Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 186 5,0%

  • Total voters
    3.696
Član
Učlanjen(a)
24.11.2011
Poruka
101
pa posalji mi bar dio kodova slobodan sam ovih par dana pa da isprobam ;) Nego jel fakat vise neces dolazit ovdje?
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
pa posalji mi bar dio kodova slobodan sam ovih par dana pa da isprobam ;) Nego jel fakat vise neces dolazit ovdje?

Ovo mi zvuci kao neki tuzni gej film
biggrin.gif
i ne kradi mi "fakat"
biggrin.gif
a to da pocne slavlje kad odem? znam da ce Zlatko slavit al od tebe to nisam ocekivao.
biggrin.gif
A sad kad si rekao da hoces dio kodova e zbog toga cu ostati samo da vidim jesi stvarno lud kao sto se predstavljas.
biggrin.gif
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
I idi bolan radi sta obaraj tamo USA stranice pa zar ti nisi Anonymous?
biggrin.gif
 
Član
Učlanjen(a)
19.09.2010
Poruka
249
TV-Box 0.28b


Change v0.28b:
- SportTV.3 (down)
* fixed (again): 3Plus
* fixed (again): ZDF
* fixed (again): Das Vierte
* small changes

DOWNLOAD:

Kod:
http://uploaded.to/file/9y74mr9z

Pass:

Kod:
grownup
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.429
Kupite sebi sky2 sat karticu za pc ili neki jeftini resiver moze i yumatu i gledajte preko card share i onda vas boli k. i za fiber net i za nettv plus i za bosna tv
test cs
Kod:
C: arbveo.ddns.me 12000 box7 arbveo.com

Ovo nam dajes C-linije sa free servere, pomislih dobra dusa deli C-linije :)
Total znas i sam, mrak pa ljudi ovde traze i nesto nase za gledanje.
Yumatu steka "konzerva" nije podobna za cardsharing. SS2 radi puno bolje od njega.
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2011
Poruka
233
a sto se tice cs-a dreambox 500hd 170e godina dana gledanja 100-150 e sa sky digi i jos mnogo toga samo moras imati antenu sa motorom ili sa vise lnb-a
 
Član
Učlanjen(a)
20.12.2011
Poruka
651
Ovo nam dajes C-linije sa free servere, pomislih dobra dusa deli C-linije :)
Total znas i sam, mrak pa ljudi ovde traze i nesto nase za gledanje.
Yumatu steka "konzerva" nije podobna za cardsharing. SS2 radi puno bolje od njega.
Hmmmm vidim upucen si vidim pravo,a sa razlogaom sam postavio tu testnu liniju,to je primjer da moze raditi,naravno da je SS2 bolji od Yumatu resivera,ali nebih se
slozio da je konzerva radi i on dobro i moze dati jos toga on uz dobre linije,a sto se tice nasih kanala sad nije mi mrsko nabrojati kanale,
HRT1,2,3 ,HAYAT 1,2, HAYAT MUSIC,TV1 SARAJEVO,NOVA,RTL,RTS1,2,B92,OBN,RTV1,Z1,JABUKA,DM,HEPY,TITLOVANI HBO,TV1000,HELMARK,NG,NG WILD,DISKOVERY,ANIMAL PLANET,FOX CRIME,FOX LIFE ,.... NARAVNO SVI STRANI PAKETI,E SAD ONI KOJI POSJEDUJU DREAMBOX ONI IMAJU OPCIJU INSTALACIJU PLUGINA SUBTITLE TAKO DA SU U MOGUCNOSTI PRATITI SKY CINEMA,PREMIJERE TITLOVANE,sad ces reci da,ali to sve kosta naravno da kosta,ali naravno postoji i trik jedan gratis gledanja;)
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2011
Poruka
11
sad ces reci da,ali to sve kosta naravno da kosta,ali naravno postoji i trik jedan gratis gledanja
Kakav je to "trik" za gratis gledanje? Je li to da nekoga na nekom forumu zamolis za jednu C-liniju, ili postoji neki drugi trik?
 
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruka
1.002
trik je da uzmesch lista ot zlocko na EX-YU kanali dok josch radi i ne se zanimaj s nisto drugo
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.133
Poslednja izmena:
Natrag
Top