Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 185 5,0%

  • Total voters
    3.695
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
80
mozzart19,vidim da si i mene ubacio u ovaj text,a posto sam sasvim malo razumeo sta si napisao i ne ljutim se,mogu ti reci da se ne ljutim.
drugo, jer nije mozda bolje da prvo naucis pravilno da pises pa onda lepo pisi,ovako te retko ko razumeo sta pises,sami komentari na tvoj text kazu sve
pisi ili piski nije isto!
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
38
Mozzart, ajde mi posalji na pp ako ti nije problem ili mi daj email pa da ti se javim...Ne mogu da saljem pp zato sto nemam 10 postova...Hvala ti za ovo!
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.542
Moj Komentar ne sve:

Niko se ovdje nehvali imam listu evo vidi Sliku itd... al neki se ovdje hvale da gledaju neznam sta al ustvari negledaju skoro nista nebi da prozivam nikog ko su ti ja to znam

Kad sam davao sto sam imao i u nekom strogom povjerenju tu istu listu dam na jednog covjeka dobijem ju na sasvim desetom forumu od nekog Lika kojeg nikad nisam kontaktirao??? kako to??
sad recite vi sami ima li tu logike i sasvim je normalno da ako imam i gledam nedajem nikom jer sve je manje vise Down

Ja kad bi ovdje sad napisao imam Nettv Plus listu ili IP D1 Inbox bi mi bio pun za 1 Sat zato se malo morate potruditi i sami i gledacete.... a kako morate malo ukljuciti mozak i uspijetcete ja tako i tako kod nekih sopam gluposti a ti isti traze nonstop od mene liste nebi da imenujem

neki od njih kad ih se pita za Tv programe iskljucivo nase iskljuce se sa foruma iskuliraju to sve nedolaze na forum jedno vrijeme i to je to zato sto nemaju sta da vam ponude

a da gledam mogu i da dokazem u svako doba sta god zelite znaci SVE

Sami govorite zasto smo na forumu ako imate nesta podijelite sa nama zato je Forum tu da se pruzi ljudima da gledaju itd... a nonstop daj mi na Pm evo ti na Pm javi mi se na Pm itd... pa vi ni sami neznate sta hocete znaci do vas je kako komunicirati nije do mene nego do vas vi ste ti koji kad nesta imaju razmjenjujete preko Pm itd... sta reci??? NISTA

SOTA kom je dao , dao je a ima vas jako jako malo i dan danas gledate
nepotrebno da mi saljete Pm daj listu molim te treba mi za babu nepokretna je onaj treba mi za Strinu zivi u Kanadi onaj za Tetka itd... da ne nabrajam kakve sve nebuloze pisu pojedinci


netreba mi nikakav rtmp ili rtmpdump ili sta ti ja znam sta sve vec nekakvi Uploadi raznih kanala jer tako i tako sto se postuje sutra vec neradi cast izuzecima naravno i onima koji se trude da vam to obezbjede samo vi meni uzivajte a ja cu se vec nekako snaci.......


Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.11.2011
Poruka
320
MOZZART19 lako ti je ovde da pises i skrivas se iza NICK-a, dosao si ovde da se svadjas... Da ja sam tyrazio listu, i dobio sam K****, kao sto su dobili i drugi koji su bili na tom forumu!!! NET TV forum je glupost ljudi, vidjecete kad odete tamo, ako bilo sta napisete protiv njih izbrisu vas hahahahahaha. Mene boli uvo ne treba mi nista ni od tebe ni od tog nazovi foruma, dosli ste ovde da odvucete ljude tamo kako bi ste eventualno dobili neku listu!!! SMJESNI STE!!! P.S. NAUCI PRAVOPIS!!!
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2011
Poruka
320
I da neka me j*** vise onaj ko me vidi da dodjem na bilo koji forum! Imam sasvim dovoljno programa i ovako koje mogu gledati... Zadnjih dana ovde nista pametno nisam vido a ni korisno. Sem slika kako neki imaju programe itd. Seljaka kao sto je MOZZART i taj nesretni zlocko koji bi da malo odvesu ljude na svoje forume... Kada mi je zatrebalo nesto oko web dizajna okacio sam pitanje i odmah dobio odgovor, a ovde ne mozes dobiti odgovor ni na jedno pitanje jer niko nema nista, a i onaj koji ima nece da da, a i ne treba jer debili odmah javno okace liste. Zato dovidjenja svima, druzite se samo dzaba, ovo je beskorisna tema. Dovidjenja!
 
Učlanjen(a)
14.01.2012
Poruka
17
Hahaha ,rade nema poveci selajk od tebe jebote zlocko neznam sto napadate coveka i sota ga zna kakv je on,a vi ovde se hvalite sa nesto rtm jebo vas to,idem i ja odavde necu dase nerbiram sa vama,pappa i to me zabole ako me banuju taj bubleja kako je dosao sve se zatvaralo ovde hahahahah
 
Natrag
Top