Javna licnost koja vas iritira

Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Da li postoji javna licnost koja vas iritira?
Politicare ne mora da spominjete, mislim da se oni podrazumevaju.

Ja zbog ovakvih ljudi, menjam kanal

images
images
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Lea Kiš....gadi mi se i na slici tako da
550px-Censored_rubber_stamp_svg.png


Ova nabeđena klinka....prepotentna je za 20 ljudi
imgres.asp


Voditelj emisije "Luda kuća".....nemam komentar i upravo su me ove 3 osobe iznervirale samom pojavom u mojim moždanim ćelijama da ne mogu više ni da nabrajam
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Uf ima ih mnogo. Kad bi pocela da ih nabrajam ponestalo bi mi mastila.


Ceo politicki vrh nase zemlje

Mirjana Bobic i njena sestra.

Lea Kis, Olja Beckovic, Kravelusa, Popovic, Mitrovic,...............ima ih dosta ne mogu sada da razbijam glavu sa nebitnim likovima u mom zivotu.
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Slazem se sa Zonkijem za Leu Kis i Dejana Stankovica (ovu sokacaru sa slike prvi put vidim) ...

I dodao bih...

Jelena Karleusa
Dara Bubamara
Eva Ras
Boki 13
Veran Matic
Natasa Kandic
Aleksandar Karadjordjevic ( prestolonaslednik, busa se u grudi kao veliki Srbin, 15 godina je u Srbiji, a jezik jos nije naucio... sramota!)
Novak Djokovic
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
E,Kilometraza,moram da pomenem politicare u kompletu sa svojim idiotlucima i glupostima i nervira me Jelena Bacic Alimpic.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Svi politicirari me nerviraju, narocito kad otvore usta, a od licnosti sa estrade, mislim da je Jelena Karleusa neprevazidjena kao i onaj Boki 13...
Ima karakondzula na tv-u puno, samo sad nemogu svih da se setim....
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Spomeni ih slobodno Sendi, ja posle svega ne mogu da izdvojim nijednog politicara koji me ne iritira.

Aleksandar Tijanic
Tomislav Karadzic

I ova dvojica me iritiraju
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Prvo mi na pamet padaju voditelji sa Pinka...
Svi su nekako slični...ali me...ova nekako posebno iritira

1352
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Da se nadovežem na death row, ne mogu ni ime da joj pomenem isto mi je ona prva pala na pamet...

Tu su i sve ''zvezde'' Granda, pa Lea Kiš, pa Žika Seljak (mislim on je dobro osmislio emisiju, ali on kao on me nervira, nije džabe dobio nadimak Seljak), pa Suzana Mančić, političari naravno, Isidora Bjelica (ne skida se sa TV-a, ona je svima gost), mislim da je ovo za sada sasvim dovoljno...
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Kako vidim pisacemo peticiju za ukidanje domacih kanala, od sada samo gledamo stranjske. :D
 
Natrag
Top