Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.470 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 185 5,0%

  • Total voters
    3.694
Član
Učlanjen(a)
01.05.2009
Poruka
119
Pa sta cekas postavi taj crack za nettv ako postohi,
sta cekas, bolja vremena nece sigorno da dodju,
vas nekolucina ima svasta i samo zagolicavate narod
a nista s'vezom ne postavljate nego sami gledate a za
ostatak nabacuje se turski, arapski itd sve bez vezei sto niko ne gleda.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
pozdravi zlocka i reci mu ,da neprica gluposti ,prvi se majmunisao tamo na forumu ,i prvi je stavljao svoj forum iznad svih drugih i sto je najgore uzimali ste ,lovu za liste fol ,donacija ,on je unistio crack ,ko on dijeli raji liste ,.pa jos u tolbaru stavio crack bez ,lozinke ,pa onda ,molim te ,daj ,lozinku ,moze ugasiti crack jedino da dodze kod mene na kafu pa da mi formatira ,compjuter ,i reci mu jos ,da cu postaviti i crack za net tv plus , ,progovorili jos jednu rijec ,cuj donacija ,ccccc
Vidi ti se verovatno obracas meni posto sam ja napisao onaj post u njegovo ime,pre svega ti znas da ja nisam nikad bio glavni na tom forumu ali je tacno da sam bio urednik to je prvo ko moze donositi glavne odluke zna se,drugo da li je forum dobar ili nije neka to oluce oni koji dolaze na forum to sto ce reci jedan ili dva to nije bitno bitno je sto kaze vecina,trece ti rece da smo uzimali lovu za liste reci mi ko to vi jesi li ti ikad vidio da je pod mojim imenom data neka lista na forumu i da li sam ja ikom dao na PP a trazio pare za to slobodno pitaj koga god hoces i neka to javno napise a to sto sam dao dao sam ne brini dobre volje a dao sam dosta samo ti neznas,zadnja stvar sto se tice kraka to nista nije novo za mene ja neznak koliko vec ljudi nije imalo taj cuveni fiber krak i to kako je on to davao sa lozinkom ili ne ja to neznam jer nisam ni skidao,sto se tice kraka za net tv plus pa ako ti to imas svaka cast samo vodi racuna nemoj da upropasti kao sto se desilo sa fiberom daj to ljudima ali moras da znas da nikad nemogu svi gledati uradi to ali na pametan nacin ja se nadam da cu ja biti jedan od onih koji ce dobiti jer znam sigurno da me cenis a i vecina ljudi po svim forumima.
 
Učlanjen(a)
16.11.2011
Poruka
502
ljudi kako mogu gledati teledeporte dali zna neko ? imam tor hvala

Vjeruj mi da se ne isplati gledati preko Tora Teledeporte jer dosta koci zato sto u Spanjolskoj imaju los protok za Torovu mrezu.
Ako pak zelis probati gledati preko Tora, skini Vidaliu Tor i u datoteci torrc (Start -> Programs -> Vidalia Bundle -> Tor -> Torrc) izbrisi sve i stavi ovo dolje :

ControlPort 9051
ExitNodes {es}
Log notice stdout
StrictNodes 1

{es} = Spanjolska

U firefoxu, podesiti Tor (Options -> Advanced -> Settings -> Manual Proxy Setting : HTTP Proxy : 127.0.0.1 Port : 8118 ; SOCKS Host : 127.0.0.1 Port : 9050). Ne zaboravi poslije gledanja vratiti na No Proxy kad iskljucis Vidalia Tor inace neces moci ici na Internet.

Za gledanje unutar browsera, pokreni ovu stranicu.
Ako zelis gledati u VLC-u, pogledaj text file.

Kad mjenjas zemlje samo stavljas njihove Internet kodove za Njemacku {de}, Francuska {fr}, SAD {us}, Velika Britanija {gb}, itd..
 

Prilozi

  • Teledeporte.txt
    248 bajta · Pregleda: 40
Član
Učlanjen(a)
10.01.2011
Poruka
31
Ljudi ne palite se. Crack za nettvplejer je nemoguce napraviti. Lik Internacional ocito ne poznaje kao radi ntp pa daje izjave unaprijed. Kazem nemoguce jer sve sto je vazno se nalazi na ntp serverima. Pazite samo da vam sa kojekakvim "krakovima" virus ne pocisti komp.
 
Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
732
prvo tebe cijenim od ranije ,ti si stari ,lik ovdje , evo kako je bilo ,prvo je tigric otvorio forum ,navukao mene i jos dva ,lika pokupio stvari ,i jedan dan da se logujem forum zatvoren,i ponovo se otvaara ,tako da niko od nas nemoze ,uci sa istim nikom ,dolazi ovdje i jos na neke stare forumew poput ovoga i provocira ,i sto se krsi sa pravilom bilo kojeg drugog foruma reklamira isti ,ako sam tebe necim uvrijedio izvini ,uostalom sacekaj jos malo i vidjeces koliko ce vijeka ,taj forum biti ,ja sam prvi ovdje i na drugim forumima podijelio sa obicnim ljudima informaciju ,i jos nesto mi svo ovdje svi legalni ,jer svi placamo internet ,a net tv plus i fiber net ,nelegalni jer neplacaju nikome nista ,i svi njihovi serveri su prijavljeni ,po azijskim vukojebinama ,
 
Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
732
samo brz odgovor na to,Nemam riječi, što se događa!! Zašto se pretvaraš da si Dzanko kad nisi!
Ovo se mogu videt po datumu upisa (danas si otvoru ovaj račun) i po emailu!


Ništa više ne dobite od mene ljudi, ne streamove ne liste i ne cracka ...
I da implementirao sam crack za netvplus, koji je u fazi testiranja i radi že više od 5 dana. Ili crack niko ne dobije, jer sam vidio što se je dogodilo sa fiberNet crackom i generiranimi listami, ki se svaki dan javno stavljajo po forumima, ...
Jako sam razočaran nad ljudima koji su bez mozga i žao mi je za sve ono što sam vam dao, da možete gledati tv za đzabe. Ili sada uključite mozak ako želite nešto gledati kako veste i znate. Toliko od mene.
 
Natrag
Top