Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
20.09.2019
Poruka
130
Poz ja sam ovde usput :D i na cekanju lepa noc svima ako moze ono moje :) znate vec lista kakva bilo dosad sam opanjkan pa daj sta das :D hehe , lepo druze izmesaju se ja navijem arenu idu pink jbg a bas steta ima 3 konekcije nekazem ja mogo bi ja to da preradim u notpadu ali nemam vremena eto ti jutros odma pa na forum a neko mora na poso ovo je najranije sto sam mogao da ti odg poz
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
07.09.2009
Poruka
1.033
Cao moguli dobiti jednu listu m3u za vlc hvala
Zdravo, nov sam ovde i video sam ovu rubriku, pa reko daj da pitam. Mogu li dobiti jednu nasu M3U listu, sve sto sam do sada imao je ono free sa neta sto radi pola sata.
Poz ja sam ovde usput :D i na cekanju lepa noc svima ako moze ono moje :) znate vec lista kakva bilo dosad sam opanjkan pa daj sta das :D hehe , lepo druze izmesaju se ja navijem arenu idu pink jbg a bas steta ima 3 konekcije nekazem ja mogo bi ja to da preradim u notpadu ali nemam vremena eto ti jutros odma pa na forum a neko mora na poso ovo je najranije sto sam mogao da ti odg poz
dobili ste liste u pp
 
Učlanjen(a)
30.04.2020
Poruka
67
Pozz može li jedna m3u lista odredili su mi samoizolaciju 14 dana...
Ako mogu domaći kanali hr i srb. Obavezno N1. Recimo maxtv i sbb fazon. Hvala unapred :)
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
07.09.2009
Poruka
1.033
Ja nisam dobio.
nisi dobio jer nisi napisao kakva lista ti treba...m3u ili mac.
i ne samo tvoj slucaj...svima koji ne napisu koja lista...ja ne saljem.
objasnjavao sam nekoliko puta da nama koji dijelimo liste nije bas svejedno pronaci validnu m3u ili mac listu.m3u liste je teze naci,ali onaj koji napise da mu treba m3u lista...ja se potrudim da mu je nadjem,mada nekada zna biti i 15 minuta.
zato...izjasnite se sto vam treba
 
Natrag
Top