Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.474 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 874 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 238 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 192 5,2%

  • Total voters
    3.704
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
83
ajde bre gde se stavlja ovaj proxy???neka neko na engleskom kaze sve to.jesam glup al tolko da nebi naso ipak ne...........imam zadnju verziju vlc......
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
bez komentara
marsovtv.jpg
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.231
Do sad sam pomno pratio vase komentare..... do relevantnog zakljucka nisam dosao

Neznam kakav problem ima vecina od vas nije mi jasno.... programi koji su dostupni za gledanje u medjuvremenu svima znati tako da sa Proxy rade momentalno programi koji su dostupni za gledanje iz IP D 1 Playera putem Vlc Playera
Pink, Rts1, Rts2, Kosava, B92, Raj Tv, Dmsat, Melos, Avala, Prvatv, Sos, Slon, Studio b, Atlas, Rts Sat, Kopernikus, Art Bg,Trend, Melos
i jos neki za koje znate Zajecar, Ntv Jata, Kiss, Simic, Zenica, Rtv In, Ktv Zrenjanin itd...

Mnogobrojni vasi komentari prepucavanja razvijanje teme IP D 1 Playera i sve srodno tome dobrodosli su pojedinim ljudima na ovom Forumu Expertima za IP D 1 Player da bi u buduce ti isti imali kompletan pregled kako i na koji nacin da vam uskrate gledanje IP D 1 Playera i njihovih programa koji su u njemu ili koji ce jos biti dodani itd... tako da promotivnih Kljuceva ima ko alve i sta ce biti na kraju toga svega kad prodje promo period IP D 1 Playera CRN EKRAN tako da cemo sjedit ispred njega kao i pre njegove promocije a nasa ili vasa sudbina bit ce ta kao sa NetTv Plus Playerom toliko

Pozdrav
 
Natrag
Top