Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.472 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 187 5,1%

  • Total voters
    3.698
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.943
Puno argumenata koje si iznio u ovom malo poduzem monologu stoje ali... tebi Sota sam se par puta obratio ali se nisi udostojio ni da odgovoris a kamoli da pomognes. Forum je postao poprilicno isprazan, jedino od koristi je ovaj eurosport (sada u vreme tenisa) i vektor lista a ostalo je manje vise prazna prica. Oni koji sire liste su medju vasim redovima a ne mi obicni smrtnici koji znaju samo copy-paste.
Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.937
Puno argumenata koje si iznio u ovom malo poduzem monologu stoje ali... tebi Sota sam se par puta obratio ali se nisi udostojio ni da odgovoris a kamoli da pomognes. Forum je postao poprilicno isprazan, jedino od koristi je ovaj eurosport (sada u vreme tenisa) i vektor lista a ostalo je manje vise prazna prica. Oni koji sire liste su medju vasim redovima a ne mi obicni smrtnici koji znaju samo copy-paste.
Pozdrav
Ja sam davao i sakom i kapom to znaju oni koji me znaju kakav sam covjek a to sto nisam odgovorio imao sam sigurno razlog za to?? nista osobno protiv tebe da necuje zlo ali... imamo na forumu clana XXXXX moje Poverenje je palo na razinu Poverenje-0 nazalost
Kada pises:
(Oni koji sire liste su medju vasim redovima a ne mi obicni smrtnici)
Pa ja se i zalazem za nas kako ti kazes obicne smrtnike da imamo sta da gledamo a to vecina zna gdje i kad sam se zalagao i za cega da se neugasi dal mi je to potrebno NIJE radim to iz Hobija jer ja imam predpostavku kako je kad se nema i zadovoljim se malim stvarima za razliku od pojedinaca koji zele da nama obicnim smrtnicima sve pokvare njihovim javnim objavljivanjem itd...

Svjedoci smo istog po neznam koliko puta je pisano Ima li ko RTS 1 Utakmica npr RTS 1 Partizan vs Zvezda pa imali smo dosta nacina taj ili njemu slican program da gledamo ali kao sto rekoh uvijek se nadje neko ko to sve zloupotrijebi postanjem na svoj sajt ili prodajom Paypal prenosenjem sa Foruma na Forum pa to isto zavrsi i u Tunguziji pa gdje smo onda mi obicni smrtnici u toj prici?? sve ima svoje granice pa i obican Server itd....

Siguran sam da ce mnogi od vas mnogima od vas pomoc na ovaj ili onaj nacin kako doc do trazenog Tv Programa ali.... to nemora da bude javno ujedno dotican odlucuje kome jer... mozda nece dat clanu koji je clan od 2010g a ima svega 2 posta i to je odluka doticnog i nemozemo ga natjerat da to isto posta javno
Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
21.04.2012
Poruka
116
Slazem se sa tobom da ljudi ne znaju da cijene ono sto se za njih radi, ne svi naravno, ali velika vecina!
Ja imam net tv plus pretplatu koju placam vec godinama, drago mi je da mogu sebi to da priustim. Imam i nalog na sbb-u od jednog prijatelja.
Licno nikad nisam trazio nista da se objavi, javno ili ne, samo sam pricao sa par ljudi na forumu i trazio pomoc od kad su prestale da rade liste van player-a, pre svega sbb pa onda i net tv.
Nudio sam istima dokaz, ako je potrebno, da posjedujem i sbb nalog i net tv plus, jer shvatam da pre svega nisu duzni da podjele samnom bilo sta a drugo bas iz tog razloga sto vecina ne zna da postuje nego misli da im je neko duzan nesto.
Ovo i jeste svrha foruma, diskusija i rasprava i zato treba svima da se da mogucnost da kazu ono sto misle ali na kraju, ovaj forum i sajt je taj koji ce odluciti kakva je njegova politika u vezi ovoga ili bilo cega drugog.

