Šta je novo?

Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

• Začetnik teme boki71
  • Datum pokretanja
boki71

boki71

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
52.451
Nisi trebao porucivati...Ja sam spreman da ti poklonim box (kao donacija:)) za dobro koje cinis ti i ostale vodje ovog foruma.Ne zezam se:mig:
hvala tebi od srca.....cenim to i postujem, medjutim nisam nikada ni 1 evro prihvatio da dobijem niti ja a ni forum ,niti cu ikada.....sve je to hobi i razonoda i kada bi se svi ophodili tako bilo bi predivno..nema nicega lepseg nego pomoci coveku ako si vec u mogucnosti,poznavao ga ili ne ,sasvim je nebitno.....sve ovo se odnosi i na clanove uzeg stafa smem potpisati jer ih poznajem dugi niz godina i imaju neograniceno poverenje kod mene a nadam se i da je obostrano.....

uzivaj i hvala od srca kao da si mi poslao........

M

M.J.

Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
81
hvala tebi od srca.....cenim to i postujem, medjutim nisam nikada ni 1 evro prihvatio da dobijem niti ja a ni forum ,niti cu ikada.....sve je to hobi i razonoda i kada bi se svi ophodili tako bilo bi predivno..nema nicega lepseg nego pomoci coveku ako si vec u mogucnosti,poznavao ga ili ne ,sasvim je nebitno.....sve ovo se odnosi i na clanove uzeg stafa smem potpisati jer ih poznajem dugi niz godina i imaju neograniceno poverenje kod mene a nadam se i da je obostrano.....

uzivaj i hvala od srca kao da si mi poslao........
To bi bila moja zahvalnost za vas koji skidate i poklanjate ove liste,nista vise! Ko zeli,neka sam proba pa da vidi koliko vremena,truda,glavobolje itd.treba uloziti!(Da ne govorim o zeninim ljutim pogledima :beee:) Ja sam probao i ostalo mi samo da skinem kapu vama koji ste to savladali.

gale50950

gale50950

Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
625
boki71 said:

......u android boxu nisam probao jer ga nemam ..... narucio sam jedan box za sebe i od nove godine i to cu znati.......
Nije moguće ovo ,A NOX emulator u Windovsu (verujem da imaš 4 core (,3,3GHz) i 6GB RAMA. nemoguće, bušiš boki, ja sam se zaplakao od sućuti, skroziran sam:beee:

boki71

boki71

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
52.451
sve je moguce......instalirao vise puta nox i stb u bluestack i brisao....zauziuma mi bezveze prostor na disku a ne koristim..kada bplje razmislim nije mi ni trebalo nikada jer sve otvaram u vlc i preradjeni mpv net.....nevezano da li ima token,play token........

I

ivperisb

Učlanjen(a)
02.12.2019
Poruka
10
Pozdrav svima!

Malo čitam postove,i nisu mi nikako jasni ljudi koji objavljuju brdo mac adresa i listi po raznim forumima,dali je upitanju osobni interes ili nešto drugo neznam.Pravi primjeri kako treba raditi su boki i sota i još poneko.Ja sam amater u ovome ali ipak nešto kužim.Imam i neki scenner da ga sad ne imenujem ali još javno nisam objavio nijedan mac ni listu niti ću,ako tko upita pokušavam da pomognem na jednom drugom forumu.Tako isto ni scenner nikom neću prosljediti jer nikad neznaš kome daješ.Lijep pozdrav svima!