Jehovini svedoci!

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Poznato mi je da ste ucili i verovali da je jedan dan stvaranja trajao 7000 godina. Da je Adam stvoren 4026. godine pre Hrista i da je od tada poceo sedmi dan stvaranja koji takodje traje 7000 godina, a koji ste podelili na sekcije sto ste jasno prikazali dijagramom objavljenom u casopisu, Probudite se.

Ako ste promenili to ucenje i verovanje, jednostavno nam kazite kako sada verujete?

Imate li odgovor ili ga nemate?

Marko, zašto spamaš temu? Ti si sam otvorio temu specijalno za ovo pitanje. Evo ti je: https://serbianforum.org/threads/hronologija-jehovinih-svedoka.767587/post-2253573

Jedno pitanje za Jehovine svjedoke. Ubijate li vi u svojim bolnicama nerođenu djecu, kao što to čine Adventisti sedmog dana u svojim bolnicama?
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Laodikeja, mozda si ti u pravu ,ali moras nam opbjasniti kako ti to radis.
Evo sda sam pokusao da izvrsim ispravku komentara koga sam dao pre dva sata i nisam uspeo.
Ako znas za neki nacin pokazi nam. Hvala unapred.

Na racunaru koji ja koristim ispod svake poruke sa leve strane pise REPORT i EDIT.

Ne znam da li vrsta uredjaja ima veze sa ovim ( mislim da nema jer je to do foruma a ne do uredjaja ) na onom koji ja koristim je tako.

Mozda da odgovori urednik.
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Na racunaru koji ja koristim ispod svake poruke sa leve strane pise REPORT i EDIT.

Ne znam da li vrsta uredjaja ima veze sa ovim ( mislim da nema jer je to do foruma a ne do uredjaja ) na onom koji ja koristim je tako.

Mozda da odgovori urednik.
Tako je i kod mene, ali posle jedan sat nestane ono EDIT i onda ne mozemo nista uciniti.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Na racunaru koji ja koristim ispod svake poruke sa leve strane pise REPORT i EDIT.

Ne znam da li vrsta uredjaja ima veze sa ovim ( mislim da nema jer je to do foruma a ne do uredjaja ) na onom koji ja koristim je tako.

Mozda da odgovori urednik.
To je zbog toga što imaš status VIP. Obični članovi nemaju tu opciju.

Ne uvek, čini mi se da se može menjati i nakon 1 h ukoliko se u medjuvremenu niste odjavljivali.
Ne bi trebalo da je tako. Projektovano je da se editovanje može izvršiti jedan sat po postavljanju posta, izuzev prvog posta. Naravno, ovo važi za obične članove foruma.
 
Učlanjen(a)
30.01.2016
Poruka
371
Marko, zašto spamaš temu? Ti si sam otvorio temu specijalno za ovo pitanje. Evo ti je: https://serbianforum.org/threads/hronologija-jehovinih-svedoka.767587/post-2253573

Jedno pitanje za Jehovine svjedoke. Ubijate li vi u svojim bolnicama nerođenu djecu, kao što to čine Adventisti sedmog dana u svojim bolnicama?
JS su protiv abortusa, tako da ne rade ta ubistva...

Možda i ne, ali da smrt nanose, nanose jer odbijaju transfuziju.
Transfuzija ti nije niakvo osiguranje da ce se spasiti zivot.
Krv nije eliksir vecnosti.
Bira se savremenija metoda lecenja
beskrvna medicina je savremena i bolja
mogao bi se malo informisati tj updateovati.
 
Natrag
Top