Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
-Kome je potrebna iptv lista ili neki određeni kanal u ovoj temi može da zatrazi. Listu ili kanal poslat će mu neki od članova foruma na privatnu poruku. Svima je već poznato da liste koje se postavljaju javno kratko traju a ovako bi svako mogao da gleda bez problema.

-Član koji pošalje listu citirat će zahtev i napisati da je poslao listu da ne bi drugi član poslao drugu listu na isti zahtev, tako će se osigurati da svako ima jednu kvalitetnu listu.

-Onaj ko trazi listu potrebno je da bude clan Serbian Foruma minimum dva meseca i da ima minimalnu aktivnost od 15 postova u bilo kom delu foruma, iz prostog razloga da ljudi ne bi kreirali nove naloge i trazili vise puta liste.

Pozdrav od ekipe Serbian Foruma.
 
Učlanjen(a)
03.07.2014
Poruka
47
Pozdrav. Može jedan mac za stbemu sa ex-yu kanalima. Stari prestao raditi.Unapred hvala.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
Moj Post iznad i mojih kolega iz administracije koji je u vise navrata u ovoj temi dat do znanja svima vama koji zamolite za listu govori pod kojim uslovima ispunjavate iste da vam neko posalje listu ...

Zamolio bih sve clanove koji ne ispunjavaju gore navedene uslove za dobivanje liste da se na bilo koji nacin aktiviraju na SF forumu kako bi ispunili navedene uslove tj.

Onaj ko trazi listu potrebno je da bude clan Serbian Foruma minimum dva meseca i da ima minimalnu aktivnost od 15 postova u bilo kom delu foruma, iz prostog razloga da ljudi ne bi kreirali nove naloge i trazili vise puta liste.

Zahvaljujem

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
06.11.2010
Poruka
45
Moj Post iznad i mojih kolega iz administracije koji je u vise navrata u ovoj temi dat do znanja svima vama koji zamolite za listu govori pod kojim uslovima ispunjavate iste da vam neko posalje listu ...

Zamolio bih sve clanove koji ne ispunjavaju gore navedene uslove za dobivanje liste da se na bilo koji nacin aktiviraju na SF forumu kako bi ispunili navedene uslove tj.

Onaj ko trazi listu potrebno je da bude clan Serbian Foruma minimum dva meseca i da ima minimalnu aktivnost od 15 postova u bilo kom delu foruma, iz prostog razloga da ljudi ne bi kreirali nove naloge i trazili vise puta liste.

Zahvaljujem

Pozdrav
Ja sam tu od 2010 godine, ali uglavnom citam forum, cesto sam tu.
 
Natrag
Top