Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Moram jednostavno... nije zlonamjerno.. ali eto ja ne razumijem kad se danas trazi lista jednog servera sutra drugog prekosutra treceg itd...
Pozdrav

Sota, pa naucili ste nas skenirat :)
Sad smo ko stari dedovi i cigani...Nema veze ako trebas i trosis, vazno da imas za ne daj boze :)
To je onaj sistem - moj je veci od tvog...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.585
Sota, pa naucili ste nas skenirat :)
Sad smo ko stari dedovi i cigani...Nema veze ako trebas i trosis, vazno da imas za ne daj boze :)
To je onaj sistem - moj je veci od tvog...
Ja mislim na ove koji svakodnevno traze liste... danas jednog servera .
sutra drugog... prekosutra treceg itd
..
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
107
Moram jednostavno... nije zlonamjerno.. ali eto ja ne razumijem kad se danas trazi lista jednog servera sutra drugog prekosutra treceg itd...
Pozdrav
Bas si staromodan :D Pa tako se skuplja "like" na facebook,Sultanovic itd...
Sala na stranu...Mislim da svi ovi koji svakodnevno traze liste nisu posteni i da ovaj forum zloupotrebljavaju.Ja jos imam liste,koje su mi boki i Sota poslali u Decembru i Januaru, koje jos rade.(Osim nekih servera koji su uveli dodatne zastite).Znaci...Ma ko sam ja da ovde nesto pametujem:cool:Prijatan vikend zelim svima.:)
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2012
Poruka
124
Moram jednostavno... nije zlonamjerno.. ali eto ja ne razumijem kad se danas trazi lista jednog servera sutra drugog prekosutra treceg itd...
Pozdrav
Ljudi su čudo , mene neki dan na Kajgani jedan moj Bosanac pita da mu pošaljem listu Bitku il slično , ja mu pošaljem duplo bolju od Bitke višekonekcijsku sa gotovo svim mogućim našim kanalima , e kaže hvala al ima li neka gdje su naši većinski kanali , platio bi ti.
Jedino rekoh da ti editujem , isječem i izbacim sve ostale kanale pa će ti biti naši većinski , ako ti se već plaća mogu te spojit s ovim vlasnicima panela :D
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ljudi su čudo , mene neki dan na Kajgani jedan moj Bosanac pita da mu pošaljem listu Bitku il slično , ja mu pošaljem duplo bolju od Bitke višekonekcijsku sa gotovo svim mogućim našim kanalima , e kaže hvala al ima li neka gdje su naši većinski kanali , platio bi ti.
Jedino rekoh da ti editujem , isječem i izbacim sve ostale kanale pa će ti biti naši većinski , ako ti se već plaća mogu te spojit s ovim vlasnicima panela :D
tako sam i ja ovde posla coveku ko zna koliko liste......malo malo pa saljem ne proveravajuci rade li predhodne.......dam mu domacu sa 300 konekcija koja radila pola godine on je javno postavi na kajgani i ubije je za pola sata......ima nas raznih......da je bar tamo bio pod drugim nikom pa ajde ali pod istim.....cist bezobrazluk......
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2012
Poruka
124
tako sam i ja ovde posla coveku ko zna koliko liste......malo malo pa saljem ne proveravajuci rade li predhodne.......dam mu domacu sa 300 konekcija koja radila pola godine on je javno postavi na kajgani i ubije je za pola sata......ima nas raznih......da je bar tamo bio pod drugim nikom pa ajde ali pod istim.....cist bezobrazluk......

Do tebe je , davao si mu s jednom konekcijom pa onda odjednom 300 , predozirao si ga i bacio u ekstazu :D
 
Učlanjen(a)
27.10.2019
Poruka
482
tako sam i ja ovde posla coveku ko zna koliko liste......malo malo pa saljem ne proveravajuci rade li predhodne.......dam mu domacu sa 300 konekcija koja radila pola godine on je javno postavi na kajgani i ubije je za pola sata......ima nas raznih......da je bar tamo bio pod drugim nikom pa ajde ali pod istim.....cist bezobrazluk......
Ipak vrhunac bezobrazluka je delo jednog strajieg čoveka koji ide od foruma do foruma, traži liste za ličnu upotrebu koje kasnije javno objavljuje u svojoj facebook grupi.
Eno ga oglašavao se i ovde pre neki dan
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ipak vrhunac bezobrazluka je delo jednog strajieg čoveka koji ide od foruma do foruma, traži liste za ličnu upotrebu koje kasnije javno objavljuje u svojoj facebook grupi.
Eno ga oglašavao se i ovde pre neki dan
znam.......dao sam mu bar 30 listi.......sazalio se na njegovu pricu ..i posle cuo da to radi.......mislim da na istog mislimo.......
 
Natrag
Top