Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 185 5,0%

  • Total voters
    3.695
Učlanjen(a)
05.08.2010
Poruka
54
....................................................................................................
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
18
„Svijet je pun gada, i krštenog i nekrštenog“ napisao je davno Ivo Andric.
 
Član
Učlanjen(a)
01.05.2009
Poruka
119
Samo da kazem da svi ti sto kazu da se linkovi ne dele ovde su sumnjivi,
svi smo ovde da bi nasli nesto dzabe da se gleda, a vi sto se ovde javljate
samo da bi rekli da se linkovi zadrze za sebe....pitam se zbog cega ste ovde ??
I vi svi sto imate linkove i 'ocete da gledate sami, ali odakle su vama ti linkovi ???
Ja sam procenio ko je ko ovde, i sve ovo sto se stavlja free kanali od ruskih do tanguzijskih
to ima svoju svrhu od nekog za nekog. Ovde sve sto se stavi radi sat vreme i nista vise.
Balkanska posla......lopov se od lopova plasi. :)
 
Član
Učlanjen(a)
24.02.2011
Poruka
1
Izvinite ali trazim vec vise od 1 sat i nisam jos uspeo da nadjem Srpske Kanale za VLC ( RTS1 i 2, Pink,B92,Avala i ostale srpske kanale )
Zahvaljujem se u napred za vasu pomoc
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
working 5 minut, script code, only work on sportmania or next link from url helper work 3 hours, this is my security system.

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------



working 3 hours no more, you need aktualizacion from site sport-mania

yes yes my frend :)
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2010
Poruka
52
opet se mnogo mudruje, te daj Sota, te nedaj nikom isl.......

ovaj sajt valjda sluzi da se ljudi razumeju, pomognu i da razmene iskustva, pa i listu kanala......
ko hoce neka cuva kanale samo za sebe, al nemoj da se javlja, da ne uznemirava druge, nema smisla.

pozdrav za sve dobronamerne

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

ko hoce domace kanale:

Kod:
IP D1

zasto ovo kod mene neradi?
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.547
Samo da kazem da svi ti sto kazu da se linkovi ne dele ovde su sumnjivi,
svi smo ovde da bi nasli nesto dzabe da se gleda, a vi sto se ovde javljate
samo da bi rekli da se linkovi zadrze za sebe....pitam se zbog cega ste ovde ??
I vi svi sto imate linkove i 'ocete da gledate sami, ali odakle su vama ti linkovi ???
Ja sam procenio ko je ko ovde, i sve ovo sto se stavlja free kanali od ruskih do tanguzijskih
to ima svoju svrhu od nekog za nekog. Ovde sve sto se stavi radi sat vreme i nista vise.
Balkanska posla......lopov se od lopova plasi. :)

Pa vidi prijatelju sve sto se stavi tudje za to manje vise ima raznoraznih nacina doci do stranih streamova prvenstveno kako mozda tebi tako i vecini od clanova ovog Foruma preventiva su Domaci programi koje nudi Net Tv Plus , Fiber , Iskon Player itd... komentari pojedinaca njima nevazni koji se ne svrstavaju u vrh razvijanja ove teme i sve sto je vezano za ovu temu mogu da pisu samo oni kojima nije bitno sta ce da gledaju jer ne zavise od nas ili vas jer vecinu ovih programa koji se nonstop traze vama svima poznati posjeduju slazem se sa tobom da smo ovdje da bi nasli nesta dzabe da se gleda a sto se tice toga da se linkovi zadrze za sebe to se odnosi samo na Domace programe koji se u vecini slucajeva blokiraju u kratkom periodu nakon postovanja istih ne pisem u Ime drugih nego u svoje Ime odakle mi linkovi ako mislis na mene pa da ti objasnim nedavno se pojavila Scripta na jednom Forumu pa sam to tako napravio preko Html Editora da bi dobio jedan program od IP D1 Playera i u tom istom nastavak Code i na osnovu toga napravio ostale streamove kako??? vecina od vas zna, a da ne nabrajam od koliko ljudi sam dobio od IP D1 Kljuceve i na osnovu tih istih izvlacio streamove i ovdje ih postovao naravno uvijek uz odobrenje doticnog koji mi je dao Kljuc nikad nisam nesta postovao ako se dotican nije slozio sa tim i dao svoju suglasnost isto tako sam pojedinim ljudima izvlacio te iste streamove ali iskljucivo za doticnog od kog sam dobio Kljuc sta je dotican poslije radio sa tim streamovima mene se ne tice jer nikad nisam ulazio u Privatnu Sferu drugih i na osnovu toga provodio vrijeme do u kasne sate za Comp niko me ne tjera na to niti moze to je samo moja dobra volja jer me dosta ljudi postuje jer sam od rijeci i imaju u medjuvremenu veliko povjerenje u mene ne hvalim se nisam otkrio Ameriku ali to je istina itd... itd ...
Nema glupih pitanja ima samo glupih odgovora
Mozda se osijecam prozvanim ali nista osobno protiv tebe i tvog komentara jer sam u potpunosti istog misljenja kao i ti
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2010
Poruka
78
Samo da kazem da svi ti sto kazu da se linkovi ne dele ovde su sumnjivi,
svi smo ovde da bi nasli nesto dzabe da se gleda, a vi sto se ovde javljate
samo da bi rekli da se linkovi zadrze za sebe....pitam se zbog cega ste ovde ??
I vi svi sto imate linkove i 'ocete da gledate sami, ali odakle su vama ti linkovi ???
Ja sam procenio ko je ko ovde, i sve ovo sto se stavlja free kanali od ruskih do tanguzijskih
to ima svoju svrhu od nekog za nekog. Ovde sve sto se stavi radi sat vreme i nista vise.
Balkanska posla......lopov se od lopova plasi. :)

prijatelju... milion posto ti dajem za pravo..sve sto su dali kratko jetrajalo,,,a ovi free kanali rade kao i svugdje..poozzzz
 
Natrag
Top