Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.469 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 872 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 183 5,0%

  • Total voters
    3.691
Član
Učlanjen(a)
19.11.2011
Poruka
319
I da urednice Sota, ako si mozda mislio nesto i na mene po pitanju pretposlednjeg posta, mislim i ja sam se pronasao u nekim dijelovima teksta, grdno se varas, mislim nebitno, jesi pomogao nekoliko puta i na tome ti hvala. Al' nebitno, nije ni bitno sta vise ko misli, narod je stoka i to stoji, ko lijepo plati neka i gleda!!!
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
247
TV-Box v0.22b

Some anti-virus products may will give you a alarm "Trojan-Banker.Win32".

THIS IS A FALSE ALARM !
There is no virus/trojan. You may want to run the TV-BOX in a virtual PC and you will see that there is no virus/trojan at all.

Enjoy - we do !


Change v0.22b:
+ RAI 2
+ RAI 3
+ vh1 Classic*
+ MTV Hits*
+ MTV Dance*

* = If a dialog for username/password pop`s up = server full - try again later

DOWNLOAD:

Kod:
http://uploaded.to/file/tp4hhtpm


Pass:

Kod:
 grownup

A koje su šifre za ostale kanale traži mi šifru!?Hvala!
 
Učlanjen(a)
01.04.2010
Poruka
351
MOZZART19 lako ti je ovde da pises i skrivas se iza NICK-a, dosao si ovde da se svadjas... Da ja sam tyrazio listu, i dobio sam K****, kao sto su dobili i drugi koji su bili na tom forumu!!! NET TV forum je glupost ljudi, vidjecete kad odete tamo, ako bilo sta napisete protiv njih izbrisu vas hahahahahaha. Mene boli uvo ne treba mi nista ni od tebe ni od tog nazovi foruma, dosli ste ovde da odvucete ljude tamo kako bi ste eventualno dobili neku listu!!! SMJESNI STE!!! P.S. NAUCI PRAVOPIS!!!

Bravo Lukicu,Bravo Bubuleja,Bravo svi oni koji misle tako kao u ovom tekstu navedeno,mislim svi ovi tipovi koji su u dezembru/januaru usli ovde samo su tu da nas vredjaju,psuju,itd.Svi su oni dosli ovde po nalogu jednog coveka.Oni se prijavljuju kao zlatko,zloca,tigric,mozart,itd a ustvari je jedan te isti covek,samo njihovo ponasanje,recnik,pravopis,itd,ako to sve uporedis navodi na to da je to jedan te isti covek.Najgore je to da su oni jos uvek medju nama,nisu banovani i ako jesu opet se pojavljuju,a to nas Urednik najverovatnije zna a nista ne radi da bi ih odstarnio,znaci i on igra istu ulogu zajedno sa njima,jer i onsebe naziva pod navodnicima "zlatko"???????,kakva slucajnost.Ako i budem posle ovog banovan,znacu da je sve istina sta sam ovde napisao.
A sada cu se odjaviti i doci opet mnogo kasnije,jer sve imam sta mi treba,ako primetim da mi sta treba dodje opet ovde i ulogujem se!
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.334
I da urednice Sota, ako si mozda mislio nesto i na mene po pitanju pretposlednjeg posta, mislim i ja sam se pronasao u nekim dijelovima teksta, grdno se varas, mislim nebitno, jesi pomogao nekoliko puta i na tome ti hvala. Al' nebitno, nije ni bitno sta vise ko misli, narod je stoka i to stoji, ko lijepo plati neka i gleda!!!
Ne nisam mislio na tebe to su samo primjeri nista ozbiljno ne primaj Srcu tako sve lako kad bi ovdje detaljno napisao o kom i o cemu je rijec tek tada bi shvatili koga treba da stavite na listu Ignorisanih ali... mozda cete jednog dana sami doci do tog zakljucka do tada.... samo opusteno
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2011
Poruka
233
sto je bilo jedno vrijeme lijepo ovdje bez vrijedjanja i suvisni komentara
ALI znate kako se kaze sve sto je lijepo kratkotraje
OVDJE SMO SVI ili VECINA DA BI NESTO MOGLI DA GLEDAMO BEZ PLACANJA NE DA SE SVADJAMO KO MALA DJECA
ONAJ KO HOCE DA PROVOCIRA TO MOZE RADITI I KADA SE BANUJE DOZIVOTNO
JER SE NAJLAKSE PONOVO PRIJAVITI SA NOVIM NIKOM I IMEJLOM
treba se urezumiti a ne svadjati!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Učlanjen(a)
30.05.2010
Poruka
51
Ja nesmem da iznosim svoje misljenje, iako sam prijavljen na forumu jos 2010 godine nisam bio aktivan i nisam dolazio ovamo, ali sam pre neki dan zbog posta na ovom forumu dobio ban na drugom forumu. I ja sam pre nekoliko dana rekao da ovde nije mesto za prepucavanje vac za neke druge stvari.
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2009
Poruka
27
Zlocko je sasvim ok. decko i uvek mi je dao listu kad god zatrazim. Stvarno je posten covek. Pozdrav za njega..
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Moj Komentar ne sve:

