A vi tzv. "jehovini svjedoci", kao takvi, upravo zaslužujete jedni druge ...
Sretno vam bilo jer da nema vas, ne bi znali koliko neki drugi jesu plemeniti ...
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Na kraju njegovog izlaganja - citiram - : "Cura laže ko pseto"

Nitko, ama baš nitko ne može okarakterizirati tzv, jehovine svjedoke kao oni sami sebe ...

E, pa gospodo tzv "jehovini svjedci" sad ću vam priopćiti nešto što će za vas sve biti nadasve zaprepašćujuće u najmanju ruku:

Mi koji nismo vjerski, mentalno i životno zastranili kao vi, volimo ljude, volimo životinje ...
Ne vrijeđamo neistomišljenike i ne uspoređujemo ih sa životinjama ...
A vi tzv. "jehovini svjedoci", kao takvi, upravo zaslužujete jedni druge ...
Sretno vam bilo jer da nema vas, ne bi znali koliko neki drugi jesu plemeniti ...

Pa prije ili kasnije to mora da ispliva, a da ih vidiš na FB, a šta su tek meni govorili kakve psovke, uvrede. Znaš ono kao na TV što se cenzuriše sa onim piiii, pa opet govor pa opet piiiiiiii.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Na kraju njegovog izlaganja - citiram - : "Cura laže ko pseto"

Nitko, ama baš nitko ne može okarakterizirati tzv, jehovine svjedoke kao oni sami sebe ...

E, pa gospodo tzv "jehovini svjedci" sad ću vam priopćiti nešto što će za vas sve biti nadasve zaprepašćujuće u najmanju ruku:

Mi koji nismo vjerski, mentalno i životno zastranili kao vi, volimo ljude, volimo životinje ...
Ne vrijeđamo neistomišljenike i ne uspoređujemo ih sa životinjama ...
A vi tzv. "jehovini svjedoci", kao takvi, upravo zaslužujete jedni druge ...
Sretno vam bilo jer da nema vas, ne bi znali koliko neki drugi jesu plemeniti ...

To je srpski izraz,a ja sam Srbin i volim da koristim srpske izraze i izreke.
Doduse ,mozda sam trebao da budem meksi,blazi,ali kad neko laze tako cim zine,ja nisam mogao da ocutim,a ti nadji neku bolju rec ili reci koje sam trebao da upotrebim prema onom ili onoj koji podlo siri mrznju prema JS.

Ali kad se dotace kerova,a i za te kerove,umesto da radjate i setate decu,ogroman broj seta dzukele koje su pretvorili u bogove....Dok mnogi ljudi nemaju sta da jedu oni se rasipaju parama za preskupu psecu hranu od granula ,pa ih oblace u dzempere i gace ....,vise vole zivotinje nego ljude sto je neprirodno.
Zbog takvih je nas Srba sve manje i manje a dzukela sve vise i vise...
 
Učlanjen(a)
22.10.2016
Poruka
122
To je srpski izraz,a ja sam Srbin i volim da koristim srpske izraze i izreke.
Doduse ,mozda sam trebao da budem meksi,blazi,ali kad neko laze tako cim zine,ja nisam mogao da ocutim,a ti nadji neku bolju rec ili reci koje sam trebao da upotrebim prema onom ili onoj koji podlo siri mrznju prema JS.

Ali kad se dotace kerova,a i za te kerove,umesto da radjate i setate decu,ogroman broj seta dzukele koje su pretvorili u bogove....Dok mnogi ljudi nemaju sta da jedu oni se rasipaju parama za preskupu psecu hranu od granula ,pa ih oblace u dzempere i gace ....,vise vole zivotinje nego ljude sto je neprirodno.
Zbog takvih je nas Srba sve manje i manje a dzukela sve vise i vise...

Ma koga si ti našo farbat ovde ... ?!? ...

Sada si opet Srbin ?!?

Po potrebi si Srbin a inače si sektaš ?

Tzv. jehovini svedoci kao sekta NE PRIZNAJU nacionalnu pripadnost, narodnost, itd., čak ni državljanstva ...

Gorljivo se predstavljaš kao sektaš ali ako "zagusti" bi opet bio Srbin ? Ili šta ... ? Po načinu izražavanja i svemu ostalome si Srbin ali inače si sektaš ?

Ma budi sektaš, ko ti brani, Bog ti dao zdravlja, ne trebamo takve Srbe ko što si ti.

... samo si nam još ti falio ...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Ma koga si ti našo farbat ovde ... ?!? ...

Sada si opet Srbin ?!?

Po potrebi si Srbin a inače si sektaš ?

Tzv. jehovini svedoci kao sekta NE PRIZNAJU nacionalnu pripadnost, narodnost, itd., čak ni državljanstva ...

Gorljivo se predstavljaš kao sektaš ali ako "zagusti" bi opet bio Srbin ? Ili šta ... ? Po načinu izražavanja i svemu ostalome si Srbin ali inače si sektaš ?

Ma budi sektaš, ko ti brani, Bog ti dao zdravlja, ne trebamo takve Srbe ko što si ti.

