Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.472 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 187 5,1%

  • Total voters
    3.698
Učlanjen(a)
17.01.2013
Poruka
1.029
Pozdrav,

Imao bi jedno pitanje za iskusnije clanove foruma.Ili bolje da objasnim slucaj pa da vidimo da li je to moguce.Ja i par prijatelja i dosli smo na ideju da kupimo jednu pretplatu za nettv plus i da to posaljemo na zakupljeni server u eu odakle bi smo restrimovali kanale do nasih stb-ova.Interesuje me da li bi mogli gledati vise kanala u isto vrijeme i da li bi to bilo pouzdano jer ako nas otkriju dzbaba bi kupili stb-ove.


nemoj bez potrebno pokusavat neces moc nista ostvarit samo ces se za dzaba potrosit ...
 
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
I jos nesto.......

Molba korisnicima da postuju rec urednika i moderatora.Svako njihovo omalovazavanje,vredjanje i nepostovanje na forumu i na privatnim porukama vuce trajni ban.....
Ne bi zeleo da se ovo pogresno protumaci ali zar posle 43.474 postova moze administrator sebi da dozvoli da objavi dva posta vezana jedan pored drugog.To urednici na ovom delu foruma uvek ispravljaju,da li ovde vazi pravilo da su administratori prvi ispred ostalih ili prvi jednaki sa ostalima ?
Evo i moje konstatacije za ogranicavanje pregleda postova po broju objavljenih postova,mislim da to gubi smisao i samo pravite da se vrse podele po zaslugama (1000 puta cu na nekoj od razlicitih tema zatraziti da mi neko da neki link i skupicu 1040 postova.I dok se zahvalim to je 2040,ako je to merilo doprinosa ovog foruma,sve je pogresno).
Na jednom forumu ,da ne pisem koji jer korisnici sa ovog foruma cesto posecuju isti,tamo je postavljeno ocenjivanje od strane administratora ,urednika i moderatora.Svako od njih ima mogucnost da razlicito nagradi neki post (ovde urednici izgleda samo ispravljaju i brisu postove).Sa nagradama - bodovima dobijas mogucnost da biras od kojeg ranga skupljenih bodova moze biti vidljiv tvoj post.
Ako je post manje vazan mozes ga ostaviti vidljivo za sve korisnike,a ako je top link mozes ga ograniciti za samo one sa VIP funkcijom koje zasluzis od ocena urednika.
Nadam se da smo se razumeli ,po meni nije bitno koliko imas postova vec zbirna ocena za sve postove koje si objavio(post sa "hvala" 0 poena).Ovde ima slicno tome koliko si puta se zahvalio i koliko puta si pohvaljen,jedino sto treba da se uvede da to ne bude od korisnika nego od urednika,moderatora administratora i od VIP korisnika (uvesti ovu titulu.....)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
310
Ne bi zeleo da se ovo pogresno protumaci ali zar posle 43.474 postova moze administrator sebi da dozvoli da objavi dva posta vezana jedan pored drugog.To urednici na ovom delu foruma uvek ispravljaju,da li ovde vazi pravilo da su administratori prvi ispred ostalih ili prvi jednaki sa ostalima ?
Evo i moje konstatacije za ogranicavanje pregleda postova po broju objavljenih postova,mislim da to gubi smisao i samo pravite da se vrse podele po zaslugama (1000 puta cu na nekoj od razlicitih tema zatraziti da mi neko da neki link i skupicu 1040 postova.I dok se zahvalim to je 2040,ako je to merilo doprinosa ovog foruma,sve je pogresno).
Na jednom forumu ,da ne pisem koji jer korisnici sa ovog foruma cesto posecuju isti,tamo je postavljeno ocenjivanje od strane administratora ,urednika i moderatora.Svako od njih ima mogucnost da razlicito nagradi neki post (ovde urednici izgleda samo ispravljaju i brisu postove).Sa nagradama - bodovima dobijas mogucnost da biras od kojeg ranga skupljenih bodova moze biti vidljiv tvoj post.
Ako je post manje vazan mozes ga ostaviti vidljivo za sve korisnike,a ako je top link mozes ga ograniciti za samo one sa VIP funkcijom koje zasluzis od ocena urednika.
Nadam se da smo se razumeli ,po meni nije bitno koliko imas postova vec zbirna ocena za sve postove koje si objavio(post sa "hvala" 0 poena).Ovde ima slicno tome koliko si puta se zahvalio i koliko puta si pohvaljen,jedino sto treba da se uvede da to ne bude od korisnika nego od urednika,moderatora administratora i od VIP korisnika (uvesti ovu titulu.....)

