Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
30.12.2010
Poruka
20
Dobro vece svima!
Da li mi moze neko poslati listu sa CROMAX FHD/MAXCRO SELECT HD kanalima?
Hvala i ziveli! :)
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
Kad neko trazi FHD kanale ? onako usput ... danas FHD sutra HD prekosutra SD ... znaci nikad nije receno da ce biti FHD .... zato kad se trazi lista sa odredjenim kanalima onda se napise treba mi lista sa CROMAX kanalima............. i opet moram da kazem nije zlonamjerno ..

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
30.12.2010
Poruka
20
Kad neko trazi FHD kanale ? onako usput ... danas FHD sutra HD prekosutra SD ... znaci nikad nije receno da ce biti FHD .... zato kad se trazi lista sa odredjenim kanalima onda se napise treba mi lista sa CROMAX kanalima............. i opet moram da kazem nije zlonamjerno ..

Pozdrav
Ja sam tako video u listi koja je stala :D
I jel moze lista sa CROMAX kanalima? :D Hvala :)
 
Učlanjen(a)
30.12.2010
Poruka
20
clientportal.link ta mi je stala, koliko me secanje sluzi ima neki CRO MAX u FHD-u (a mozda izolacija utice na secanje pa sam pogresio) :D
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
clientportal.link ta mi je stala, koliko me secanje sluzi ima neki CRO MAX u FHD-u (a mozda izolacija utice na secanje pa sam pogresio) :D
Nebitno ;) .... samo kazem onako ;).... recimo ako ja ili meni neko slican sta znam ..... trazi odredjene kanale dal u FHD ili HD itd... onda sam siguran sta trazim kao npr ... ako kazem ima li neko Eurosport 4K / UHD............... ;)

eurosport 4k uhd.png

to je onda to jer znam sta trazim......

Edit:

u nekim listama pise UHD/4K a od tog sto pise ni blizu ....................

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
28.06.2019
Poruka
32
Pozdrav,
Može li neka ex-yu lista sa HBO, cinemax, Cinestar...filmskim kanalima.
Hvala

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Natrag
Top