Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
05.11.2019
Poruka
7
razlikujemo se jer ja negledam gotovo nista... :beee: ....iako imam svoje null profile godinama na vietu,mediafuture,.....:mig: sto je dokaz da i net prijateljstva mogu biti prava a koja ja imam sa vlasnicima istih.....
[/QUOTE]
Malo me ovdje vučeš za jezik s prijateljstvima pa moram barem donekle odgovoriti na ovo. Ajmo se staviti na mjesto nekog gazde panela, imaš čovjeka za kojeg znaš da postoje velike šanse da ti može upasti u panel i napraviti tamo darmar i čista poslovna logika ti govori ajmo biti dobri s tim tipom i dati tom nekom čovjeku radije listu jer što je jedna lista u usporedbi s onim koliko ti štete taj isti može napraviti. A da se razumijemo, svi ti gazde zarađuju lovu o kojoj većina forumaša ovdje može samo sanjati.
Mislim, a što mora svima biti jasno, svi ti vlasnici su ilegalci, oni kradu od ovlaštenih distributera, a ljudi koji znaju i imaju alate kradu od tih vlasnika i tako se zatvara taj krug.
Nakraju gazda sretan jer ga ovaj koji zna ostavio na miru i još mu rješava konkurenciju jer dira njihove servere, a ne njegove.
Mogao bi ja sad recimo naprimjer određenim vlasnicima poznatijih listi u nas poslati mail i reći čuj mogu objaviti brdo macova, korisnika i lista, ako mi ne date moju vlastitu liniju ( a stvarno bih mogao da želim za puno njih) i vjerujem da bi mi većina dala bespogovorno liniju kakvu želim kad bih im pokazao što sve imam i mogu, ali to nije moj stil.
Zaključak, pametni ljudi znaju s kime je dobro biti prijatelj, a s kime ne, dodaj u to faktor velike zarade i nije čudno da "net prijateljstva mogu biti prava"

Meni se osobno fućka tko koliko zarađuje, je li netko ovaj ili onaj, nikome neću razbijati biznis niti javno objavljivati nešto samo da nekome naštetim.
Imam svoj "normalni" posao, bavim se njime već ohoho godina, a ovo mi je samo hobi.
Dakle, ja sam tu isključivo da vidim koliko znam i dokle mogu, ili ti ga čisti eksperiment vlastitih znanja i alata kojima raspolažem, i nitko ne treba brinuti da ću ikoga prokazati ili zeznuti, nema toga u mene.

Čitam Kanta, učim nove stvari i alate, pijuckam dobro vino i tako. Život teče dalje...
P.S. Možda malo spamam,a uzevši u obzir podnaziv teme i ispričavam se na tome. @boki71, ako želiš ,dalju diskusiju možemo nastaviti preko pp.
Kao što Kant reče, čisti um daje čovjeku opći zakon.
 
Učlanjen(a)
15.01.2013
Poruka
6
zelim da pozdravim @Sota ,@boki71 I ostale davaoce listi ,pa vi ste neumorni svaka cast oziveli ste opet ovaj forum ..Ziveli!
ako može lista da duže traje.pozdrav.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
zelim da pozdravim @Sota ,@boki71 I ostale davaoce listi ,pa vi ste neumorni svaka cast oziveli ste opet ovaj forum ..Ziveli!
ako može lista da duže traje.pozdrav.
Poslato 4 liste sa exyu.....

Skinuo liste .. probao .. sve rade.... rok trajanja izmedju ostalih do 10.2020 dal ce da izdrzi ? niko ne zna .........................

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
24.10.2019
Poruka
150
Pozdrav svima na Forumu, zelim svim Donatorima uspesen rad i puno dobrih dugotrajacih Lista:)
Bio bih zahvalan na jednu dobru kombi Listu sa ex Yu kanalima.

Hvala unapred
 
Natrag
Top