Jehovini svedoci!

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ja samo mogu da kazem, da su u bibliji poznata obelezja po kojima se prepoznaje prava Bozja crkva u ovom svetu, a to je jasno sadrzano u temi BIBLIJSKA OBELEZJA PRAVE BOZJE CRKVE..
Pa svako iskren na osnovu biblije moze da zakljuci koja je od ovih crkava prava.

A crkva mora ispunjavati `SVU PRAVDU, a ne samo jedan deo, kao sto to cine JS..
 
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
535
Ja samo mogu da kazem, da su u bibliji poznata obelezja po kojima se prepoznaje prava Bozja crkva u ovom svetu, a to je jasno sadrzano u temi BIBLIJSKA OBELEZJA PRAVE BOZJE CRKVE..
Pa svako iskren na osnovu biblije moze da zakljuci koja je od ovih crkava prava.

A crkva mora ispunjavati `SVU PRAVDU, a ne samo jedan deo, kao sto to cine JS..

Da li je zaista toliko teško odgovoriti na postavljeno pitanje?
Odgovor koji si dao očigledno govori: "Neću da odgovorim na postavljeno pitanje jer moja religija ne ispunjava citirane reči Isusa Hrista. Moja religija i pripadnici moje religije podupiru državu, vojsku, policiju i politički sistem moje države, pripadnici moje religije uzimaju oružje i odlaze u vojsku...". Vrlo jasno i glasno jer da nije tako, ti bi na sva usta, da te svi čuju i vide, ponosno rekao ja sam pripadnik te i te religije i moja religija i pripadnici moje religije u potpunosti primenjuju citirane stavke iz Biblije i ne podupiru rat, oružje i ubijanje već vole svog bližnjeg kao samog sebe!"

Dakle samim tim što nisi konkretno odgovorio, ustvari si priznao da ti ne pripadaš religiji koja sledi Hrista!

;)
 
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
Ko je rekao da nema ogovora?

Prvo, gde je tvoj odgovora na moje pitanje sta je Rusel trazio u Egiptu i njihovim piramidama?

Drugo, sta ti mislis, da li su piramide gradjene po Bojem planu ili sotonskom?

Trece, kakvu poruku od "boga" je Rusel nasao u piramidama?

Svi cekamo da nam JS odgovore.

Dodato posle 8 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Zaboravio sam najvaznije:

Zbog cega ste vi JS Ruselu podigli spomenik u vidu egipatske piramide?

Da li je to zbog velikih zasluga sta je u Kulu strazaru uveo mnogobozacku mitologiju?

Drugo, vi na sve strane govorite protiv KRSTA (da Isus nije razapet, nego obesen, da nije razapet na krstu nego obesen na siljak (stup).
Ako je tako, zbog cega ste Ruselu (Raslu) stavili i krst sa piramidom na nadgrobnom spomeniku?

Sa velikim nestrpljenjem cekamo da nam JS odgovore.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
1.305
Ko je rekao da nema ogovora?

Prvo, gde je tvoj odgovora na moje pitanje sta je Rusel trazio u Egiptu i njihovim piramidama?

Drugo, sta ti mislis, da li su piramide gradjene po Bojem planu ili sotonskom?

Trece, kakvu poruku od "boga" je Rusel nasao u piramidama?

Svi cekamo da nam JS odgovore.


Miko ja ti kažem da su to protivnici JS po satanističkom sistemu TANDARA MANDARA a i planski sve falsifikovali. Hajd daj autore, izdavače godinu izdavanja pa da izvučemi zaključke.
Ja ništa ne znam o tome, Miko šta ti ovde svedočiš :) Hajde dragi moj Miko iznosi te vaše Adventističke dokumente da vidimo šta jedan Adventista zna. može i ume :)
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Odgovor za Miku 32;

Uzalud brate, oni nemaju odgovore na ni jednu tacku svoje vere, vec samo prazno filozofiranje, i hvatanje za trulu slamku, a uz to iskrivljuju sve ono sto se iznese kao dokaz protiv njihovog laznog ucenja, vade citate iz konteksta, lazno pretstavljaju napisano, vredjaju i omalovazavaju, ispoljavaju otvoren gnev sto se vidi iz nacina pisanja, i reci koje koriste a koje nisu primerne ljudima koji slede Hrista...uzas...

