Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 191 5,2%

  • Total voters
    3.701
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
pa zasto bi otvarali temu...kad postoji jedna tema..koju mozemo da koristimo i za postavljanje..i za pitanja idr...
i ova tema nema naziv stremovi...vec internet radio i televizija...tako da to ne govori...o stremovima....!!! Moje misljenje da postavljane nove teme je samo gubljenje vremena!!


evo da ti pojasnim sve se svelo daj mi na pp , posalji na pp . bezvezno nabijanje postova. ili rapravljajte o internet radio televiziji bez kanala ili sa kanalima kako god ili zatvaram temu.
sve zahtjeve o slanju preko pp -a ili mejla brisem.
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.095
koliko vidim kao ste odustali od postavljanja streamova u temu , pa da je zakljucamo jer se pretvara u molbe i zelje , pa otvorimo jednu takvu.
brz odgovor od ovih korisnika koji imaju najvise postova ovde.
Moje misljenje
Ne vidim razlog za zakljucavanje Teme pisem u svoje ime kad upalim komp prvo mi je da vidim sta ima novo na Serbianforum i kako ovdje tako i sire na netu pronalazimo Forume slicnom Serbianforum pod temom Internet-Radio-Televizija drugo, za sve ovo vrijeme moga prisustva na ovome Forumu mnogo mi je doprinjelo i pomoglo da gledam Tv putem Interneta kako meni nadam se i vecini od vas na osnovu toga su se stvorila mnoga pozitivna druzenja, prijateljstva itd... tj mnogima od nas je pomoglo da na ovaj nacin usavrsimo nase znanje ili neznanje i sve sto je vezano za ovu temu
Dali je moguce da je ova tema sluzila za promociju nekoga i necega??? prosudite sami a ako i je mnogima od nas je opet mnogo pomoglo da zadovolji kako moje tako i vase potrebe te ujedno da maksimalno usavrsimo svoje znanje u pravcu gledanja Tv-a putem Interneta a i sire.
Ne prozivam nikog pojedinacno ali ako nekolicina od nas uzima sve sto je dobro i korisno sa Serbianforuma i to isto postuje na svoj Forum a sam sa svog foruma ovdje ne zeli vise nista da postuje sto bi vecini od nas bilo od koristi zbog takvih i njima slicnima dolazi do manjeg angazmana na Serbianforumu ti isti ce se u mom textu pronaci
Ova tema zivi i zivjet ce i dalje i treba da zivi zato ne vidim razlog za zakljucavanje teme
Ako uzmemo u obzir oglasavanja nama nepoznatih clanova ovog Foruma koji nam prijete sudom sto postujemo Streamove tudjih ili iz njihovih zemalja sustina u tom je da ti isti trebaju pod hitno da budu Banovani a ne da nam na nasem forumu prave red i manipulisu ili ispiraju mozak pojedinim clanovima ovog foruma prijeteci im, takodjer da dodam po vise ni sam neznam koliko puta na razlicitim sajtovima pocevsi od Ruskih sajtova pa nadalje nailazio sam na nase streamove kako od NetTv Plus Playera tako od IP D1 Playera Fiber Playera ostalih nama poznatih Playera Text lista itd... kao sto su moje ili nekih drugih clanova ovog foruma postovane na Serbianforumu a te iste su postovane po raznoraznim Evropskim forumima itd... pa niko od nas nije nikome od doticnih prijetio i na njihovim forumima zavodio red
Kompletan trud i angazovanje mnogih na ovom forumu sve sto je vezano za ovu temu ugasiti ili zakljucati ovu temu kako ja to vidim je potpuno besmisleno i najkrajnje bezzahvalno jer mnogi od nas su se maksimalno trudili provodeci sate i sate za comp da bi razvili i usavrsili ovu temu ujedno mnogima od nas omogucili gledanje Tv-a putem Interneta investirajuci svoje privatno slobodno vrijeme za to isto
Imao bih jos stosta da pisem ali sve ovo od danas do sutra baciti u vodu nije Relevantno toliko
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruka
40
Ajde ako neko moze da mi kaze dobar player da mogu da gledam HBO discovery nationa geografic i tako to ali da ima prevod i da imaju nase televizije recimo rtl ,pink i tako to ali strane da imaju prevod ako tako nesto ima dajte
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
onda sota u redu , samo mi je cudno od tvoje prepiske sa ljuubom (ako sa zapamtio nik ) na temi postaje tajac nikakve aktivnosti osim potraznje na pp ili mejlove a to neide u prilog osim bezveznog nabijanja postova i koristi samo za one koji potrazuju. osim njih ima jos korisnika koji ne postuju u ovoj temi ali imaju koristi od vasih kanala i gledaju ih. tema ce nastaviti zivjeti ali ce biti brisani svi zatjevi za dobijanje kanala na pp, ako tako zale ima nik pa neka preko pp-a traze i na pp dobiju kanale. a to sto neko prijeti tebi li nekom sudom nek okaci to macku o rep ,jer je on licno te kanale pokupio odnekud a nije ih licno pravio pa ih sad svojata njegov problem . neka dokaze papirima da je to njegovo vlasnistvo i tek onda moze pricati o nekim autorskim pravima i intelektualnom vlasnistvu. vi samo nastavite po svom i radite na zadovoljstvo vas i svih korisnika. druga stvar je da se jave ljudi sa neznam sad netv ili slicno i samo stavite ispod posta izvor odakle je i sve u redu .

toliko od mene

pozz
 
Član
Učlanjen(a)
02.01.2011
Poruka
148
kod:

Kod:
#EXTINF:0,Ntv Sport Tv
rtsp://85.111.3.55/ntvspor

trenutno Juve - Roma

najbolje sa WMP



[ATTENTION]vanja linkove u code[/ATTENTION]
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top