Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 185 5,0%

  • Total voters
    3.695
Član
Učlanjen(a)
18.12.2011
Poruka
1.613
18+-PREMIUM
Kod:
[SIZE=5][CODE]http://213.157.205.38/s3/014218/2012-01-21-16-40.flv?start=0
[/SIZE]
 
Član
Učlanjen(a)
20.12.2011
Poruka
651
kakav je to "trik" za gratis gledanje? Je li to da nekoga na nekom forumu zamolis za jednu c-liniju, ili postoji neki drugi trik?
ne nego mene zamolis za cs,ili naravno imas zlocka za net liste,naravno imas i trecu opciju to je legalno uplatis kablovsku,digitalnu ili iptv platformu

pitanje je,sta izabrati?

sta mislite dali ce zlocko vam dati kljuc koji ce raditi,naravno dace,ali test,naravno kao i test linije kao sto postoje za cs,rade kao nettv ,pola sata,sat,ako bude srece mozda i dan dva.

medjutim na forumu se javljaju mnogi koji kazu;ja imam ovo ja imam ono pa vam to slikaju i da imaju trikove i
razne crack
programe i kako ovaj ukrao od onog i kako je neko prevaren pa neko dobio liniju i sutra opet sve ispocetka i svi posten,jer je ponovo mrak na vasim ekranima.

zato ne nadajte se da ce se moci gledati i jedno i drugo djabe,cs radi ilegalno iptv ne jos.iptv samo testno mozete gledati dok se kljuc ne zamjeni to se u digitalnim platformama zove cw kljucevi
i
to je tek zadatak za sw strucnjake sto se tice iptv-a da naprave piratski sw koji ce moci automatski da mijenja te kljuceve,a do tada ima zlocko i ekipa pa koliko traje traje.
sto se tice cs to je vec sistem uigran i sw i serveri rade vec duze vrijeme,naravno istina je da je total izasao iz cs,jer je promijenio sistem kodiranja koji ti serveri ne citaju,to je za sada,posto je interesovanje veliko nagovjestava se ponovni ulazak.
posto je cs vec duze vrijeme u sistemima neko je se dosjetio i trika za besplatno gledanje putem cs i zove se kako ilegalno gledati ilegalno!!! :???:

nadam se da si izabrao najbolje za sebe


 
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruka
1.002
dppaki
naj dobro je da si mi narucimo po jedna devojka za 20 evra pa ovi nek gledaju u televizor.Ovaj put koliko ce uzmes.ha.ha
 
Član
Učlanjen(a)
24.11.2011
Poruka
101
I idi bolan radi sta obaraj tamo USA stranice pa zar ti nisi Anonymous?
biggrin.gif

Ne spominji to mozda ima FBI spijuna medju nama ovaj DIVAK mi je sumnjiv :D Hajde salji tih kodova vise :D :D
 
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
80
Avala TV

Kod:
[FONT=Courier New][url=http://176.28.18.57:20602/]Default Parallels Plesk Panel Page[/url][/FONT]
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
15
Siguno tvoje dijete ako ga imaš govori: šargarepa, pirinač, viršla, sunđer, buranija, soliter, trotoar .....

Ništa zlonamjerno, ali pitaj klince u ulici šta to znači.
 
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruka
1.002
D3nza
Ne spominji to mozda ima FBI spijuna medju nama ovaj DIVAK mi je sumnjiv
Ako te uhvatime iz FBI ce te stavime u kletka i dokraj zivota ce jedes banana,a moze i na elektricki stol da te stavime barem um ti dosal u glavu ali neverujem i to da se desi.
 
Natrag
Top