Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
342
Ne ljutim se uopste zasto bih, ali ako je ova grupa napravljena trebalo bi valjda svi koji zatraze listu da budu ispostovani, a tebi hvala na listi koja ne radi.
Ako zatražiš listu samo je dobra volja nekoga da ti je da. Lista koju sam ti dao je prije nego sam ti je dao provjerena i radi, bolje da si rekao da lista kod tebe ne radi. Možda je geo block, u HRV radi. Imaš sad drugu u PP pa probaj.
 
Učlanjen(a)
04.01.2015
Poruka
120
Pozdrav za ekipu, lista mi je prestala sa radom neki dan, ako ima neko ima viška sa HD kanalima (strana/domaća sportska m3u), bio bih zahvalan.
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
497
Поцркаше ми листе, а баш су дуго биле ок. Ако има неко листу са ексју каналима, бићу захвалан.
 
Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
298
Ne ljutim se uopste zasto bih, ali ako je ova grupa napravljena trebalo bi valjda svi koji zatraze listu da budu ispostovani, a tebi hvala na listi koja ne radi.
nepristojnost i nezahvalnost pre svega moze te samo predstaviti kao coveka, nedostojnost da ti bilo ko pomogne ubuduce. tim sto cinis, obezvredjujes neciji rad i pre svega zelju da ti pomogne a ti se bahato i ironicno zahvaljujes coveku na listi koja "ne radi". da si iole pametan mogao bi i sam izvesti zakljucak a pre svega pokusati sve da ti lista radi a ukoliko tebi lista neradi ima mnogo, mnogo razloga zasto tebi ona neradi i nije ti kriv posiljalac liste koja nekome radi ali tebi ne. kupi si listu od provajdera i eto ti resenje za tvoje zadovoljstvo ...
 
Učlanjen(a)
13.08.2020
Poruka
37
Pozdrav, moze li neko da posalje m3u listu sa ex yu kanalima, dosadasnja prestala sa radom. Hvala unaprijed.
 
Učlanjen(a)
21.06.2012
Poruka
73
ako je moguće neka lista da ima neke arene sport dostupne.
Prije nekoliko mjeseci pisao sam već na temi pa je netko poslao, međutim prestala je s radom
Koristim telemach u bosni a on u ponudi nema arene .. samo sport klub..
 
Natrag
Top