... samo si nam još ti falio ...

Jesi li ti normalan??? Zar si i ti prepun mrznje ko zmija iz Biblije pa siris lazi?
Svaki Jehovin svedok kad popunjava obrasce za licnu kartu ili pasos popunjava i svoju nacionalnost. Ja sam popunio da sam Srbin.
A sta si ti to me bas briga,mada pretpostavljam da si zmija ko Hasim Taci,cim si zmiju uzeo za svoj simbol.
 
Učlanjen(a)
22.10.2016
Poruka
122
Jesi li ti normalan??? Zar si i ti prepun mrznje ko zmija iz Biblije pa siris lazi?
Svaki Jehovin svedok kad popunjava obrasce za licnu kartu ili pasos popunjava i svoju nacionalnost. Ja sam popunio da sam Srbin.
A sta si ti to me bas briga,mada pretpostavljam da si zmija ko Hasim Taci,cim si zmiju uzeo za svoj simbol.
Ovdje nam svima pametuješ u hrišćanskom smislu zastupajući te neke jehovine svjedoke vrijeđajući, omalovažavajući sve druge a svoje uvrede i omalovažavanja besramno pravdaš svojim srpstvom!

Ti si jako loš hrišćanin a još gori Srbin!

I nemoj si umišljati da te mrzim. Mržnju baš kao i ljubav moraš nečim zaslužiti a ti meni nisi vrijedan ničega, čak niti sažaljevanja premda moram priznati da jedino sažaljevanje ipak osjećam prema tebi.
Žao mi je što si vjerski zastranio i što ovdje prikazuješ svoje loše karakterne osobine žalosno ističući "da si popunio da si Srbin". Moraš shvatiti da Srbin ne možeš postati tamo nekakvim popunjavanjem. Da bi bio Srbin, takav se moraš roditi i biti kao Srbin vaspitan u hrišćanskom duhu a ovdje iz tvog izlaganja je očito da ti sve to fali, nedostaje u očajničkoj mjeri pa bezrazložno doživljavaš mržnju prema sebi koje nema.

Jadno i žalosno!
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Ovdje nam svima pametuješ u hrišćanskom smislu zastupajući te neke jehovine svjedoke vrijeđajući, omalovažavajući sve druge a svoje uvrede i omalovažavanja besramno pravdaš svojim srpstvom!

Ti si jako loš hrišćanin a još gori Srbin!

I nemoj si umišljati da te mrzim. Mržnju baš kao i ljubav moraš nečim zaslužiti a ti meni nisi vrijedan ničega, čak niti sažaljevanja premda moram priznati da jedino sažaljevanje ipak osjećam prema tebi.
Žao mi je što si vjerski zastranio i što ovdje prikazuješ svoje loše karakterne osobine žalosno ističući "da si popunio da si Srbin". Moraš shvatiti da Srbin ne možeš postati tamo nekakvim popunjavanjem. Da bi bio Srbin, takav se moraš roditi i biti kao Srbin vaspitan u hrišćanskom duhu a ovdje iz tvog izlaganja je očito da ti sve to fali, nedostaje u očajničkoj mjeri pa bezrazložno doživljavaš mržnju prema sebi koje nema.

Jadno i žalosno!

Pile moje malecko,
kad budes odbacio sliku zmije kao tvoj simbol na ovom sajtu,
mozda cu te prihvatiti kao dostojnog sagovornika,a do tada leci svoje frustracije prema JS na nekom drugom mestu.
Kad postavljas neke postove prepune mrznje prema JS,onda to radi pametno, jer ima pravih iskljucenih JS vise nego sto idu na hriscanske sastanke.
Mogao si naci neku osobu koja ce govoriti pravu pricu,a ne kao ta mala opajdara koja kako mi Srbi u mom kraju volimo reci "da laze ko pseto".
I kao sto je Isus Hrist bio 100 % cistokrvan Jevrejin po majci i ocuhu ,i ja sam isto tako Srbin,i nemam potrebe da se pravdam takvima kao sto si ti.

Ali ti u svojoj mrznji prema JS serviras gnusne lazi ,koje kad se razotkriju ,mnogo te bole...
Ne rece mi sta te to najvise boli?
1.Jel sto se jasno vidi da ta cura nije prozivela nikakav pakao???

Jel tebi RAJ kad kad duvas lepak?,ili pusis neku zescu travu,uzimas tablete ili spric???
Da li ti je RAJ kad mozes da se kurvas sa zenama ili ne daj boze sa pederima ili zivotinjama ako si zastranio?
Mozda nije smela da se opija alkoholo,pusi cigare,da ne bude u rdjavom drustvu kriminalaca ,siledzija i kurvara,da se ne skraba po telu i stavlja brnjice u nos,bradavice i genitalije???
Mozda bas zato sto nije imala te slobode,za nju je to bilo pakao
Objasni sta bi to bio raj za tu curu spram ocuha koji ih je pazio kao svoju decu???
Hajde kazi ako znas. Hajde brani tu curu i njenu mrznju prema JS.
Nemas ti pojma sta je pakao,jer da znas nikad ne bi tako lupetao i sirio mrznju prema JS.
I kazi jos nesto ,Da li ju je OCUH seksualno zlostavljao,tukao,uskracivao hranu???ili ju je gledao ko svoje dete?
Da JS prave svojoj i tudjoj deci pakao,odavno bi bili zabranjeni i pozatvarani u zatvorima.
Mozda ce taj dan i doci zahvaljujuci takvim zlocama kao sto si ti,tako da te zaista zalim.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Ovdje nam svima pametuješ u hrišćanskom smislu zastupajući te neke jehovine svjedoke vrijeđajući, omalovažavajući sve druge a svoje uvrede i omalovažavanja besramno pravdaš svojim srpstvom!

