Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
05.08.2009
Poruka
20
Pozdrav, dugo nisam u ovim vodama pa ne znam šta je aktuelno od listi. Pa ako može neka dobra lista bio bi zahvalan.

Sent from my motorola one using Tapatalk
 
Član
Učlanjen(a)
21.11.2011
Poruka
121
I meni bi trebala jedna validna lista ex-yu kanala koja bi radila duzi period prosli put sto sam dobio trajala je samo jedan dan. Pozzz
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Samo da ponovimo vise puta napisano, iako ocito nema smisla, posto nitko ne cita:
-MAC u 90% moze gledat jedna osoba. Ako u tom trenutku gleda gazda, ti ne mozes.
-Posto imas vise servera i vise MAC-ova (posto ti svaki put netko posalje, ili vise njih) odaberi drugi ili treci i tako dalje server. Ne gledaju valjda svi u isto vreme.
-Nema potrebe da pises da ne radi, pa trazis drugi kao onaj prosli prestao radit posle jednog dana. Uzmi drugi mac i drugi server. Reseno.

Sve dok ne napise expired ili not valid, mac je aktivan do isteka u najvecj vecini slucajeva. Probas kasnije i tako par puta. Ako stvarno vidis da ne radi, trazi drugi. Siguran sam da svi mi ovde imamo ne znam ni sam koliko MACova i listi koje smo dobili, nasli, prekopirali sa neta...A nema sanse da gledamo vise njih istovremeno. Al hajde, neka jih, samo da jih imam...Postali smo prokleti, ljudi moji.
 
Učlanjen(a)
08.10.2020
Poruka
5
Zdravo, nov sam ovde i video sam ovu rubriku, pa reko daj da pitam. Mogu li dobiti jednu nasu M3U listu, sve sto sam do sada imao je ono free sa neta sto radi pola sata.
 
Natrag
Top