Sami govorite zasto smo na forumu ako imate nesta podijelite sa nama zato je Forum tu da se pruzi ljudima da gledaju itd... a nonstop daj mi na Pm evo ti na Pm javi mi se na Pm itd... pa vi ni sami neznate sta hocete znaci do vas je kako komunicirati nije do mene nego do vas vi ste ti koji kad nesta imaju razmjenjujete preko Pm itd... sta reci??? NISTA

SOTA kom je dao , dao je a ima vas jako jako malo i dan danas gledate
nepotrebno da mi saljete Pm daj listu molim te treba mi za babu nepokretna je onaj treba mi za Strinu zivi u Kanadi onaj za Tetka itd... da ne nabrajam kakve sve nebuloze pisu pojedinci


netreba mi nikakav rtmp ili rtmpdump ili sta ti ja znam sta sve vec nekakvi Uploadi raznih kanala jer tako i tako sto se postuje sutra vec neradi cast izuzecima naravno i onima koji se trude da vam to obezbjede samo vi meni uzivajte a ja cu se vec nekako snaci.......

Pozdrav

Bravo! To sam htjeo da kazem al nemojte me pogresno razumjeti mozda moje nesto nikome nista nije znacilo al vjerujem da sam nekima pomogao koliko toliko a moze i da se vidi u mojih 150+ postova da ni jednom nisam trazio listu pa cak ni na pm, ee da, trazio sam od Sote Pink prije nove godine i poslao mi je FiberNET koji je poslao jos nekim koji su mu se javili, al sve sto sam nasao skinuo i imao podijelio sam s vama i tako ce uvijek i biti i ni jednom nisam postavio nesto sto prvo nisam provjerio kod sebe da znam da radi. I napomenuo sam na pocetku da mi je mrsko svima slati poruke i odgovarati svakome pa slati tako i onda ono cekanje minutu i koliko vec mah nevermind.. hocu da kazem da svi a evo i Mozzart19, radis istu stvar kao Zlatko pa pogledaj bolan njegove postove pa da sam slijep skontao bi da se radi o istom liku, jer sve ces ti da objasnis preko pm kao sto je i on radio, ja se ne prosipam ovdje, ja sto imam da kazem to i kazem a ako grijesim pa Boze moj ima pametnijih ispravit ce me i ja cu to prihvatit, jer svako nesto zna i nadam se da je to fer od mene i da se niko ne ljuti, jer opet kazem ne djelim nista preko pm nego postavljam javno a ne kao vi sto saljete pojedincima privatno a galamite zato sto nek vasi "robovi" ne postavljaju svoje liste vama javno i sto nema dovoljno kanala i sto nisu na vrijeme da neko moze da gleda utakmicu, film ili sta vec, pih smijesno.
biggrin.gif