Zato...pamet u glavu...i sacuvajmo veru koja je jedanput predana svetima...i ne pravimo kompromis sa masonskim idejama i filozofijama, a Gospod ce uskoro vec sve pokazati, njemu slava i hvala u Duhu Svetome Amin...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
1.305
Dragi moj Miko šta ti nama kažeš da ne kažem svedočiš po pitanju tih Adventističkih MIRNODOPSKIH MANEVRIMA? vidiš da ti brat Laodikejac ništa ne razume, niti išta svata. Hajd daj nam ti dodatna obijašnjenja :)

Na te "MIRNODOPSKE" vojne manevre za šta se Adventizam priprema? :)

Jest da to nije po temi razgovora ali šta ću kada ste ovde pobegli i skrivate se svi Adventisti, ili da otvorim novu specijalnu temu samo za vas Adventiste i vaše bisere, da vas ne bi jurili na vašim omiljenim temama o JS.

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Uzalud brate, oni nemaju odgovore na ni jednu tacku svoje vere, vec samo prazno filozofiranje, i hvatanje za trulu slamku, a uz to iskrivljuju sve ono sto se iznese kao dokaz protiv njihovog laznog ucenja, vade citate iz konteksta, lazno pretstavljaju napisano, vredjaju i omalovazavaju, ispoljavaju otvoren gnev sto se vidi iz nacina pisanja, i reci koje koriste a koje nisu primerne ljudima koji slede Hrista...uzas...

Zato...pamet u glavu...i sacuvajmo veru koja je jedanput predana svetima...i ne pravimo kompromis sa masonskim idejama i filozofijama, a Gospod ce uskoro vec sve pokazati, njemu slava i hvala u Duhu Svetome Amin...



Upravo tako dragi moj Laodikejac upravo TAKO, TO JE TO! evo da se uverimo.

Na te "MIRNODOPSKE" vojne manevre za šta se Adventizam priprema? :)
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Dragi moj Miko šta ti nama kažeš da ne kažem svedočiš po pitanju tih Adventističkih MIRNODOPSKIH MANEVRIMA? vidiš da ti brat Laodikejac ništa ne razume, niti išta svata. Hajd daj nam ti dodatna obijašnjenja :)



Jest da to nije po temi razgovora ali šta ću kada ste ovde pobegli i skrivate se svi Adventisti, ili da otvorim novu specijalnu temu samo za vas Adventiste i vaše bisere, da vas ne bi jurili na vašim omiljenim temama o JS.

Kakve manevre?
Bilo je reci o nosenju oruzja u mirnodopskim okolnostima u smislu obaveznog vojnog roka, o kakvim pripremama ti govoris?
Eto, to je ono o cemu sam upravo pisao..o njihovom ponasanju..
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
1.305
Kakve manevre?
Bilo je reci o nosenju oruzja u mirnodopskim okolnostima u smislu obaveznog vojnog roka, o kakvom spremanju ti govoris?
Eto, to je ono o cemu sam upravo pisao..o njihovom ponasanju..


Nisi svatio Laodikejac, izvukao si iz kontexta. Nije TO TAKO TO? pitanje je šta radi Adventista na tim MIRNODOPSKIM vežbama?

