Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 191 5,2%

  • Total voters
    3.701
Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
2.058
Ko hoce da skine film "Montevideo Bog te video" neka ide na sajt
Kod:
http://www.filestube.com
i pa onda zatim na search. Pozdrav!
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.088
U Nedjelju je dodjela Oscara, međutim Htv je ne prenosi ove godine.. Pa, da li možda zna neko od vas gdje bi se moglo nać dobar link?
U Americi će prenosit Abc to bi bilo super jer znam da onda nema raznih simultanih prijevoda..
unaprijed zahvaljujem
Pozdrav

Dodato posle 13 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Po meni najbolji sajt sto se tice Kino filmova
Kod:
 [url=http://kino.to/]Kino.to Stream Seite - Serien und Moviestream www.kino.to[/url]
Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
2.058
AKo nekoga zanima ovo!. Skidanje fajlova sa raznih sajtova (Rapidshare i ostali) bez cekanja onda je ovo prava adresa za Vas
Kod:
http://leechtube.com/
. I na tom sajtu gde pise "File URL to download" ubacite adresu Vaseg fajla i klik na taster pored toga. Uzivajte!
 
Učlanjen(a)
05.08.2010
Poruka
54
.............................................................................................
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
14.06.2010
Poruka
90
Samo da kazem da svi ti sto kazu da se linkovi ne dele ovde su sumnjivi,
svi smo ovde da bi nasli nesto dzabe da se gleda, a vi sto se ovde javljate
samo da bi rekli da se linkovi zadrze za sebe....pitam se zbog cega ste ovde ??
I vi svi sto imate linkove i 'ocete da gledate sami, ali odakle su vama ti linkovi ???
Ja sam procenio ko je ko ovde, i sve ovo sto se stavlja free kanali od ruskih do tanguzijskih
to ima svoju svrhu od nekog za nekog. Ovde sve sto se stavi radi sat vreme i nista vise.
Balkanska posla......lopov se od lopova plasi. :)
Slusaj druze ako neko hoce da gleda kvalitetne ex yu kanale neka plati ,jer nije lepo da se neko muci podeli sa vama i to onda ode ko zna gde i ko zna po kakvim sajtovima i ti linkovi se odmah gase.Ja sam to uvideo odavno i ako mi treba da gledam kvalitetne ex yu kanale onda platim i ne smaram nikoga po raznim forumima da mi ih da.Nije to preskupo to su vam dve kutije pljuga ili dva pica u gradu .Zato ja niti trazim od nekog kanale a kada imam neke nebitne i neke free ja ih postavim ovde.I jos nesto da se dovezem na pitanje odakle su nama ti linkovi prosto druze kontra platio sam i gledam legalno.Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.05.2009
Poruka
119
Slusaj druze ako neko hoce da gleda kvalitetne ex yu kanale neka plati ,jer nije lepo da se neko muci podeli sa vama i to onda ode ko zna gde i ko zna po kakvim sajtovima i ti linkovi se odmah gase.Ja sam to uvideo odavno i ako mi treba da gledam kvalitetne ex yu kanale onda platim i ne smaram nikoga po raznim forumima da mi ih da.Nije to preskupo to su vam dve kutije pljuga ili dva pica u gradu .Zato ja niti trazim od nekog kanale a kada imam neke nebitne i neke free ja ih postavim ovde.I jos nesto da se dovezem na pitanje odakle su nama ti linkovi prosto druze kontra platio sam i gledam legalno.Pozdrav

Eto, sad' si reko sve sto ima da se kaze.
Znam ja i svi ostali sto dolaze ovde da nadju nesto a da nebi platili gde i sta ima da se kupi i koliko kosta.
Kad si ti za tebe platio da bi mogo da gledas te "kvalitetne kanale", pitam se: STA TI UOPSTE TRAZIS OVDE NA FORUMU
Jer prijatelju ti ispade "legalan" a njima mesto nije da susnjare po forumima nego da gledaju ono sto su platili.
 
Član
Učlanjen(a)
02.01.2011
Poruka
148
ko zna sta sve ti vidis????!!!!!!!!!

ima leka i za to.........

samo ga ne trazi ovde

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

jel jos neko vidi zablje batake, ili je Malesevac WUNDERKIND???!!!!
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top