Bas si smesan gde su ti strimovi i nisma ja zlatko jebote zlatko,a drugo koliko znam da ti iams svoj forum,pa neznam ko reklamira ja ili ti ,a sto se tice tog zlatka on bar da nesto pa ljudi gledaju a mislim sad ce da sjebe crack pa cu videti sta ces ti gledati,mislim daje on upravu sad smo pricali na skype on barem ima lsite za nettv i dtugo kolikomi je rekao,a tise prosires ovde jer sve je tuzno i tuzno ovde zbog tebe bubuleje i onog bugarina,i evo ti jedan prc za tebe decko jos trebas da sisas prst dabi bio kao zlatko on je car i djae svima kada iam a ti sta si dqo vidim sotu ste napali ,zasto neda vise on pa neda video skim ima posla ,a ja mislim daste vi spsijuni z anettv i fiber kako ste dosli sve su pogasili liste koje su podelene,nek kazu svi ljudi taj zlatko i spta su davali sviam kako ste dodsli sve je ugaseno nek se sada izjasne ljudi dlai je pre lsita bila ugasena neka ,jeste ugasena tek kaad kljuc istene a ne ako ove liste i kljucevi sve blokirani znaci neko do vas je javjao na nettv i fiber net koji su strimovi znaci nek se sada izjasne ljudi dali sma upravu ili nisam, a ne da se prosirate sa nekim kanalima koji niko ne gledaju,ajde ljudi recite sada nemojte da cutite,a ne odete kod zlatka kada vam da onda care a posle ga pljujete ,juce ste svi dosli ja sma vas posmatrao kada sma rekao da daje fiber a sada cutite recite,taj pele017 plako je kod zlatka ili zlocka na skype a opvde ga anpada da mu tarzio pare nije trazio pare ja sma mu dao 50 eura eto smao da znate i od sutra ide forum kao nettv.rs
a ne ono
samo da znate nsite fer

ahahahaha
biggrin.gif
e nek' si i ti mene nasmijao ja i da imam forum ne bi znao sta bi s njega to je za mene spansko selo nit' se razumijem u to nit' imam vremena za to, ovdje dodjem da se nasmijem i da pomognem nekome ako mu treba pomoc tj. ako nesto znam al slabo ti ja sta znam
biggrin.gif
al ajd daj mi taj forum koji reklamiram sa nekim nevidljivim slovima
biggrin.gif
pa bolan znas koliko si providan pa pogledaj samo kraj tvog posta nakon toliko hvale za Zlatka kojeg "znas" ti si neki fini momcic kojem je Zlatko dao jednu listu i sad si ti dovlacis ljude na njegov forum onako dzabalame?
biggrin.gif
i jos nam dajes vijest iz "druge ruke" da od sutra ide kao nettv.rs, a jos jednom ahahahaha
biggrin.gif
ovo je sto mislis da sam ja napao Sotu, nego ajd ti reci ciki koliko ti imas godina? jer ima jedna stvar koja se zove sarkazam al ajd naucit ces tu sam JA
biggrin.gif
a ovo za 50€ ne znam sta bi ti rekao osim bravo jos jednom! Pravi nacin da podstaknes ljude da i oni daju po 50€
facepalm.gif
biggrin.gif
a da ti kazem najiskrenije a s tim ce se slozit svako normalan na ovom forumu i planeti. JA ti ne bi dao 50€ kad bi mi dao listu svijeta koja ce da radi 4 zivota.
biggrin.gif
Sorry sto mi je trebalo ovoliko da odgovorim al jedva sam skontao ovo tvoje, a jos si ga podebljao a trebao si potanjiti
biggrin.gif
da se ne vidi jer sinko da ti Ciro tvoj nesto kaze idi u skolu uhvati se knjige pusti se foruma i lista.
biggrin.gif
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2011
Poruka
319
Svaka cast!!! Slazem se sa tobom isto su i meni trazili 50 evra, pa da imam 50 evra otisao bih u Net tv i kupio ne bih ovde kupovao. A pozivam admina da brise od sad sve postove koji nemaju veze sa televizijom, koji vrijedjau i omalovazavaju druge,!!!
 
Natrag
Top