Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 191 5,2%

  • Total voters
    3.701
Član
Učlanjen(a)
01.10.2010
Poruka
4
ljudi ja se slabo pojavljujem ali evo .laik sam oko listi i takvih podataka ali sam zainteresovan da gledam domace kanale narocito prva tv,pa ako to iziskuje da potazim listu od nekog nije problem ne mora javno samo i tako ce biti mnogozainteresovanih pa koja svrha vaseg dragocenog vremena .ali ja se slazem i pritom molim za yu kanale ili barem samo za prva tv .hvala na trudu koji ulazete
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
655
Kod mene ne radi. Instaliram ga i kada treba da otvori pokazuje da je stao sa radom. Imam windows 7 .Yutelsat player v1.3!!
 
Član
Učlanjen(a)
25.06.2009
Poruka
137
Ja ima windows 7 i ovaj player mi radi super neki kanali ne rade , ali u sustini je sve ok , imam orginal win 7 sa update pa mozda zbog toga sve radi lepo
sva cast za YUTELSAT PLAYERsamo tako nastavi
 
Član
Učlanjen(a)
25.06.2009
Poruka
137
meni radi lepo ne trezi mi nista samo sacekam par trenutaka i kliknem na play i to je to
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2010
Poruka
163
vlcsnap2011012715h21m19.png


evo imam par Domaci Kanali
ko hoce neka se javi mi na PP
Svi strimove su za VLC
 
Član
Učlanjen(a)
21.12.2009
Poruka
110
Yutelsat player v1.3 problem sa instalacijom na win 7

Vidim da kod nekih korisnika nema problema prilikom instalacije na Win 7 OS, ali javio mi se izvestan broj ljudi sa istom ili sličnom greškom. Ono što za sada mogu da uradim je - ništa :)

Bez zezanja, problem je u samom programu, a vezan je za .NET Framework. Toliko, da ne dužim, moraću ponovo da uradim compile programa i o tome ću Vas obavestiti, a do tada savetujem sve koji i dalje budu imali problema sa instalacijom da ne pokušavaju ništa, čak ni prethodno navedena moguća rešenja da ne bi kojim slučajem došlo do destabilizovanja sistema na bilo koji način, što ne želim da se dogodi.

Hvala na razumevanju.
 
Natrag
Top