Ne slazem se samo u jednoj stvari, da mi koji placamo, da nas boli tuki da li ce biti nesto down ili ne, jer iako placam zbog ljudi sto objavljuju na sve strane sve zivo danas ni sbb ni net tv se ne moze gledati van njihovog player-a i to je ono sto na kraju i meni smeta i mene dodiruje.

Nikada nisam dijelio liste bilo gdje i shvatam tu potrebu da se cuva sto vise u tajnosti, jer onda oni koji nemaju mogucnost da plate, mogu to isto da gledaju duze, a ja, ja cu da gledam na komp-u dok se ne nadje neki nacin ili resenje ili dok se neko ne smiluje da me upozna sa resenjem ako postoji.

U svakom slucaju, oni ljudi koji dijele bilo kakav sadrzaj, treba im biti zahvalan na tome jer svakako to nisu duzni da rade, nego samo njihova dobra volja i zelja da pomognu drugima, ili da postanu "popularni" na forumu ali to uopste nije bitno, krajnji rezultat je taj da svi dobijamo nesto za DZ!

Treba biti zahvalan i ljudima koji objavljuju "zabranjene" liste jer i to nisu duzni, ali isto tako treba shvatiti, da na kraju, ovaj forum odlucuje o svojim pravilima i ponasanju i ako je receno da je nesto zabranjeno ovde, onda je zabranjeno i to prihvatite tako.

Za kraj, nadam se da se niko nece naci prozvanim ili uvredjenim iz ovog mog posta, jer to nije bila namjere, naprotiv. Ovo je samo moje licno misljenje i zelio sam da ga podjeli sa vama.

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
07.02.2012
Poruka
115
Ima li kakav sajt od Prve tv (crna gora) traženo ali na googlu ništa.....
Trenutno je na crnogorskoj prvoj tenis a na srpskoj emisija dođi na večeru....
Pa ako neko pronađe neka postavi da vidimo pregled programa itd....
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
105
Ovde imas Prvu CG:
Kod:
http://serbianforumtv.webs.com/
I ubaceno jos kanala van Vektora.
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
105
El moze neko da mi kaze da li samo Flash streamovi mogu da se puste kroz ovo:
Kod:
http://fpdownload.adobe.com/strobe/FlashMediaPlayback_101.swf
ili moze bilo sta? Ako moze, da li postoji neki konverter koji to radi? Na primer napravio bih ovo:
Kod:
http://esioslive2-i.akamaihd.net/hls/live/201149/AL_ESP1_INT_ENG/playlist_1800.m3u8
ali mi nesto ne ide. Hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
23.02.2011
Poruka
1.561
Al ste se raspricali hajde malo postavite neki strim

1torent

Kod:
KCN 2
683d65aae8381ac194d2a2814296db4c991b24f3

KCN 3
a95169bad8f680fd3ac30ceb6bf800b767cd446b

HD MUSIC
59d8f29d3dd7f85f509fca92a10c7af76b3430d0

PINK BH
f94bebb0c8b311b0d496e4465a30b0aad1ff1afa

PINK MUSIC
049784b5be24c32502e0b4ebc0e686f8431e5d07

SPORT2 SLO
26e9a767c7848c28c71be6ad9f4deef147865a02

LIG TV1
016e5f72027b4e7f0343547f2e2a322a3add0acb

LIG TV3
0ab379af447ed66f92461b16a3d1141b4383e19b
 
Član
Učlanjen(a)
16.04.2013
Poruka
69
Pink BH

Kod:
[URL="rtmp://$OPT:rtmp-raw=rtmp://64.95.41.28:1935/st3fstv/"][COLOR=#056b9e]rtmp://$OPT:rtmp-raw=rtmp://64.95.41.28:1935/st3fstv/[/COLOR][/URL][COLOR=#056b9e] playpath=30ios_PinkBH_2136189 swfUrl=http://www.folktopmaraton.com/tv/player.swf live=1 pageUrl=http://www.folktopmaraton.com/iframe/pinkbhfla[/COLOR]
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top