Jehovini svedoci!

Član
Učlanjen(a)
21.09.2012
Poruka
302
Taramani kazes da "mantra", a cinjenica je da ti na moje postove i jasne dokaze, samo "ponavljas" svoju mantru, sklapajuci oci i ignorisuci svaki dokaz.
Koje si ti to jasne dokaze prilozio?

Daj da ih jasno vidimo!!!!
Ne interesuje mene mnogo tvoja mantra, vec reci iz Biblije! Zato njih prilozi!

Moze li to tvoj uveli mozak da shvati!

Ako je tebi ljudska mudros bitna, to ne znaci da je i drugima tako, mnogi ipak i pored tradicije i Hristovih reci vise mare za ono sto je Hrist rekao! Da li je to tesko shvatiti Mire?
Neko je rekao da:"onaj ko pomogne drugom coveku je dobrocinitelj, onaj ko pomogne ubogom i siromasnom je pravednik, a onaj ko pomogne budali je i sam budala"...
Da NEKO je rekao! Takvi su tebi uzor pa me i ne cudi!

Bitno je sta Bog kaze a ne Vi!
Svi smo mi ludaci koji ne verujemo vasoj tradiciji prepunoj sebicnosti, lukazvstva i mrznje! Od vas ja nista drugo i ne ocekujem osim da sam LUD!

1. Korincanima 1,27 Nego što je ludo pred svijetom ono izabra Bog da posrami premudre; i što je slabo pred svijetom ono izabra Bog da posrami jako;

Eto Mi smo ludi pred vama.... Ali i to tako treba da bude!

Razumem te ja, fale argumenti, fale odgovori.... a kada ih nemas onda sagovornika nazoves budalom i pobedio si! Prica za malu decicu!
 
Član
Učlanjen(a)
21.09.2012
Poruka
302
Ma jeli...kako to da ti odgovori i sad neznaš odgovor...?
Ako ti one gluposti zoveš odgovorom što si onda došao ovde,idi lepo u dolinu kraljeva tamo te čeka tvoj lider a ovde pišu verujući i zato na pitanje daju odgovor a nama ne treba šarena laža već jasan tekst i bar malo logike,shvataš li ti to Tičaru?

Tebi je rečeno da je Gospod stvorenje,da se ne jede telo niti pije krv,rečeno ti da je Isus duh i da Ga niko neće videti kad dođe,rečeno ti da postoji neka sedmoglava aždaja,rečeno ti da se krv nesme davati da bi se život sačuvao a nama Hrišćanima naš Gospod daje zapovest da smo dužni živote polagati za braću...
Nama je Gospod rekao da nećemo znati datume a vama vaš lider dade pregršt datuma i osoba sa malo mozga bi odatle iz tog legla izašla ali treba imati toliko mozga.

Vama je Bog odbacio Jevreje a Pavlu nije. Vama je lider mason a nama Duh Sveti.
Verujućima je Duh Sveti ličnost a vama energija pa kad vidite hidro ili termo centralu vi se divite količini proizvedenog duha.

Vi ne propovedate Gospoda niti poznajete veliku tajnu pobožnosti.
Vi ste ekipa šarlatana koji umišljaju da su kraljevi i veoma potrebni duševnim bolnicama.
Koji to 'verujuci' ovde pisu???

Kome ti verujes?

Ja ti navedem hiljadu direktnih Hristovih reci a ti neverujes, vec hoces da me navedes da verujem tebi i tvojim rebusnim resenjima iz Biblije.

Ok. Hrist je rekao da treba njega da obozavamo!
Molim te reci i pokazi te Hristove reci da ih svi vidimo!!!


Nemoj ponovo da ti maca pojede jezik pa da svojim recima kao i do sada mantras!!! Hucu Hristove reci!

Da li to razumes!?

 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Koji to 'verujuci' ovde pisu???

Kome ti verujes?

Ja ti navedem hiljadu direktnih Hristovih reci a ti neverujes, vec hoces da me navedes da verujem tebi i tvojim rebusnim resenjima iz Biblije.

Ok. Hrist je rekao da treba njega da obozavamo!
Molim te reci i pokazi te Hristove reci da ih svi vidimo!!!


Nemoj ponovo da ti maca pojede jezik pa da svojim recima kao i do sada mantras!!! Hucu Hristove reci!

Da li to razumes!?

Ma nema toga...to te Pavle i Jovan hoće da prevare sve sa Isaijom komplet da ti poveruješ kako se Bog u telu javio...svašta,jel tako Taktiko?
Nereče mi jedeš li ti telo Hristovo ili ne?
A pošto ti veruješ Hristovim rečima da ko JEDE taj IMA ŽIVOTa ti nejedeš i imaš li onda život,jest teško pitanje rebusno i ne očekujem da ćeš ga rešiti jel Raselovi svedoci ništa neznaju najblaže rečeno.

