Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 191 5,2%

  • Total voters
    3.701
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.095
onda sota u redu , samo mi je cudno od tvoje prepiske sa ljuubom (ako sa zapamtio nik ) na temi postaje tajac nikakve aktivnosti osim potraznje na pp ili mejlove a to neide u prilog osim bezveznog nabijanja postova i koristi samo za one koji potrazuju. osim njih ima jos korisnika koji ne postuju u ovoj temi ali imaju koristi od vasih kanala i gledaju ih. tema ce nastaviti zivjeti ali ce biti brisani svi zatjevi za dobijanje kanala na pp, ako tako zale ima nik pa neka preko pp-a traze i na pp dobiju kanale. a to sto neko prijeti tebi li nekom sudom nek okaci to macku o rep ,jer je on licno te kanale pokupio odnekud a nije ih licno pravio pa ih sad svojata njegov problem . neka dokaze papirima da je to njegovo vlasnistvo i tek onda moze pricati o nekim autorskim pravima i intelektualnom vlasnistvu. vi samo nastavite po svom i radite na zadovoljstvo vas i svih korisnika. druga stvar je da se jave ljudi sa neznam sad netv ili slicno i samo stavite ispod posta izvor odakle je i sve u redu .

toliko od mene

pozz
Drago mi je da smo istog misljenja takodjer se zahvaljujem u moje i u ime svih clanova ovog Foruma vezano za ovu temu a i sire.

Text koji je bio objavljen je ukinut iz privatnih razloga jer Ljuubo i ja smo od sad Veliki drugari tako ce i da ostane i ako sam u bilo kom pogledu pretjerao javno se izvinjavam Nick Ljuubo
mozda su nekad potrebne nesuglasice i razlicita misljenja da bi se na osnovu toga stvorili cvrsti lanci prijateljstva koji se nemogu pokidati

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.06.2010
Poruka
141
ja se izvinjavam Soti,pogresno sam ga procenio ,stvari su sada na svom mestu.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
14.01.2011
Poruka
11
ko ima STB IPTV SET TOP BOX SAGEM IAD 81 moze ovo isproba i nek mise javi na PP
cekam vase informacije na PP :dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2:
napomena servis se nalazi u Testfazi i omogucavace vam Gledanje Free TV kanale Direkno na vasem STB Set Top Boxu bez ikakvog Racunara

Radice kada postavis neku drugu listu, ova
Kod:
playlist.js - iptv-stb-gui - Project Hosting on Google Code
ne radi osim ako imate SIOL TV iptv :)

Ako ti treba editor liste evo link
Kod:
SagemPLeditor.zip - iptv-stb-gui - Sagem STB playlist.js Editor - Project Hosting on Google Code
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
14.06.2010
Poruka
90
Hvala care ,jel znas mozda kako da ubacim neke veetle kanale u vlc player .Unapred zahvalan.Veliki pozz
 
Natrag
Top