Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.469 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 872 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 183 5,0%

  • Total voters
    3.691
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
12
Evo slika cjele liste. Nerade meni vise jer mi je isteklo 24h


128db2c78eaa3204c82673a9d5aa0fa6.png
Mislim da si izostavio nekoliko kanala... inace, ja sam korisnik njihov i mislim da je suludo pricati da je "ukradno" traje vec mesecima, neko je rekao 2 piva :) slazem se...npr. to je dve kutije cigara... a ja ih sprzim za dan i po :p .... ja sam sa njima na skayp i vecinom sam upucen sta se desava... zbog velikog broja ljudi koji hoce besplatno da gledaju i razne nacine koriste...uvesce i predplatu na test od 1eura 48h ...barem su tako rekli, jer to im samo optrecuje server i razni likovi pokusavaju razne stvari...kao ovde neki, (cast izuzecima) a ovo sto nude...smatram da je smesna cifra...da bi se preskakalo....
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Kod:
[url]https://www.google.rs/search?client=opera&q=olimpijske+igre&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8#q=soschi[/url]
Evo raspored za svaki dan Olimpijade
Pozz za sve...
SERBIAN FORUM JE NAJBOLJI FORUM, JEDINI I JEDINSTVEN...SVI OSTALI SU SLABE KOPIJE...600 000 POSTOVA NA SF SVE GOVORI, ZATO NA OVE SITNE FORUMCICE NE OBRACAJTE PAZNJU...
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
21
Mislim da si izostavio nekoliko kanala... inace, ja sam korisnik njihov i mislim da je suludo pricati da je "ukradno" traje vec mesecima, neko je rekao 2 piva :) slazem se...npr. to je dve kutije cigara... a ja ih sprzim za dan i po :p .... ja sam sa njima na skayp i vecinom sam upucen sta se desava... zbog velikog broja ljudi koji hoce besplatno da gledaju i razne nacine koriste...uvesce i predplatu na test od 1eura 48h ...barem su tako rekli, jer to im samo optrecuje server i razni likovi pokusavaju razne stvari...kao ovde neki, (cast izuzecima) a ovo sto nude...smatram da je smesna cifra...da bi se preskakalo....

Baš sam ovo juće testirao malo. Meni se ne čini baš smešna cifra. Bila bi dobra, da sve radi kako treba. BN mi nije radila, pa još neka 3 pink kanala. Pa kad sam gledao nogomet na areni 3 puta prekinulo, jedan put i za tamo par minuta. Pa prvo kad sam išao kroz listu arena 2 mi nije proradila, drugi put jeste.
Eto pa sada kako za koga je to smešna cena. Bila bi i za mene, da recimo sednem pa nešto da gledam, pa mogu onda šetat po kanalima, pa nešto će več da se pronađe. Ali ako želiš neku stvar da pogledaš što si zamislio unaprijed, pa onda ništa od toga, onda nije cena baš smešna. Pa tako eto, kako za koga...
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
21
Kanali se gledaju u njihovom plejeru koji prethodno instaliras , bar je tako bilo kada sam ja gledao

Da tako je pisalo i na njihovoj stranici. Meni su slali na majl listu, koja radila u vlc, drugdje nisam probavao. Vjerovatno radila i u drugim playerima. Meni su slali još link za skidanje potplayera, pa izgleda to sada kao umjesto njihovog playera.
 
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
12
Baš sam ovo juće testirao malo. Meni se ne čini baš smešna cifra. Bila bi dobra, da sve radi kako treba. BN mi nije radila, pa još neka 3 pink kanala. Pa kad sam gledao nogomet na areni 3 puta prekinulo, jedan put i za tamo par minuta. Pa prvo kad sam išao kroz listu arena 2 mi nije proradila, drugi put jeste.
Eto pa sada kako za koga je to smešna cena. Bila bi i za mene, da recimo sednem pa nešto da gledam, pa mogu onda šetat po kanalima, pa nešto će več da se pronađe. Ali ako želiš neku stvar da pogledaš što si zamislio unaprijed, pa onda ništa od toga, onda nije cena baš smešna. Pa tako eto, kako za koga...
Naravno, slazem se...ali opet smatram da su to par kanala koji meni licno nisu bitni..osim arene, naravno....to nisam primetio jer meni je uredno radilo ...u nedelju je ceo dan bio sportski i uredno sam gledao ..... necu nista vise ni da pisem, znam da mi ne znaci 5eura...(dve kutije cigara) a na sbb nemam arene.... niko me ovde ne vezuje ugovorom....za sada je meni dobro ....kako god, svako ima svoju racunicu :)
 
Natrag
Top