Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Nisi trebao porucivati...Ja sam spreman da ti poklonim box (kao donacija:)) za dobro koje cinis ti i ostale vodje ovog foruma.Ne zezam se:mig:

hvala tebi od srca.....cenim to i postujem, medjutim nisam nikada ni 1 evro prihvatio da dobijem niti ja a ni forum ,niti cu ikada.....sve je to hobi i razonoda i kada bi se svi ophodili tako bilo bi predivno..nema nicega lepseg nego pomoci coveku ako si vec u mogucnosti,poznavao ga ili ne ,sasvim je nebitno.....sve ovo se odnosi i na clanove uzeg stafa smem potpisati jer ih poznajem dugi niz godina i imaju neograniceno poverenje kod mene a nadam se i da je obostrano.....

uzivaj i hvala od srca kao da si mi poslao........
 
Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
106
hvala tebi od srca.....cenim to i postujem, medjutim nisam nikada ni 1 evro prihvatio da dobijem niti ja a ni forum ,niti cu ikada.....sve je to hobi i razonoda i kada bi se svi ophodili tako bilo bi predivno..nema nicega lepseg nego pomoci coveku ako si vec u mogucnosti,poznavao ga ili ne ,sasvim je nebitno.....sve ovo se odnosi i na clanove uzeg stafa smem potpisati jer ih poznajem dugi niz godina i imaju neograniceno poverenje kod mene a nadam se i da je obostrano.....

uzivaj i hvala od srca kao da si mi poslao........
To bi bila moja zahvalnost za vas koji skidate i poklanjate ove liste,nista vise! Ko zeli,neka sam proba pa da vidi koliko vremena,truda,glavobolje itd.treba uloziti!(Da ne govorim o zeninim ljutim pogledima :beee:) Ja sam probao i ostalo mi samo da skinem kapu vama koji ste to savladali.
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
boki71 said:

......u android boxu nisam probao jer ga nemam ..... narucio sam jedan box za sebe i od nove godine i to cu znati.......

Nije moguće ovo ,A NOX emulator u Windovsu (verujem da imaš 4 core (,3,3GHz) i 6GB RAMA. nemoguće, bušiš boki, ja sam se zaplakao od sućuti, skroziran sam:beee:
 
Natrag
Top