Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Član
Učlanjen(a)
01.04.2010
Poruka
90
pozdrav svima na forumu imam listu ali mi je pristup odbijen neznam zasto pa ako neko zna da mi objasni

lista mi je radila prije tri dana.
 
Učlanjen(a)
28.12.2011
Poruka
181
ako je moguće neka lista da ima neke arene sport dostupne.
Prije nekoliko mjeseci pisao sam već na temi pa je netko poslao, međutim prestala je s radom
Koristim telemach u bosni a on u ponudi nema arene .. samo sport klub..
Meni bas treba suprotno-nemam sport klub srbija, a sin mi voli pratiti vijesti na SK1 oko 23 sata.
 
Član
Učlanjen(a)
01.04.2010
Poruka
90
Dali je moguce da niko nezna zasto mi je lista koju imam pristup zabranjen.Ako moze jedna exyu lista za sfvip plejer.Imam jos jednu listu ali mi nakon 30 dekundi prekida pa opet krene.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
25.07.2020
Poruka
20
Pozdrav. Potrebni su mi, ako neko ima linkove za neki od sledećih kanala:

Pink SuperKids (SR)
Nova TV (HR)
O Kanal (BH)

Najbitniji mi je superkids. Nijedan kanal ne bih koristio preko 10-20 min dnevno, potrebno mi je za snimanje crtanih, koje svakako objavljujem javno po forumima.
 
Učlanjen(a)
20.10.2023
Poruka
1
pozdrav svima na forumu imam listu ali mi je pristup odbijen neznam zasto pa ako neko zna da mi objasni

lista mi je radila prije tri dana.
Geo IP loock prestala sa radom
imaš pp
Dali je moguce da niko nezna zasto mi je lista koju imam pristup zabranjen.Ako moze jedna exyu lista za sfvip plejer.Imam jos jednu listu ali mi nakon 30 dekundi prekida pa opet krene.
Druže imaš li povratnu informaciju o čemu se radi, kod mene isto sad ne radi, a prije je radila? Već sam se uplašio da sam ja nešto zeznuo jer sam čistio memoriju kompa, al vidim i ti imaš isti problem? Hvala, lp
 
Natrag
Top