Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.474 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 874 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 238 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 192 5,2%

  • Total voters
    3.704
Član
Učlanjen(a)
20.07.2010
Poruka
408
Ja sam jedan stranac ali mi je cudno zasto ne uradite nesto slicno nasoj p2p Inhatch platforme. I meni
stvarno dosta nedostaju vasi kanali.

Kod:
[url=http://inhatch.com/]Inhatch - Channel List[/url]

Pozdrav iz Sofije!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
362
upravusi cikakure jos nije ovo stabilno ahahha bice malo sve down

Dodato posle 49 minuta:
--------------------------------------------------------------------------


ahaha nije to sve tako kako mislis evo nek ti neko potvrdi dal mu redi neki link tvoi van srbije hehehe
nevidim kako nemozes da razumes daje restrict area ti linkovi i radu samo u srbiji i samo iz srbije mogu se gledati blokirali su IPRANGE a to se uradi ovako
ovo je samo primerak :)

ja te bas nista ne NERAZUMEM,NITI ZNAS DA PISES NITI DA CITAS,
nista, samo napises hihihi,hahaha,itd
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
247
ma nemoi pazi da neradi baci tai komp u kantu :p

malesavac razumi sta hoces zaboli mene sta ti razumes

Odjebi u tri pičke materine tu nekaj pišeš a uvijek dok postaviš neke kanale onda daš narodu da se vesele a odmah nakon 5 minuta ih isključiš pa se onda tu na forumu preseravaš da ti to sve znaš i da češ složiti normalno kad te kanale ti i otvaraš i zatvaraš.
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.165
Alex nepravi se pametan svi znaju šta ti radiš počeo si tu vuč ljude za nos izgeneriraš kanale u vlc playeru digneš skriptu na tvoj hosting i to je to kad ovi zaključaju davanje ključeva olako poslije prvog lagano češ svirati frulicu ko i ostali.Zato oladi malo il kupi account od nettva pa to radi i svi če ti biti zahvalni.:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
Alex nepravi se pametan svi znaju šta ti radiš počeo si tu vuč ljude za nos izgeneriraš kanale u vlc playeru digneš skriptu na tvoj hosting i to je to kad ovi zaključaju davanje ključeva olako poslije prvog lagano češ svirati frulicu ko i ostali.Zato oladi malo il kupi account od nettva pa to radi i svi če ti biti zahvalni.:lol:

pa nisam lud da ja platim a da neko gleda djabe i jos da neko podjebava tako da kad sam postavio linkove odmah kritika pa sad gasio i to vam nepase tako da snadjitese sami
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.165
pa nisam lud da ja platim a da neko gleda djabe i jos da neko podjebava tako da kad sam postavio linkove odmah kritika pa sad gasio i to vam nepase tako da snadjitese sami
Čuj ako drugi nekontaju ja kontam nisi ti ništa platio ko nija pa gledamo samo što ti prkosiš drugima koji to nikada neče shvatiti a toliko je jednostavno .Branio sam te od samih početaka al brate mili....Podjebava te samo jedan čovjek sa medvjedič avatarom i nitko više svi ostali nisu nikada ništa rekli protiv tebe.Što je je ovaj te hebe u mali mozak, nije mi jasno zašto valjda što više znaš o iptv od njega.Drž se i nastavi sa poslom ti si naša nada :lol:

Tako je neradi radilo do malo prije sigurno su ih stavili na crnu list :D
 
Natrag
Top