Šta je novo?

Jeftini motori

• Začetnik teme ShoX 4 KVRD
  • Datum pokretanja
dejansd

dejansd

Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
22
jesu jeftiniji a sobzirom koliko je sve manje para ,pojavis se sa kesom
i najverovatnije ces naci nesto za sebe

M

marko871

Član
Učlanjen(a)
15.10.2010
Poruka
1
Pa mozda i moze da se nadje neka lesina,ja n.p.r. Prodajem suzuki rg gamu za 900e registrovan u dobrom stanju 125cm

K

Krepoljinac

Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
3
Za 1000e mozes da kupis solidnu Yamahu DT 125, enduro i da je vozis i po brdu i po asfaltu, a dobrog sportaka za te pare druze neces naci.

B King

B King

Član
Učlanjen(a)
06.12.2009
Poruka
5
Jesu eftiniji ali oni koji ne vrede a oni koji imaju kesa i odrzavaju svoj motor nikad ga nece dati jeftino zato sto je dobar.I ako i jesu jeftiniji -koliko uopste to mogu i da budu?
Sigurno nemoj ocekivati neku nenormalnu sumu.
Dobar motor cak i kad je mator uvek kosta a za tih 800 eura covek ne moze ama bas nista da uzme a da valja osim skutera.
Drugar je prodao Kawu ZZR600 1990 godiste za 1300 eura ali je trebalo registrovati pa menjati zadnju gumu pa menjati lanac i lancanike a to je sve preko 500 eura ako se radi po PS-u.
Zato kad se vidi dobar motor bez ulaganja ne treba se mnogo cenjkati jer treba ceniti dobro stanje.

G

glistonja

Član
Učlanjen(a)
02.10.2009
Poruka
2
Probaj da na ovim italijanskim sajtovima nadjes nesto sto bi ti odgovaralo, imas jeftinih motora ali svi kazu da su italijani veliki prevaranti i da mora dobro da gledas sta pazaris. Narocito vole da vracaju kilometrazu. U Nemackoj cene jesu mnogo vece ali su i korektniji sto se tice stanja vozila i uglavnom ti napisu da li je imao udes i dali mu nesto fali. Ja bih ti pre savetovao da kupis nekog kineza ako si pocetnik, pa kad malo steknes praksu i udjes u taj svet motociklizma, same ce se prilike javiti da predjes na nesto kvalitetnije i jace. Ja imam kineski motor Kee Way Speed od 125ccm, kupljen sa 2500km predjenih i star 9 meseci za 600e. Presao sam sa njime 2000km i nijedan kvar nisam imao niti se ko pozalio da ga je ostavio negde na putu. Cetvorotaktna masina, samo sipas gorivo i vozis (nije skuter da budemo jasni), a potrosnja mu je 2l na 100km i delova ima koliko hoces za male pare. Razmisli o tome.

Evo linkova: Moto usate - Annunci moto usate in vendita - Moto.it

Annunci gratuiti Moto usate Motori Secondamano Moto usate

M

mbraculj2002

Učlanjen(a)
17.12.2020
Poruka
21
Jel neko zna koliko košta carina za skuter 49 kubika uvežen iz Hrvatske a nije carinjen.Na mom imenu je.I kava je procedura sad.