Slazem sa i sa ovim, ali reci mi nešto:

NAKON ŠTO SI 1,000 PUTA ZATRAŽIO NEKI LINK, I JOŠ 1,000 PUTA ZAHVALJIVAO, ZNAČI POSLE SVOG TOG POSLA I CIMANJA, DA LI BI ONDA DAO LISTU NEKOME KO JE 5 MINUTA ČLAN NA OVOME FORUMU ILI NEKOME KO SE NIJE CIMAO NI DESETI DEO KAO TI?

Mislim da ne bi!

Zato sam ja u mom postu vezanom za ovu temu naglasak stavio na "vredni članovi i članovi sa dobrom reputacijom"!

Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
734
Zelim da postavim jedno pitanje.Da li zaista mislite da Forum postoji samo zato da clanovi sa 200 ili vec koliko postova mogu da koriste liste i da li zaista mislite da i medju njima nema dosta koji ce i dalje deliti "zabranjene" liste? Ja svima koji imaju ovu ideju postavljam pitanje koja je onda svrha ovog Foruma? Pa saljite onda vi stari clanovi listi izmedju sebe i onda uzivajte gledajuci,Zar neko treba da bude aktivan godinu-dve da bi za nagradu dobio pristup listama.Ja se trudim vec duze vreme da nesto doprinesem,ali sam sakupio jedva 60-tak postova jer niti imam znanje niti iskustvo da brzo vadim strimove i stavljam ih na Forum.I na kraju cinjenica je da se najvise postuju Ruske liste i na njima skupljaju postovi.Pozdrav svima.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
21.04.2012
Poruka
116
Pozdrav svima,

pre neki dan sam trazio da li neko ima sajt gde mogu gledam reprize mečeva sa Rolan Garosa. Na svu sreću sam sam ga pronašao,
pa evo da podelim sa ostalima:

Kod:
odete na:
http://wangqiu.qqzhibo.com/

paralelno otvorite karticu sa google translate-om (kinesko-engleski)

unesete gornju adresu,

i izadje vam nešto poput ovoga:
[IMG]http://i1190.photobucket.com/albums/z443/testgan/tennisqqzhibo.jpg[/IMG]

U proseku, jedno 4-5 sati posle meča oni postavljaju reprizni snimak.
Kineski su TV snimci, ali ako neko ima bolje....nadam se da će podeliti sa nama.

EDIT: Google Translate otvarate samo kako bi ste se orijentisali gde klinknuti, s obzirom na to da samo na originalnoj stranici mogu da se gledaju stimovi, a ne na prevedenoj. Naravno ukoliko neko zna kineski, ne treba mu google translate :)

Pozdrav!

Pre par stranica, na onoj istoj gdje si trazio, samo par postova ispod, covjek ti je fino postavio link za YouTube kanal sa mečevima teniskim u HD-u, zato da se nebi mučio sa kinezima, pogledaj malo nazad i vjerujem da ce ti biti puno ugodnije, uz dužno postovanje Kinezima, naravno. :)
 
Član
Učlanjen(a)
01.05.2013
Poruka
143
VLC

Kod:
http://64.95.41.16:9212
http://64.95.41.16:9235
http://64.95.41.16:9230
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
2.058
Zna li neko kako da gledam kanale iz Vektor liste bez rigstracije i hash dodatka koji traje 1 sat. Hvala!
 
Član
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
310
Pre par stranica, na onoj istoj gdje si trazio, samo par postova ispod, covjek ti je fino postavio link za YouTube kanal sa mečevima teniskim u HD-u, zato da se nebi mučio sa kinezima, pogledaj malo nazad i vjerujem da ce ti biti puno ugodnije, uz dužno postovanje Kinezima, naravno. :)

Da, znam, ovo je bio post tog gospodina:

Reprize svih mečeva možeš gledati ovde
Kod:
[url=http://www.youtube.com/user/TennisOnlineHD]TennisOnlineHD - YouTube[/url]
Pozz

Da li si mozda posetio tu Youtube stranicu?

Ako jesi, mogao si da vidis da na tom Youtube kanalu ima teniskih mečeva, ali ni jedan nije sa Rolan Garosa, već su postavljeni turniri pre njega(Rim i Nica).

Ja lično postavljam teniske mečeve na youtube i neke druge video-sharing sajtove, ali trenutno sam kratak sa kintom, pa nisam zakupio VPS i ne mogu da postavljam ništa dok na zakupim ponovo.

Pozdrav!
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
105
Zna li neko kako da gledam kanale iz Vektor liste bez rigstracije i hash dodatka koji traje 1 sat. Hvala!
Tesko jer se hash menja samim tim i link nece raditi. To je zastita, pomiri se sa tim, otvori neki bezveze Facebook nalog kao sto sam ja uradio, uloguj ga i neka pamti sifru i gledaj preko weba i kad ti trazi posle sat vremena samo kliknes na Log sa FB i on radi dalje.
 
Natrag
Top