Jehovini svedoci!

Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
Nemoj da iznosis takve nebuloze.
Kao prvo i osnovno nisu JS prorokovali Armagedon,vec svi,iz prostog razloga sto to pise u Bibliji.
Takodje pocni od Tarabica,pa jos nekih "srpskih proroka"sta su sve proricali i kolko uspesno.
Evo najnovijeg prorocanstva u Srba da ce iduce godine,2012 biti kataklizma.Naravno isto je i kod katolika..,i oni proricu za kataklizmu 2012 ,cak su i film pravili o tome....
Zato ,molim te da se manes price o tome da samo JS govore o Armagedonu ili kataklizmi.
Sad se setih i filma Armagedon sa Brus Wilisom.
Sto se tice ocekivanje JS ,u vezi 1914,lepo sam ti objasnio dasu bila pogresna.Cak se nisu ni zvali JS,ali neka ,da te zadovoljim.
E sad mozes meni da kazes da ga ja kardasim ,jer ja smatram da ce se desiti do 2036,ali ne i vodecem telu JS,koji su se ogradili od bilo kakvog postavljanja godine Armagedona.
Za mene nije bitno kad ce biti.Dal ce biti do 2036,ili kasnije.Siguran sam da ce ga biti,pa makar mene i ne bilo medju zivima.
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
28.01.2011
Poruka
620
Nemoj da iznosis takve nebuloze.
Kao prvo i osnovno nisu JS prorokovali Armagedon,vec svi,iz prostog razloga sto to pise u Bibliji.
Takodje pocni od Tarabica,pa jos nekih "srpskih proroka"sta su sve proricali i kolko uspesno.
Evo najnovijeg prorocanstva u Srba da ce iduce godine,2012 biti kataklizma.Naravno isto je i kod katolika..,i oni proricu za kataklizmu 2012 ,cak su i film pravili o tome....
Zato ,molim te da se manes price o tome da samo JS govore o Armagedonu ili kataklizmi.
Sad se setih i filma Armagedon sa Brus Wilisom.
Sto se tice ocekivanje JS ,u vezi 1914,lepo sam ti objasnio dasu bila pogresna.Cak se nisu ni zvali JS,ali neka ,da te zadovoljim.
E sad mozes meni da kazes da ga ja kardasim ,jer ja smatram da ce se desiti do 2036,ali ne i vodecem telu JS,koji su se ogradili od bilo kakvog postavljanja godine Armagedona.
Za mene nije bitno kad ce biti.Dal ce biti do 2036,ili kasnije.Siguran sam da ce ga biti,pa makar mene i ne bilo medju zivima.
Pozdrav

pa moraliste dase ogradite jer vam pametni ljudi neveruju,A 2012-tu su opredelili po kalendaru indijaca "Inka"zapamti bilo ko ,da propoveda unistenje n´mira (On je lazov) jer niko nezna kraj osim samog Boga-
 
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
Slazem se sa tobom da je lazov svako ko tvrdi da ce bas te x godine biti armagedon,ili velika nevolja ili smak sveta.
Vodece telo JS se zato i ogradilo od fiksiranja bilo koje godine za smak sveta po sistemu "neka se svaki covek najde kao lazov,a Bog kao istinit".
Trebali jos nesto da ti dodam povodom toga?
 
Član
Učlanjen(a)
28.01.2011
Poruka
620
Slazem se sa tobom da je lazov svako ko tvrdi da ce bas te x godine biti armagedon,ili velika nevolja ili smak sveta.
Vodece telo JS se zato i ogradilo od fiksiranja bilo koje godine za smak sveta po sistemu "neka se svaki covek najde kao lazov,a Bog kao istinit".
Trebali jos nesto da ti dodam povodom toga?

Netreba da mi dodas nista,samo nerazumem cilj, vaseg naglog propovedanja.

Na temi,najveca prevara biblija JS-ka, sam jasno na poslednjem postu posatavio AA odgovor, koji nemoze da pobije, procitaj sam savetujem ti.
pozdrav od Gere.
 
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
idem po redu,procitacu i tamo sta si napisao.
U svakom slucaju drago mi je da si rekao da nema sta vise da dodas u vezi mog odgovora na pogresno ocekivanje JS za odredjene godine,pre svega 1914.
 
Član
Učlanjen(a)
28.01.2011
Poruka
620
idem po redu,procitacu i tamo sta si napisao.
U svakom slucaju drago mi je da si rekao da nema sta vise da dodas u vezi mog odgovora na pogresno ocekivanje JS za odredjene godine,pre svega 1914.

Ne u smislu tvoje lukavosti kojej su te naucili KS-re,ja uopste nisam imao to u vidu.Jos kako imam sta da dodam, samo polako sve u svoje vreme.
 
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
ne radi se o nikakvoj lukavosti,vec o nasem razgovoru.
Jesi li ti rekao da si zadovoljan mojim odgovorom ili ja?
Sta sada hoces?
 
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
Stvar je veoma jasna.
U Bibliji lepo pise da taj narastaj nece proci dok se sve to ne zbude
Matej 24:34 pise
[SUP]34[/SUP] Zaista vam kažem: ovaj naraštaj neće proći dok se ovo sve ne zbude.
Mi pod narastajem podrazumevamo generaciju na koju ce se primeniti stihovi iz Mateja 14 glave,a doticni stihovi 6-8
[SUP]6[/SUP] Čućete ratove i glasove o ratovima. Gledajte da se ne uplašite; jer treba da to sve bude, ali nije još tada kraj.
[SUP]7[/SUP] Jer će ustati narod na narod i carstvo na carstvo; i biće gladi i pomori, i zemlja će se tresti po svetu.
[SUP]8[/SUP] A to je sve početak stradanja.
I svetski rat je ispunio sve pod 7 stihom .Zato se i misli da je to ta generacija.,od 1914godine.Ako ljudi zive 70-80 goidna u proseku,taj termin je istekao 1994,a Bozje carstvo nije doslo.da li Bog kasni sa obecanjem?Sta kaze ap.Petar?
Niko ne zna taj dan i cas kad ce se to desiti prema Marku 13:32.
Ipak vreme se nazire prema istim stihovima 28,i 29
[SUP]28[/SUP] A od smokve naučite se priči: kad se već njena grana pomladi i stane listati, znate da je blizu leto.
[SUP]29[/SUP] Tako i vi kad vidite ovo da se zbiva, znajte da je blizu kod vrata.
Danas postoje ljudi i od 120 godina,a ne od 70-80 godina.Armagedon moze doci i do 2036(1914+120),ali moze i nakon toga...,
naravno ,moze i iduce godine,ali nebitno.
Zvanican stav JS je da se ne gleda na dane i godine kad ce se to desiti...,ali mi obicni ljudi smo ipak znatizeljni...,pricamo,nadamo se ...
Nego sta kazu tvoji popovi ?kad ce biti Armagedon?Kad ce doci Bozje carstvo???Hoce li ikada doci,ili ce uvek biti ovako kako jeste?
 
Natrag
Top