Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
sve je moguce......instalirao vise puta nox i stb u bluestack i brisao....zauziuma mi bezveze prostor na disku a ne koristim..kada bplje razmislim nije mi ni trebalo nikada jer sve otvaram u vlc i preradjeni mpv net.....nevezano da li ima token,play token........
 
Učlanjen(a)
02.12.2019
Poruka
10
Pozdrav svima!

Malo čitam postove,i nisu mi nikako jasni ljudi koji objavljuju brdo mac adresa i listi po raznim forumima,dali je upitanju osobni interes ili nešto drugo neznam.Pravi primjeri kako treba raditi su boki i sota i još poneko.Ja sam amater u ovome ali ipak nešto kužim.Imam i neki scenner da ga sad ne imenujem ali još javno nisam objavio nijedan mac ni listu niti ću,ako tko upita pokušavam da pomognem na jednom drugom forumu.Tako isto ni scenner nikom neću prosljediti jer nikad neznaš kome daješ.Lijep pozdrav svima!
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
sve je moguce......instalirao vise puta nox i stb u bluestack i brisao....zauziuma mi bezveze prostor na disku a ne koristim..kada bplje razmislim nije mi ni trebalo nikada jer sve otvaram u vlc i preradjeni mpv net.....nevezano da li ima token,play token........
Ono jes da zauzme 6 GB prostora,ali ga staviš na radni disk, i sve Ti pod rukom, videt ćeš sve "blagodeti" A boxa pa bio A57 (S912), nije mi bila ovo namera, hteo sam da bude štos, a vidim da baš i nije....................................
 
Natrag
Top