Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Član
Učlanjen(a)
24.05.2009
Poruka
40
cini dobro da bi ti se dobro vratilo.....uvek je bilo i bice...:mig:..mozda sutradan kada se penzionisem po pitanju iptv a neko postane vrhunski iptv strucnjak pamtice i kada ja zatrazim nesto nemoze me odbiti.zar ne.... :mig:
Ako budes srece kao sto sam ja, neces dobiti nista ili ce se praviti ludi da te ne poznaju kada sam mnogima prije nekoliko godina pomagao:tease:(u drugim vodama)
sada se prave da neznaju zato sto su oni sad u ovim iptv hit vodama a ja pocetnik. pa cak ni obicnu listu nisu dali drugi forumi ne ovde; respekt za tebe i Kljukija (lik 1 liga)
tako je to Drug.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ako budes srece kao sto sam ja, neces dobiti nista ili ce se praviti ludi da te ne poznaju kada sam mnogima prije nekoliko godina pomagao:tease:(u drugim vodama)
sada se prave da neznaju zato sto su oni sad u ovim iptv hit vodama a ja pocetnik. pa cak ni obicnu listu nisu dali drugi forumi ne ovde; respekt za tebe i Kljukija (lik 1 liga)
tako je to Drug.
ima tu istine,medjutim ja sam stekao na netu prijatelje koji verijum da imaju jednu jedinu listu koju placaju meni bi dali da ne gledaju jer znaju da bih i ja ucinio isto za njih......ja se salio malo,srecom da toliko znam da za sebe uvek mogu pronaci listu te i ne brinem mnogo.... :mig:
 
Član
Učlanjen(a)
09.02.2011
Poruka
41
Beše vrlo kratkotrajno što sam imao :confused:; molba je za listu, neka nedugačku, ali bar malo trajniju :); hvala!
 
Natrag
Top