Javna licnost koja vas iritira

Član
Učlanjen(a)
02.02.2011
Poruka
65
Ubedljivo prvo mesto Jelena Karleusa sa svojim prenemaganjem, a odmah iza nje Milka Canic.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Dva bolida, malo jača, sjede iza upravljača.

 
Poslednja izmena od urednika:

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506

He... vidiš kako smo različiti... meni se taj tip sviđa kao glumac. Naročito ona scena... on radi u knjižari a ona... jbg... što ima velika usta, može dvije banane odjednom zagrist... jel Roberts?... mu izjavljuje ljubav. Baš mi je dobar u tom filmu... i u onom... opet krečana... vjenčanja i sahrane... tako nekako.
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
He... vidiš kako smo različiti... meni se taj tip sviđa kao glumac. Naročito ona scena... on radi u knjižari a ona... jbg... što ima velika usta, može dvije banane odjednom zagrist... jel Roberts?... mu izjavljuje ljubav. Baš mi je dobar u tom filmu... i u onom... opet krečana... vjenčanja i sahrane... tako nekako.

Smuči mi se film kad njega vidim :stupid: A u zadnje vreme, k'o za inat, nijedan ga ne promašuje ....
 
Član
Učlanjen(a)
07.06.2011
Poruka
120
Toliko ih je da me mrzi da nabrajam. :dont-know:
Ista stvar i kod mene!
Ako bi baš trebalo da kažem onda bi rekao da političari u celini imaju daleko veću prednost od svih ostalih koje nevolim da vidim! Još sad i ova kamanja za izbore....uh...gde god da se okreneš sve njihova nasmejana lica. Ko da živimo u Švajcarskoj...
 
Natrag
Top