Nemoj da si neurozan imaš iznad definiciju Mire ti okači istu da bar to naučiš kad drugo ne možeš.

Evo vi ga vođa pozdrav šalje.
images
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.283
Razumem te ja, fale argumenti, fale odgovori.... a kada ih nemas onda sagovornika nazoves budalom i pobedio si! Prica za malu decicu!

NISAM JA TEBE NAZVAO BUDALOM JA SAM SEBE NAZVAO BUDALOM JER TI POMAZEM.

A ti:

''Vidis istinu, znas istinu, osecas istinu, a opet verujes u laz!''

Sta si ti onda?
Sam reci za sebe sta si?

*(Poslovica je tu da definise stanje, a svako nek sebe proceni).
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
535
OSTANIMO VERNI JEHOVI
Kongres Jehovinih svedoka za 2016.


Srdačno vas pozivamo da prisustvujete ovogodišnjem trodnevnom kongresu Jehovinih svedoka.

IZDVAJAMO
  • Petak: U govorima i kratkim filmovima saznaćete kako nam je Isus Hrist ostavio savršen primer kao Božji „verni sluga“ (Dela apostolska 2:27).

  • Subota: Saznaćete kako nam biblijska knjiga o Jovu može pomoći da ostanemo verni Bogu čak i u veoma teškim situacijama.

  • Nedelja: U dugometražnom filmu videćete kako se kralj Jezekija čvrsto „držao Jehove“ dok je bio opkoljen neprijateljima (2. Kraljevima 18:6).
KO MOŽE PRISUSTVOVATI?
Svi su dobrodošli. Ulaz je besplatan i novčani prilozi se ne sakupljaju.

Pogledajte kompletan kongresni program i kratak film o našim kongresima.

Evo šta čini Božji narod širom sveta dok takozvani hrišćani i drive religije spavaju!
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
OSTANIMO VERNI JEHOVI
Kongres Jehovinih svedoka za 2016.


Srdačno vas pozivamo da prisustvujete ovogodišnjem trodnevnom kongresu Jehovinih svedoka.

IZDVAJAMO

  • Petak: U govorima i kratkim filmovima saznaćete kako nam je Isus Hrist ostavio savršen primer kao Božji „verni sluga“ (Dela apostolska 2:27).


    Subota: Saznaćete kako nam biblijska knjiga o Jovu može pomoći da ostanemo verni Bogu čak i u veoma teškim situacijama.


    Nedelja: U dugometražnom filmu videćete kako se kralj Jezekija čvrsto „držao Jehove“ dok je bio opkoljen neprijateljima (2. Kraljevima 18:6).
KO MOŽE PRISUSTVOVATI?
Svi su dobrodošli. Ulaz je besplatan i novčani prilozi se ne sakupljaju.

Pogledajte kompletan kongresni program i kratak film o našim kongresima.

Evo šta čini Božji narod širom sveta dok takozvani hrišćani i drive religije spavaju!

Mali zeleni....odakle samo padoste ovde?
Jeste li vi to neki učitelji ili samo pogađači datuma?
Uzimaš li ti hleb i vino?

Ona ti je dobra danas neskupljate prilog da bi sve Rašine svedoke okupili.
Bolje da ne uče nego da uče laž kao vi.
Reci hoće li biti lično prisutan veliki vođa
images
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.01.2010
Poruka
667
OSTANIMO VERNI JEHOVI
Kongres Jehovinih svedoka za 2016.
Srdačno vas pozivamo da prisustvujete ovogodišnjem trodnevnom kongresu Jehovinih svedoka.

IZDVAJAMO

  • Petak: U govorima i kratkim filmovima saznaćete kako nam je Isus Hrist ostavio savršen primer kao Božji „verni sluga“ (Dela apostolska 2:27).
    Subota: Saznaćete kako nam biblijska knjiga o Jovu može pomoći da ostanemo verni Bogu čak i u veoma teškim situacijama.
    Nedelja: U dugometražnom filmu videćete kako se kralj Jezekija čvrsto „držao Jehove“ dok je bio opkoljen neprijateljima (2. Kraljevima 18:6).
KO MOŽE PRISUSTVOVATI?
Svi su dobrodošli. Ulaz je besplatan i novčani prilozi se ne sakupljaju.
Pogledajte kompletan kongresni program i kratak film o našim kongresima.
Evo šta čini Božji narod širom sveta dok takozvani hrišćani i drive religije spavaju!
Hvala na pozivu, rado ćemo doći! Pozivam i ja sve da idemo na kongres. Odštampajte ovaj letak i delite Jehovinim svedocima!
plakat_zps665bd53a.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.432
Ma dragi moji,
ono sto je najbitnije jeste da JS ne obozavaju idole niti svece sa kerecim glavama.
Evo slike sveca kera kojega pravoslavci obozavaju,a vi odlucite hocete li da i vi slavite ovu dzukelu za sveca.?
Psoglavi svetac
 
Natrag
Top