Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.472 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 187 5,1%

  • Total voters
    3.698
Član
Učlanjen(a)
04.04.2013
Poruka
8
Ako se toga puno ima dali imas nesto od pnkovih kanala Hvala i za ovo sto si postavio
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
pitanja: da li je divak banovan na nick divak22? i ako jeste kako je moguce da mu stoji poslednja aktivnost: danasnji datum? hvala uredniku koji odgovori na odgovoru
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
pitanja: da li je divak banovan na nick divak22? i ako jeste kako je moguce da mu stoji poslednja aktivnost: danasnji datum? hvala uredniku koji odgovori na odgovoru

svi banovani korisnici mogu pristupiti forumu ali nemogu ucestvovati u njegovom radu....postavljati teme,odgovarati na iste....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
I jos nesto.......

Molba korisnicima da postuju rec urednika i moderatora.Svako njihovo omalovazavanje,vredjanje i nepostovanje na forumu i na privatnim porukama vuce trajni ban.....
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2011
Poruka
844
ma jok, kaze:
error: dependency is not satisfiable: vlc-nox (= 2.0.3-0ubuntu0.12.04.1)
ne znam zasto

skini VLC pa onda probaj ovako,
u terminalu pokreni komande:
sudo add-apt-repository ppa:videolan/stable-daily
sudo apt-get update
sudo apt-get install vlc
i pogledaj da li je u software centru.
P.S. ako ne uspevas javi se na private
 
Član
Učlanjen(a)
18.12.2011
Poruka
1.613
Vidis u tom i jeste poenta kad kazes
(to sta vi mislite da je ovih par strimova nesto, za mene to je nista , nula koliko se toga ima)
Moguce da imas nije da nemas neulazim u to sta imas a sta nemas al dovoljan je jedan Stream da se stavi javno da pukne cijela lista dal si o tom razmisljao i koliko je stete naneseno mnogim clanovima ovdje i ako ti kazem da se ja napravim malo lud neces od tog imat nista jer ako ja postavim javno a znam otprilike sta imas kako ovdje tako i sire ostaces suv kao Barut sta mislis o tom??? ne samo ti nego svi ostali a dosta vas znaju sta posjedujem razmisli malo sta pises prije nego sto objavis javno

Takodjer to sto ti imas za mene nije nista bez da razmisljam sta ti imas
[ATTENTION]OVIM TE OPOMINJEM JAVNO DA NE PROZIVAS UREDNIKE I DA IH VRIJEDJAS TI ZNAS KOM SI I STA NAPISAO [/ATTENTION]

Ako imas nesta da kazes na ovaj moj Citat obrati mi se na Pm da ne spamamo Temu
Pozdrav

POTPUNO SI U PRAVU evo recimo ja nisam nijednu od tih LISTA objavio na mom SAJTU mada ih delim na PM i mislim da je to korekt (naravno ne svakome)
 
Član
Učlanjen(a)
25.04.2013
Poruka
1
Pozdrav,

Imao bi jedno pitanje za iskusnije clanove foruma.Ili bolje da objasnim slucaj pa da vidimo da li je to moguce.Ja i par prijatelja i dosli smo na ideju da kupimo jednu pretplatu za nettv plus i da to posaljemo na zakupljeni server u eu odakle bi smo restrimovali kanale do nasih stb-ova.Interesuje me da li bi mogli gledati vise kanala u isto vrijeme i da li bi to bilo pouzdano jer ako nas otkriju dzbaba bi kupili stb-ove.
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
236
Pink Paket na Eutelsat 16A

Pink
paket novih kanala trenutno se emituje nekodirano putem satelita Eutelsat 16A na 16 stepeni istočno.
Gledateljima je za prijem ovih kanal potreban HD resiver, a sa frekvencije 11.151 GHz, Vertikalno, symbol rate 13268, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK trenutno se nekodirano emituje 18Pink kanala i to Pink 3, Pink Action 2 i 3, Pink Movies 2 i 3, Pink Reality, Pink Premium, Pink Soap, Pink World, Pink Zabava, Pink Music 2 i 3, Pink Live, Pink Folk, Pink Nostalgia, Pink and Roll, Pink Fashion i Pink Folk 2.
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
310
Pozdrav svima,

pre neki dan sam trazio da li neko ima sajt gde mogu gledam reprize mečeva sa Rolan Garosa. Na svu sreću sam sam ga pronašao,
pa evo da podelim sa ostalima:

Kod:
odete na:
http://wangqiu.qqzhibo.com/

paralelno otvorite karticu sa google translate-om (kinesko-engleski)

unesete gornju adresu,

i izadje vam nešto poput ovoga:
[IMG]http://i1190.photobucket.com/albums/z443/testgan/tennisqqzhibo.jpg[/IMG]

U proseku, jedno 4-5 sati posle meča oni postavljaju reprizni snimak.
Kineski su TV snimci, ali ako neko ima bolje....nadam se da će podeliti sa nama.

EDIT: Google Translate otvarate samo kako bi ste se orijentisali gde klinknuti, s obzirom na to da samo na originalnoj stranici mogu da se gledaju stimovi, a ne na prevedenoj. Naravno ukoliko neko zna kineski, ne treba mu google translate :)

Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top