Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Član
Učlanjen(a)
26.08.2009
Poruka
47
Pozdrav svim dobrim ljudima ! Molio bih ako može neko da obrati pažnju na mene i da mi da neku listu sa exyu kanalima za ott navigator, da je stabilna . Znam da tražim besplatno i da je to možda nemoguća misija ali vrijedi pokušati pošto se nadam još uvijek u ovom svijetu postoje dobri i humani ljudi. Veliki pozdrav od srca.
 
Učlanjen(a)
29.03.2021
Poruka
43
Pozdrav svima
Ako netko ima za poslati m3u listu sa ExYU kanalima ili videoteku, unaprijed hvala
 
Član
Učlanjen(a)
26.08.2009
Poruka
47
Pozdrav svim dobrim ljudima ! Molio bih ako može neko da obrati pažnju na mene i da mi da neku listu sa exyu kanalima za ott navigator, da je stabilna . Znam da tražim besplatno i da je to možda nemoguća misija ali vrijedi pokušati pošto se nadam još uvijek u ovom svijetu postoje dobri i humani ljudi. Veliki pozdrav od srca. Ponavljam zato što me zaboravite ako mi možete ispuniti želju bio bih Vam uahvalan od srca ako zanli nešto !
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
18.08.2013
Poruka
832
Pozdrav svim dobrim ljudima ! Molio bih ako može neko da obrati pažnju na mene i da mi da neku listu sa exyu kanalima za ott navigator, da je stabilna . Znam da tražim besplatno i da je to možda nemoguća misija ali vrijedi pokušati pošto se nadam još uvijek u ovom svijetu postoje dobri i humani ljudi. Veliki pozdrav od srca. Ponavljam zato što me zaboravite ako mi možete ispuniti želju bio bih Vam uahvalan od srca ako zanli nešto !
imaš pp
 
Učlanjen(a)
06.08.2014
Poruka
268
Red je kad vam neko udeli listu bar da lajkujete ☝️ , meni nezgodno pa ja lajkujem umesto vas !
P.S. Izvinjavam se za oftopic!
 
Član
Učlanjen(a)
02.01.2011
Poruka
16
Pozdrav za sve na ovom sjajnom forumu,zamolio bih za jednu ex-yu listu ako moze, da ima koju konekciju vise extra ako je moguce.Hvala unapred u svakom slucaju.
 
Natrag
Top