Je li vaše prijateljstvo bezazleno?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Ovo je za moju konekciju...
A za tebe kolega PYC, postati takav/ovakav cinik, pa sam znas zasto ?


 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
14.04.2011
Poruka
61
Ovo je sa moje konekcije.PYC hvala na odgovoru ali nema potrebe za tolikom zestinom.Pa ne mozes bas sve videti cak i u toj tvojoj moderatorskoj carobnoj kugli.Ovo je ipak zemlja Srbija i nema bas svak svoj prikljucak za internet.Jos uvek.I na zalost.I da znas da imas pravo bas sam jedna vrlo pokvarena i nevaljala zena.Spijuniram sopstvenog muza u sopstvenoj kuci i sa sopstvenog lap topa.Pa bas me sram i stid bilo!Reci cu ti i ovo,tu vestinu sam morala da naucim tek posle vise godina braka,ali ucum brzo i to od najboljih.I svaki skajp razgovor,sve slike koje je od nje imao,ma sve sto je ikada napisao pa cak i pomislio nasla sam skinula i pohranila.I onda raspravila i sa njim. I sa njom.I shvatila da je mrtav za mene .I konacno se smirila.A sto se tice tvog drugara Tmaksa inace prevejanog lazova manipulanta,kukavice ,preljubnika i uhode on je valjda vodjen mislju da su svi pokvareni kao on sto je i da ce naci nesto za ucenu provalio u moje pp i zamisli sebi iskopirao jednu slicicu,pa nesto mislim da ja tebi posaljem njegovu da se siti izrazgovarate o tome kako su zene STVARNO pokvarene...POZZZZ...
 
Član
Učlanjen(a)
14.04.2011
Poruka
61
Vidi stvarno moguce je dosegnuti i tu cuvenu nirvanu.Sad mogu blazeno da uzivam u njoj...
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Super, ali gdje li nam je sada nestašni dječak? Mora da udara negdje po onoj ko Maksim po diviziji.:roll:
 
Član
Učlanjen(a)
14.04.2011
Poruka
61
Ne znam zasto ali eto zanimljivo mi je ovo dobacivanje lopte preko ograde valjda zato sto mi namerno protivurecis i izazivas me.A na pitanje odgovori sebi sam.Pa imas kuglu....
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ne znam zasto ali eto zanimljivo mi je ovo dobacivanje lopte preko ograde valjda zato sto mi namerno protivurecis i izazivas me.A na pitanje odgovori sebi sam.Pa imas kuglu....

Ama ne kontriram ti, niti sam na bilo čijoj strani što se vas dvoje tiče. Istina ti me više zabavljaš svojim pisanijem nego kada je Makso otvorio svoju temu i razvlačio svoje ljubavne jade, dileme i trileme ko ovčja crijeva. Umjesto da kresne malu negdje u mraku i da ćuti, on se raskuko ko sinja kukavica, mjesec dana smo čitali tu njegovu ljubavnu "epopeju". Iskreno nisi ni ti mnogo bolja od njega sa svojim tiradama i navlačenjima na diskusiju sa dva nika.

Čarobnu kuglu više nemam, nisam moderator ali što se tiče vas dvoje ona nije ni potrebna. Toliko ste oboje predvidljivi da mi ne ostaje ništa drugo sem da povremeno ubijam dosadu postujući ovde. Bez ljutnje, samo sam iskren.
 
Član
Učlanjen(a)
14.04.2011
Poruka
61
Ma ko se ljuti vec je i meni postalo zabavno jer sam izbacila sav jed iz sebe i sad mogu dalje,a sto se strana tice nema potrebe niko od vas da se za neku stranu opredeljuje jednostavno sam htela da saznate i drugu stranu medalje da ne zavlaci vise ni mene ni ikoga drugog svojom "dilemom".Jasno se vidi u njegovim postovima kad je vaga prevagnula na njenu stranu i nema veze ljudi smo desava se.Jedino ne dozvoljavam da posle te svoje odluke za koju sam treba da snosi svu odgovornost i dalje laze i prenemaze se jer ga je zaboga sutnula njegova neodoljiva nova ljubav.Ja nikada nisam i necu biti druga ni rezerva.Njega necu da komentarisem a sto se mene tice nisam predvidljiva vec samo iskrena i dosledna zato i govorim i pisem javno ono sto zaista mislim.I bez uvijanja.I drago mi je sto sam bar nekog zabavila.A mislila sam da ce neko izvuci bar neku pouku iz moje glupave situacije.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
A mislila sam da ce neko izvuci bar neku pouku iz moje glupave situacije.

Evo, ja sam izvukao pouku. Kajem se što sam prevario svoju ženu kad god mi se ukazala prilika.:dntknw::lol:

P.s. Nego, mogla si postaviti njenu sličicu da vidimo kako izgleda ta Vila Ravijojla što je usirila mozak Maksi.

Znači dobio nogu... znao sam.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Mislim da je bilo dosta. Suzi, pustila sam te da spamuješ i da se istreseš, ali sad je stvarno dosta.
Niko od nas ne želi da gleda vaše istresanje prljavog veša. Rešite to usmeno, pismeno, na sudu, kako god vam volja, ali ovde ste završili.
Shvatite ovo oboje (i Maks i ti) kao kao opomenu i ne radite to više.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top