Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
svarno neznam sto ste takvi :(
Pogledao sam sad samo jednu Pm koju sam ti poslao 16.02.2020 i od 4 liste koje si dobio sa mac adresama 3 solidno rade
Produzena do 08.2021
Produzena do April.2021
Produzena do Juli.21.2021
od te 3 poslane 2 rade u Vlc ...

ostale Pm koje sam ti poslao sa listama i mac tj. stalker adresama provjeri sam a da ih ima, ima ... stvarno mi nisi jasan ...

Edit: liste sa Exyu

Pozdrav
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.936
HVALA PUNO SOTA :)
Nije za pohvaliti se. Lakše Soti pregledati šta ti je poslao nego tebi šta imaš u inbox. A i to pisanje o navlačenju listi......

A i ja sam sad pogledao u prepiske, poslao ti i radi i dan-danas
p4owOOW.png
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Pogledao sam sad samo jednu Pm koju sam ti poslao 16.02.2020 i od 4 liste koje si dobio sa mac adresama 3 solidno rade
Produzena do 08.2021
Produzena do April.2021
Produzena do Juli.21.2021
od te 3 poslane 2 rade u Vlc ...

ostale Pm koje sam ti poslao sa listama i mac tj. stalker adresama provjeri sam a da ih ima, ima ... stvarno mi nisi jasan ...

Edit: liste sa Exyu

Pozdrav
Onako na prvu ruku, mislim da je iza tog nicka neki baja za iptv i sve skupa nas dobro zajebava! :(
Bilo kakav daljnji komentar bi bio suvisan! :(
 
Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
293
ima članova kojima je hobi sakupljanje mac-ova, treba i to respektovati ali ne volim kad im se pošalje već znam da ću dobiti odgovor da mu lista ne radi, meni radi a njemu ne i traži neke druge liste ... verujem da je dovoljno imati bar dva-tri maca u rezervi da ih možeš menjati po potrebi i u nužnoj situaciji .... no ipak ima više onih koji to share na neke forume, i svoje profile na facebook, telegram ... a to su ti kojima je prvi post na forumu da traže neki mac ili m3u listu pre što i kažu "pozdrav i dobar dan ..." na forumu ;):D ili nam šalju pp bez pozz već odmah traži mac ili listu ... bilo ih je i biće uvek takvih, ali mi se najviše ne dopada nekultura kod takvih osoba . pozdrav
 
Učlanjen(a)
07.02.2017
Poruka
7
Prvo stranica je super urađena,nije me dugo bilo,e sada kada bi se našao,pravi,koji bi mi dao dugotrajniju listu,bio bih mu beskrajno zahvalan,eto ,hvala kao da sam ju dobio.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
ima članova kojima je hobi sakupljanje mac-ova, treba i to respektovati ali ne volim kad im se pošalje već znam da ću dobiti odgovor da mu lista ne radi, meni radi a njemu ne i traži neke druge liste ... verujem da je dovoljno imati bar dva-tri maca u rezervi da ih možeš menjati po potrebi i u nužnoj situaciji .... no ipak ima više onih koji to share na neke forume, i svoje profile na facebook, telegram ... a to su ti kojima je prvi post na forumu da traže neki mac ili m3u listu pre što i kažu "pozdrav i dobar dan ..." na forumu ;):D ili nam šalju pp bez pozz već odmah traži mac ili listu ... bilo ih je i biće uvek takvih, ali mi se najviše ne dopada nekultura kod takvih osoba . pozdrav
Ovo nije "u temi" ali nema da brisem post. Potpuno si u pravo.

Ja sam prestao deliti macove, posaljem mu mac, a on "ovde nema epg"!!! I sad sta je bitnije slika ili epg jbg.
Clanovi sto im je prvi post i traze listu nisu nista skrivili, ako je dupli nalog onda bisemo to i njega i post.
 
Natrag
Top