Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
655
Moze li jedna lista exyu sa videotekom, da radi makar malo duze da ne bi opet trazio, hvala.
Dajte ljudi shvatite da mi nismo slleri i reselleri i mi ne odredjujemo koliko ce vremenski lista trajati, na listi moze pisati da vrijedi mjesec dana a gazda ju moze produzavati mjesec za mjesecom, a isto tako na listi moze pisati da vrijedi do sredine 2024.god. a gazda ju iskljuci za cca mjesec dana jer se na nju nakacilo previse korisnika....
Zato nemojte to pisati budite zadovoljni sa listom koju dobijete a kad prestane raditi trazite drugu..

Ali isto tako mozete kupiti listu i ona ce raditi onoliko vremena za koliko ste ju iznajmili i platili...i onda nemate takvih briga...

Imas PP..........
 
Učlanjen(a)
02.11.2010
Poruka
36
Dajte ljudi shvatite da mi nismo slleri i reselleri i mi ne odredjujemo koliko ce vremenski lista trajati, na listi moze pisati da vrijedi mjesec dana a gazda ju moze produzavati mjesec za mjesecom, a isto tako na listi moze pisati da vrijedi do sredine 2024.god. a gazda ju iskljuci za cca mjesec dana jer se na nju nakacilo previse korisnika....
Zato nemojte to pisati budite zadovoljni sa listom koju dobijete a kad prestane raditi trazite drugu..

Ali isto tako mozete kupiti listu i ona ce raditi onoliko vremena za koliko ste ju iznajmili i platili...i onda nemate takvih briga...

Imas PP..........
Sve je to u redu sto ti kazes, ali mi nekako ispada kada stalno trazim listu kao da sam dosadan.
 
Učlanjen(a)
06.12.2020
Poruka
24
Molio bih jednu ex-yu listu, ako je moguću da ima videoteku. Hvala unapred, moze m3u može i mac. Koristio bih preko ott navigatora.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.665
Da naglasim jos jednom

Vazi za sve clanove ove teme
Procitaj

 Pozdrav
 
Učlanjen(a)
06.01.2023
Poruka
86
Pozdrav!
Mogu li da dobijem jednu ex yu m3u listu, sportski kanali, treba mi za košarku večeras. Hvala
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2012
Poruka
25.191
pozdrav moze li neka domaca lista s kanalima imao sam jednu posle godinu ipo dana napokon prestala da radi hvala unapred
 
Učlanjen(a)
08.01.2014
Poruka
24
Moze li jedna lista exyu (pogotovo Nova BH) i njemacka, da radi makar malo duze da ne bi opet trazio, hvala.
 
Natrag
Top