Pa dobro dragi moj Laodikejac hajde kaži nam zašto Adventistima "oružje u minodopskim okolnostima"?
Konkretno za šta vam služi nošenje tog naoružanja u mirnodopskim okolnostima :)

Želim vam mir sa svim ljudima pa i JS.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ja sam na to odgovorio, ali vi naravno ne citate pazljivo odgovore, jer vas ne zanimaju.
Ja sam samo vec napomenuo da se mora razlikovati nosenje oruzja u mirnodopskim okolnostima od ratnih, sto znaci da nijedan Hriscanin nece naravno kada dodju ratni sukobi uzeti oruzje i ici u rat da ubija druge ljude, ja sam jednostavno govorio o jednom vidu postovanja vlasti, koje ide do te mere koliko savest to dopusta, a da se ne prekrse osnovni principi pravde zapisani u Bozjoj reci.

Rekao sam takodje da nemam nista lose protiv sluzenja vojnog roka ako su covekove pobude ispravne, jer postoji mogucnost da se Gospod proslavi i na taj nacin,
mislio sam na to, da i u tim okolnostima covek moze posluziti Bogu, i propovedati Jevandjelje i sejati seme Bozje reci, ali vi to neznate jer niste doziveli to iskustvo, ali mnogi jesu.

Iz konteksta Isusovih reci ``KO SE MACA LATI OD MACA CE POGINUTI, se vidi da se tu radi o odlasku u rat, jer tekst jasno kaze ``OD MACA CE POGINUTI, a to je moguce samo u direktnom ratnom sukobu izmedju ljudi.
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
1.305
Ja sam na to odgovorio, ali vi naravno ne citate pazljivo odgovore, jer vas ne zanimaju.
Ja sam samo vec napomenuo da se mora razlikovati nosenje oruzja u mirnodopskim okolnostima od ratnih, sto znaci da nijedan Hriscanin nece naravno kada dodju ratni sukobi uzeti oruzje i ici u rat da ubija druge ljude, ja sam jednostavno govorio o jednom vidu postovanja vlasti, koje ide do te mere koliko savest to dopusta, a da se ne prekrse osnovni principi pravde zapisani u Bozjoj reci.

Rekao sam takodje da nemam nista lose protiv sluzenja vojnog roka ako su covekove pobude ispravne, jer postoji mogucnost da se Gospod proslavi i na taj nacin,
mislio sam na to, da i u tim okolnostima covek moze posluziti Bogu, i propovedati Jevandjelje i sejati seme Bozje reci, ali vi to neznate jer niste doziveli to iskustvo, ali mnogi jesu.

Iz konteksta Isusovih reci ``KO SE MACA LATI OD MACA CE POGINUTI, se vidi da se tu radi o odlasku u rat, jer tekst jasno kaze ``OD MACA CE POGINUTI, a to je moguce samo u direktnom ratnom sukobu izmedju ljudi.


Dobra primer koliko je razum jednog Adventiste ograničen.

Ama ne zanima nas tvoje mišljenje dali se razlikuje nošenje oružnje u mirnodopskim okolnostima od ratnih! Ne zanima nas to Laodikejac, da mogu ja bi tebi i nacrtao to :)
Nas zanima šta će Adventistima n...
Konkretno za šta vam služi nošenje tog naoružanja u mirnodopskim okolnostima :)
svataš pitanje :) ili da ti dam dopunsko obijašnjenje.

Manje misli Laodikejac tom Adventističkom TANDARA MANDARA ja ti reko: Da, ali! jednostavno pitanje, traži jednostavan odgovor :)

Čitaj pitanje da vidimo dali su Adventisti baš toliko ograničeni da ne mogu svatiti jednostavna pitanja.
Konkretno za šta vam služi nošenje tog naoružanja u mirnodopskim okolnostima :)
Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Zašto izvlačiš iz kontexta Isusove reči? niko te to nije pitao. Hoćemo da proverimo zašto Adventisti nose "BAZUKE" u mirnodopske svrhe :) svataš?

Šta radite tim naoružanjem u tim Adventističkim mirnodopskim svrhama, dali se volite međusobno ili šta? :)

Dodato posle 10 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Hajde priznajte da ste izmanipulisani i da još uvek branite pogrešnu dogmu u nadi da obmanjujete i upropastite druge poštene ljude.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top