Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
29.03.2020
Poruka
27
Ljudvi moji pozz svima treba mi m3u lista sa nasim kanalima ali da ta lista bude sd rezolucije jer nazalost u vukojebini u kojoj zivim internet katastrofa tako da mi liste tj kanali sa hd i fhd trzaju pa ako ima ko takvu mozda listu koja je za ljude iz 15vijeka molim vas da mi posaljete na pp hvala unapred
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.384
Ljudvi moji pozz svima treba mi m3u lista sa nasim kanalima ali da ta lista bude sd rezolucije jer nazalost u vukojebini u kojoj zivim internet katastrofa tako da mi liste tj kanali sa hd i fhd trzaju pa ako ima ko takvu mozda listu koja je za ljude iz 15vijeka molim vas da mi posaljete na pp hvala unapred
Poslacu ti ja jednu listu koja nevuce mnogo interneta.Ako hoce jos neko a ima slicno neka posalje.vidi se odmah da si iskren a ja to cijenim.Imas PP
 
Učlanjen(a)
16.03.2012
Poruka
163
Pozdrav svima
Ima neko m3u listu u sklopu koje imaju exyu kanali sa clientsportals.info ili sa cloudcdn.tk ili clientportal.link...
Imao sam nekad davno liste s tih servera pa neznam dal se još uvijek tako zovu al dobro su radile pa ako ima neko molim vas pošaljite mi
Unapred hvala
 
Učlanjen(a)
29.03.2021
Poruka
43
Pozdrav,
Ako netko ima m3u listu sa exYu kanalim da mi može poslati ili nekakvu videoteku,unaprijed hvala..
 
Natrag
Top