Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
13.02.2017
Poruka
43
Zdravo treba mi jedna mac portal exyu lista sa mnogo serija i filmova sa prevodom na srpskim jezikom. Najvise me interesuje da ima nove turske serije. Pozdrav i hvala.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
15.03.2010
Poruka
31.824
Ako neko može da udeli jednu listu sa sport klub kanalima bio bih veoma zahvalan. Treba mi samo da pogledam trku formula ili neku utakmicu i ništa više.
 
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
51
Zdravo svima, prethodna lista koju sam dobio na forumu ne otvara kanale više. Bio bih zahvalan na novoj listi, ne mora domaća, za Tivimate. Pozdrav
 
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
51
Listu koju sam ti dao 14.8 još uvjek je aktivna i radi
isprobao je na više država
Jeste lista aktivna, zbog toga i nisam napisao da je istekla nego da ne otvara kanale, ali kod mene neće i neće. Probao i na sf plejer i na Tivimate i već sigurno 2-3 nedelje ne otvara nijedan kanal i izbacuju grešku kod 401. Probao i na poslu na sf plejer i tamo neće. Ne znam koji je razlog, lista je odlična ii ne treba mi ništa bolje. Nisam ni kolekcionar listi i nemam nikakav razlog da tražim drugu listu. Znao sam da će biti ovakva reakcija, zato se i nisam oglašavao ranije, ali nemam gde da gledam Evroligu i nerviram se zbog toga. Probao sam i neke skenirane liste sa telegram grupa, ali sve to secka i koči se na svakih par sekundi. Ako može neka druga lista hvala, ako ne hvala i na dosadašnjem trudu i deljenju listi. Pozdrav
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
18.08.2013
Poruka
832
Jeste lista aktivna, zbog toga i nisam napisao da je istekla nego da ne otvara kanale, ali kod mene neće i neće. Probao i na sf plejer i na Tivimate i već sigurno 2-3 nedelje ne otvara nijedan kanal i izbacuju grešku kod 401. Probao i na poslu na sf plejer i tamo neće. Ne znam koji je razlog, lista je odlična ii ne treba mi ništa bolje. Nisam ni kolekcionar listi i nemam nikakav razlog da tražim drugu listu. Znao sam da će biti ovakva reakcija, zato se i nisam oglašavao ranije, ali nemam gde da gledam Evroligu i nerviram se zbog toga. Probao sam i neke skenirane liste sa telegram grupa, ali sve to secka i koči se na svakih par sekundi. Ako može neka druga lista hvala, ako ne hvala i na dosadašnjem trudu i deljenju listi. Pozdrav
imaš pp
 
Natrag
Top