Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 185 5,0%

  • Total voters
    3.695
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
radi lsita smao neznas kako da odradsis

gledacete ako ste preko bhtelekom,sine jos kada je to bilo ovde smao treba da se ukljucis taj bhtelekom

Just sayin'
biggrin.gif


a puno mi ti znas sta je bilo ovdje za nekog ko je registrovan prije 2 dana
biggrin.gif


pa da zalost je ,koje vredio on su ljubomorni na njih ,sta stavjate ove ruske kada ne razumem nista jbg,ma treba svi da odemo odavde

ovo mi opet lici na reklamu foruma
biggrin.gif


pa dajte sada nettv listu,kada ste oterali coveka,jedino je on davao a svi viste ga napadali,evo sad posatvio na forumu fiber liste

i jos jedna reklama a iako si ti kao sto vidimo tamo ti i dalje ovdje razis listu a ljude upucujes na taj forum, jer kao javno ili kako vec je postavljena FiberNET lista.
biggrin.gif


Alter ego?
biggrin.gif
 
Član
Učlanjen(a)
24.11.2011
Poruka
101
Ma Denise nemam sta probavat ja sam na Telemachu tako da mi 10000% nece raditi :)
 
Učlanjen(a)
14.01.2012
Poruka
17
Just sayin'
biggrin.gif


a puno mi ti znas sta je bilo ovdje za nekog ko je registrovan prije 2 dana
biggrin.gif




ovo mi opet lici na reklamu foruma
biggrin.gif




i jos jedna reklama a iako si ti kao sto vidimo tamo ti i dalje ovdje razis listu a ljude upucujes na taj forum, jer kao javno ili kako vec je postavljena FiberNET lista.
biggrin.gif


Alter ego?
biggrin.gif
Bas si smesan gde su ti strimovi i nisma ja zlatko jebote zlatko,a drugo koliko znam da ti iams svoj forum,pa neznam ko reklamira ja ili ti ,a sto se tice tog zlatka on bar da nesto pa ljudi gledaju a mislim sad ce da sjebe crack pa cu videti sta ces ti gledati,mislim daje on upravu sad smo pricali na skype on barem ima lsite za nettv i dtugo kolikomi je rekao,a tise prosires ovde jer sve je tuzno i tuzno ovde zbog tebe bubuleje i onog bugarina,i evo ti jedan prc za tebe decko jos trebas da sisas prst dabi bio kao zlatko on je car i djae svima kada iam a ti sta si dqo vidim sotu ste napali ,zasto neda vise on pa neda video skim ima posla ,a ja mislim daste vi spsijuni z anettv i fiber kako ste dosli sve su pogasili liste koje su podelene,nek kazu svi ljudi taj zlatko i spta su davali sviam kako ste dodsli sve je ugaseno nek se sada izjasne ljudi dlai je pre lsita bila ugasena neka ,jeste ugasena tek kaad kljuc istene a ne ako ove liste i kljucevi sve blokirani znaci neko do vas je javjao na nettv i fiber net koji su strimovi znaci nek se sada izjasne ljudi dali sma upravu ili nisam, a ne da se prosirate sa nekim kanalima koji niko ne gledaju,ajde ljudi recite sada nemojte da cutite,a ne odete kod zlatka kada vam da onda care a posle ga pljujete ,juce ste svi dosli ja sma vas posmatrao kada sma rekao da daje fiber a sada cutite recite,taj pele017 plako je kod zlatka ili zlocka na skype a opvde ga anpada da mu tarzio pare nije trazio pare ja sma mu dao 50 eura eto smao da znate i od sutra ide forum kao nettv.rs
a ne ono
samo da znate nsite fer
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2011
Poruka
320
E ljudi koji vam je sta se svadjate. Sto se tice tog foruma nettv, cista glupost, nazalost bio sam tu nekoliko dana. fora je samo da dodjete na njega i onda se admini hvale kako imaju liste, a niko nista ne daje nikad, cista glupost... Ja nista gluplje od toga nisam vidjeo.
Niste mi jasni uopste, koje rasprave, ako ima ko neki program neka napise koji djavo se svadjete... SMJESNI STE!
 
Učlanjen(a)
14.01.2012
Poruka
17
E ljudi koji vam je sta se svadjate. Sto se tice tog foruma nettv, cista glupost, nazalost bio sam tu nekoliko dana. fora je samo da dodjete na njega i onda se admini hvale kako imaju liste, a niko nista ne daje nikad, cista glupost... Ja nista gluplje od toga nisam vidjeo.
Niste mi jasni uopste, koje rasprave, ako ima ko neki program neka napise koji djavo se svadjete... SMJESNI STE!

rade evo dao mi zlocko sta si naposiao na meil i doa ti lsitu

Date: Mon, 9 Jan 2012 12:31:17 +0100
Subject: MOLBA
From: rade.l86@gmail.com
To: djile@live.com

Druze procitah na Serbian forumu za kljuc, pa ako ti nije problem poisalji bio bih ti jako zahvalan... unaprijed hvala,. Pozdrav!
 
Član
Učlanjen(a)
19.09.2010
Poruka
249
TV-Box v0.22b

Some anti-virus products may will give you a alarm "Trojan-Banker.Win32".

THIS IS A FALSE ALARM !
There is no virus/trojan. You may want to run the TV-BOX in a virtual PC and you will see that there is no virus/trojan at all.

Enjoy - we do !


Change v0.22b:
+ RAI 2
+ RAI 3
+ vh1 Classic*
+ MTV Hits*
+ MTV Dance*

* = If a dialog for username/password pop`s up = server full - try again later

DOWNLOAD:

Kod:
http://uploaded.to/file/tp4hhtpm


Pass:

Kod:
 grownup
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
38
Jel postoji neki program kojim bi ja mogao sam da trazim programe i da pravim liste, a ne da cekam da ovde neko postavi?Unapred zahvalan na odgovoru!
 
Natrag
Top