Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.469 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 872 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 183 5,0%

  • Total voters
    3.691
Član
Učlanjen(a)
10.01.2011
Poruka
31
ti mozes uci u njegov web control kroz port 80 ali ako je njemu zatvoren port 8001 uzalud
otvoren je port i konektuje se na port ali samo par sekundi na VLC. Da li treba neki drugi plejer ili sve radi na VLC?
 
Član
Učlanjen(a)
21.12.2010
Poruka
131
Ljudi ima li nekakvih programa za VLC,posto nisam davno bio na forumu pa nisam u toku :) ...Ako neko ima neka mi posalje poruku ..Unapred Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
20.12.2011
Poruka
651
Evo ovo je poruka za clanove foruma od Zlocka:
pa neka vide na koga se odnosi, ja samo prenosim, da nebi bilo zabune....
mozes im napisati da imam sada trenutno 4 iphon liste jednu domacu mislim ip-d1 i ip-d1 iphone i plus fiber koja odlicno radi lista sa tri naloga,a sto se tice nek pitaju sotu ti kljucevi do kada su radili ali koje kome smestio corbu smai sebi smestili taj taut prosiruse kao neka deca ali molim te ovo sto sma napisao da stavis samo iskopiraj i stavi na srebian forumu,daj da vidim sta oni imaju nek postave i jacu postaviti ili dati a oni ajvno ja cu dati dve liste od iphone samo nek postave da vidimo sta gledaju


ja stvarno nerazumijem sta je zlocko htjeo reci sa ovom porukom,ali sam u njoj ja prozvan da nesto,ali stvarno nisam razumio sta,jer nepovezano pise,a sto se tice sta imam 1% od toga je postavio kolega megabox i glupo je da sad slikamo i postavljamo sve,jer i sam znas zlocko da je istina sve sto sam napisao iptv nemoze da radi piratski,da nepostoji sw za to,ali nije lose to sto cinis pa sat vremena da radi hvala ti,ali da ne nasjedaju oni koji misle da ce da ce nekakvom kupovinom nekakvi piratski kljuceva nesto postici samo ce novac djabe baciti to i sam znas. zasada cs je jos uvijek stabilan i u potpunosti se slazem sa kolegom megabox sve sto je rekao,a sto se tice yumatu resivera ja sam ga naveo samo u onoj najeftinijoj varijanti,inace koristim ss2 i naravno da je za vrhunski uzitak dreambox vrh i 80% stremova na raznim stranicama su zapravo iz njega.pozdrav veliki[NOTICE]

Pisanje velikm slovima je zabranjeno!
[/NOTICE]
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
16.11.2011
Poruka
361
ispricavam se , imao sam neke obaveze odradit , ketmen mozes ti govoriti da se ti konektujes , da je port 8001 otvoren ali ja sam provjerio port preko softwera i port nije otvoren kao sta sam ti vec bio rekao

evo sta je softwer izbacio

Kod:
http://uzdw.com.uz isn't responding on port 8001 (vcom-tunnel).

:)
 
Natrag
Top