Ti si jako loš hrišćanin a još gori Srbin!

I nemoj si umišljati da te mrzim. Mržnju baš kao i ljubav moraš nečim zaslužiti a ti meni nisi vrijedan ničega, čak niti sažaljevanja premda moram priznati da jedino sažaljevanje ipak osjećam prema tebi.
Žao mi je što si vjerski zastranio i što ovdje prikazuješ svoje loše karakterne osobine žalosno ističući "da si popunio da si Srbin". Moraš shvatiti da Srbin ne možeš postati tamo nekakvim popunjavanjem. Da bi bio Srbin, takav se moraš roditi i biti kao Srbin vaspitan u hrišćanskom duhu a ovdje iz tvog izlaganja je očito da ti sve to fali, nedostaje u očajničkoj mjeri pa bezrazložno doživljavaš mržnju prema sebi koje nema.

Jadno i žalosno!

Pile moje malecko,
kad budes odbacio sliku zmije kao tvoj simbol na ovom sajtu,
mozda cu te prihvatiti kao dostojnog sagovornika,a do tada leci svoje frustracije prema JS na nekom drugom mestu.
Kad postavljas neke postove prepune mrznje prema JS,onda to radi pametno, jer ima pravih iskljucenih JS vise nego sto idu na hriscanske sastanke.
Mogao si naci neku osobu koja ce govoriti pravu pricu,a ne kao ta mala opajdara koja kako mi Srbi u mom kraju volimo reci "da laze ko pseto".
I kao sto je Isus Hrist bio 100 % cistokrvan Jevrejin po majci i ocuhu ,i ja sam isto tako Srbin,i nemam potrebe da se pravdam takvima kao sto si ti.

Ali ti u svojoj mrznji prema JS serviras gnusne lazi ,koje kad se razotkriju ,mnogo te bole...
Ne rece mi sta te to najvise boli?
1.Jel sto se jasno vidi da ta cura nije prozivela nikakav pakao???

Jel tebi RAJ kad kad duvas lepak?,ili pusis neku zescu travu,uzimas tablete ili spric???
Da li ti je RAJ kad mozes da se kurvas sa zenama ili ne daj boze sa pederima ili zivotinjama ako si zastranio?
Mozda nije smela da se opija alkoholo,pusi cigare,da ne bude u rdjavom drustvu kriminalaca ,siledzija i kurvara,da se ne skraba po telu i stavlja brnjice u nos,bradavice i genitalije???
Mozda bas zato sto nije imala te slobode,za nju je to bilo pakao
Objasni sta bi to bio raj za tu curu spram ocuha koji ih je pazio kao svoju decu???
Hajde kazi ako znas. Hajde brani tu curu i njenu mrznju prema JS.
Nemas ti pojma sta je pakao,jer da znas nikad ne bi tako lupetao i sirio mrznju prema JS.
I kazi jos nesto ,Da li ju je OCUH seksualno zlostavljao,tukao,uskracivao hranu???ili ju je gledao ko svoje dete?
Da JS prave svojoj i tudjoj deci pakao,odavno bi bili zabranjeni i pozatvarani u zatvorima.
Mozda ce taj dan i doci zahvaljujuci takvim zlocama kao sto si ti,tako da te zaista zalim.


galacanima-5-13.-624x351.jpg

pomirenje-ljubavne-poruke.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Najteze su teske reci osude bez valjanog dokaza,,tzv.novinarske bombe za rad lake prodaje.

Neka mi sudi svako ko procita gornji tekst.
Samo neka mi prethodno objasni.
Kako je moguce da je cura prezivela pravi pakao sa ocuhom JS,ako priznaje da ju je on pazio kao svoje dete,i nju i brata???
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Najteze su teske reci osude bez valjanog dokaza,,tzv.novinarske bombe za rad lake prodaje.

Neka mi sudi svako ko procita gornji tekst.
Samo neka mi prethodno objasni.
Kako je moguce da je cura prezivela pravi pakao sa ocuhom JS,ako priznaje da ju je on pazio kao svoje dete,i nju i brata???

Devojka ne laze, jeste to prezivela, ali to nije pakao, njoj je tako izgledalo, to je sve... Licno smatram da se deci ne sme nametati nista, postoji period kada se dete vaspitava, ali postoji i period kada mu treba dozvoliti da samo odluci i izabere put...
 
Natrag
Top