Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Velika zahvalnost clanovima koji nesebicno dele liste i sve pohvale.
Moram da priznam da su veoma brzi :).
Zamolio bi da se liste ne dele odmah clanovima koji su se tek registrovali na forum.
Upravo je banovan clan alexa sale zbog duplog naloga
500.png

Izvinjavam se clanu M1N0TAUR sto sam obrisao i njegov post.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.498
@boki71 je napisao na prvoj stranici ove teme

-Kome je potrebna iptv lista ili neki određeni kanal u ovoj temi može da zatrazi. Listu ili kanal poslat će mu neki od članova foruma na privatnu poruku. Svima je već poznato da liste koje se postavljaju javno kratko traju a ovako bi svako mogao da gleda bez problema.

-Član koji pošalje listu citirat će zahtev i napisati da je poslao listu da ne bi drugi član poslao drugu listu na isti zahtev, tako će se osigurati da svako ima jednu kvalitetnu listu.

-Onaj ko trazi listu potrebno je da bude clan Serbian Foruma minimum dva meseca i da ima minimalnu aktivnost od 15 postova u bilo kom delu foruma, iz prostog razloga da ljudi ne bi kreirali nove naloge i trazili vise puta liste.

Pozdrav od ekipe Serbian Foruma.
 
Učlanjen(a)
02.10.2020
Poruka
5
@boki71 je napisao na prvoj stranici ove teme

-Kome je potrebna iptv lista ili neki određeni kanal u ovoj temi može da zatrazi. Listu ili kanal poslat će mu neki od članova foruma na privatnu poruku. Svima je već poznato da liste koje se postavljaju javno kratko traju a ovako bi svako mogao da gleda bez problema.

-Član koji pošalje listu citirat će zahtev i napisati da je poslao listu da ne bi drugi član poslao drugu listu na isti zahtev, tako će se osigurati da svako ima jednu kvalitetnu listu.

-Onaj ko trazi listu potrebno je da bude clan Serbian Foruma minimum dva meseca i da ima minimalnu aktivnost od 15 postova u bilo kom delu foruma, iz prostog razloga da ljudi ne bi kreirali nove naloge i trazili vise puta liste.

Pozdrav od ekipe Serbian Foruma.
Pravila stroga,ali podrzavam. Sve lepo napisano,a na svima nama je da to ispostujemo
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
07.09.2009
Poruka
1.033
Molio bi MAC listu,jer mi prethodna više ne radi.

poslao ti.....

Pravila stroga,ali podrzavam. Sve lepo napisano,a na svima nama je da to ispostujemo
nisu to stroga pravila.....to su vise uslovi koji clan mora ispuniti da bi dobio listu.
mi se svaki dan borimo da bi vama svima obezbjedili kvalitetnu i dugotrajnu listu koja nije nigdje objavljivana.
ali eto...ima onih koji nas trud ne cijene vec se ovdje pojavljuju sa vise naloga da bi dobili listu i dalje je javno poslali.a nisu svjesni da se na taj nacin liste unistavaju.
medjutim...imamo mi zandare koji takve clanove odmah sasjeku u korijenu.
 
Učlanjen(a)
02.10.2020
Poruka
5
poslao ti.....


nisu to stroga pravila.....to su vise uslovi koji clan mora ispuniti da bi dobio listu.
mi se svaki dan borimo da bi vama svima obezbjedili kvalitetnu i dugotrajnu listu koja nije nigdje objavljivana.
ali eto...ima onih koji nas trud ne cijene vec se ovdje pojavljuju sa vise naloga da bi dobili listu i dalje je javno poslali.a nisu svjesni da se na taj nacin liste unistavaju.
medjutim...imamo mi zandare koji takve clanove odmah sasjeku u korijenu.
[/QU
Sve se slazem,a i bas treba da bude kreten onaj ko unistava liste. Svi vi gubite sate i sate na skeniranja a neko to unisti za minut iz samo njemu znanog razloga. Mada kakvih sve ljudi ima treba ce vama zandara i zandara da to sve prekinete i sasecete u korenu
 
Učlanjen(a)
08.01.2021
Poruka
31
@boki71 je napisao na prvoj stranici ove teme

-Kome je potrebna iptv lista ili neki određeni kanal u ovoj temi može da zatrazi. Listu ili kanal poslat će mu neki od članova foruma na privatnu poruku. Svima je već poznato da liste koje se postavljaju javno kratko traju a ovako bi svako mogao da gleda bez problema.

-Član koji pošalje listu citirat će zahtev i napisati da je poslao listu da ne bi drugi član poslao drugu listu na isti zahtev, tako će se osigurati da svako ima jednu kvalitetnu listu.

-Onaj ko trazi listu potrebno je da bude clan Serbian Foruma minimum dva meseca i da ima minimalnu aktivnost od 15 postova u bilo kom delu foruma, iz prostog razloga da ljudi ne bi kreirali nove naloge i trazili vise puta liste.

Pozdrav od ekipe Serbian Foruma.
Pozdrav!
Prije dva dana zatražio sam jednu ExYu m3u listu i dobio je od jednog člana u vrlo kratkom roku (nakon 5 minuta).
Međutim, nikako ne uspijevam da pronađem adekvatan player za navedenu listu.
Probao sam sa 9 player-a i ništa.
Inače, u pitanju je VOX android televizor.
Zanima me može li mi neko preporučiti player za ovaj TV ili možda poslati neku drugu listu da probam i sa njom.
Unaprijed hvala!
 
Natrag
Top