Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.469 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 872 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 183 5,0%

  • Total voters
    3.691
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
Sport Klub
Kod:
sop://broker.sopcast.com:3912/116008 sport klub
ostali kanali ovdje
Kod:
http://pastebin.com/kSdMGH3z
Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.121
Ljudi ne palite se. Crack za nettvplejer je nemoguce napraviti. Lik Internacional ocito ne poznaje kao radi ntp pa daje izjave unaprijed. Kazem nemoguce jer sve sto je vazno se nalazi na ntp serverima. Pazite samo da vam sa kojekakvim "krakovima" virus ne pocisti komp.
Ajd provjeri ima li crack zle namjere.Kao phishing!
 
Učlanjen(a)
16.11.2011
Poruka
361
pali su dokumentarni kanali na tvsector.com ima li tko rješenje ili kakvu drugu stranicu?

pali su oni hd canali za sami vlc , a preko rtmpdump se mogu gledati u vlc-u ......

i to nisu pali samo ti hd kanali za vlc vec je cijeli website u banani , trenutno mijenjaju kompletni sistem zastite , sta nam spremaju ostaje da vidimo
evo obavijesti sa njihovog website-a:

Due to updated security on the server, the site will be unavailable Monday, January 16th 19:30 to 8:00 Wednesday, January 18 (Paris time)
We apologize for the inconvenience.
 
Član
Učlanjen(a)
10.01.2011
Poruka
31
Parabolic nisam siguran da razumijem tvoje pitanje ali pokusacu da ti odgovorim sa pitanjem da li onaj sto pravi crack ima zle namjere?
Crack je izmjena u softveru da bi odredjena aplikacija radila na lokalnom kompjuteru i sama po sebi ne ugrozova direktno nikoga osim sto uskracuje tvorca aplikacije za izvjesni iznos novca. Phishing je direktno uspjeren na objekte sa ciljem da se prikupe informacije koje ce biti najvjerovatnije zloupotrebljene.
Ne shvatam poentu pitanja, izvini...
 
Učlanjen(a)
16.11.2011
Poruka
361
Sota
Druze ima se
Ca:500 Kanala ukljucujuci te tvoje od mreja.net sa Ca 120 Tv Programa koliko je meni poznato.... koliko sam ja informisan
sada sa dosta vische ot 120 za to sam ti rekal da treba si aktualizirasch lista malo ti je staro infoto
ajde sad ko prvi stavi stremove iz Start watching HD TV channels here kao NBC HD ,PBS HD i drugi ce dobiti Mreja net (350kanali) IPTV Mornar srb.(210kanali),Star Net (175 kanali),Max Net(235kanali) + bonus kanali po vasch izbor.

aj da vidimo sta ti to imas , postavi ode nesto , lako je po cijeli dan pricat imam ovo , imam ono a nigdje strima
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.121
Znači pitao sam te vrlo jasno dali taj tzv crack ustvari phishing tj.uzima li inf.sa kompa pa prosljeđuje dalje na server.Vrlo jasno sam postavio pitanje.Hvala na odgovoru.
 
Učlanjen(a)
16.11.2011
Poruka
361
MADZARSKI KANALI (browser),hackeri de hackujte sport 1,sport 2 i sport m za Simple ili VLC
Kod:
[URL="http://live-tv.3dn.ru"]Живая спорта - Főoldal[/URL]

posjetio sam taj web i mogu ti reci da od svih tih programa samo njih tri ili cetri rade , ostali nista , sport nista , da radi iscupali bi mi stream

evo sta trenutno radi

Kod:
mms://streamer2.carnation.hu/mtvonlinem1
mms://stream02.gtk.hu:80/sztv

rtl klub vlc
Kod:
rtsp://livestream.huntvs.info:1935/live/live_17003913_XE2rp37eeIot7RIza6mNnIKaREUNbx

ako imas browser linkova samo mi posalji
pozzzzzzzzz :)

edit

nasao sam sport1 hungary na nekom sasvim stotom sajtu
vlc
Kod:
rtsp://46.105.115.183:1935/edge/0zu04vf9uy6cvtp
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top